Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

King1965

sBc-55

Hacettepenin taraftarı yok..kendi evimizde gibi oynayacağız inş

berusa55

Maç günü netleşmiş arkadaşlar. Daha önce Pazar günü 20'de oynanacak olan Gençlerbirliği - Trabzon maçını Cuma akşamına almışar. Böylece Pazar günü Ankara 19 Mayıs Stadı'nı Samsun 19 Mayıs Stadı yapmanın tam zamanı  ;)

Kaynak: www.tff.org

maviay55

maviay55

pazar günü tüm dostları samsunspor sevdalılarını 19 mayısta görmek tanışmak dileğiyle..

Başkentli Samsunsporlular

Sercan

Alıntı yapılan: maviay55 - 22 Eylül 2009, 18:18:21
pazar günü tüm dostları samsunspor sevdalılarını 19 mayısta görmek tanışmak dileğiyle..

Başkentli Samsunsporlular

Stadyum otogara yakın mı?Çünkü eğer ben gelirsem maçtan sonra oradan Antep'e geçeceğim...

eLLis

Ankarayada gitmek istiyordum tam gideceğim güne denk geldi maç neyse gideceklere hayırlı yolculuklar.

Tufan

sercan aştiden statın oraya ankaray var diye biliyorum ulaşım sorun olmaz herhalde. Ankaradaki arkadaşlar yardımcı olurlar sana.

Sercan

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 22 Eylül 2009, 18:50:55
sercan aştiden statın oraya ankaray var diye biliyorum ulaşım sorun olmaz herhalde. Ankaradaki arkadaşlar yardımcı olurlar sana.

İnşallah kardeşim eğer halledebilirsem,Samsun-Antep bilet aldım iptal edecem.Ankara'dan bilet bulabilirsem maçtan sonra gideceğim inşallah....

Tufan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 22 Eylül 2009, 18:52:21
İnşallah kardeşim eğer halledebilirsem,Samsun-Antep bilet aldım iptal edecem.Ankara'dan bilet bulabilirsem maçtan sonra gideceğim inşallah....

halledersin ya aştide emanetci var alt katta valizlerini oraya bırakırsın gece otobüsüne bilet bulabilirsen rahat rahat izlersin maçı.

Sercan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 22 Eylül 2009, 18:57:37
Emanetçi 4-5 lira alır valiz başına benden demesi , kasıyorlar ..

Kardeşim valizi benden önce gidece ev arkadaşlarım var Samsun'dan onlarla göndermeyi düşünüyorum.Ama olmazsa verecez artık emanetçiye para...

mehmet yılmaz

Büyük ihtimalle biz buradan org. yapacağız. Bir minibüs oluruz. Kar6 ve Emre55 de var senin gibi olan. Yarın netleşir.

Akyol

Yarını dört gözle bekliyoruz inşallah makul bir fiyat olur hep beraber gideriz

Sioux

alperen

ankette bi kişi hacettepeye oy kullanmış...ilginç.. :-\