Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

berusa55

Tamam sevgili Kais yanlış yazmışlar işte. Bizim stadımız 19bin koltuk kapasiteli. Ama süper lige çıkış maçımız olsun o stada 30bin kişi sığmaz  ;)

Kais

tamam yav.bende niye yanlış yazılmış demiyorsam :D

berusa55

Kais

şu an oyumu yeni kullandım.hacettepe yener diyen olmamış.umarım öyle olur ve kazanırız.

Sercan

Alıntı yapılan: berusa55 - 21 Eylül 2009, 21:52:57
Tamam sevgili Kais yanlış yazmışlar işte. Bizim stadımız 19bin koltuk kapasiteli. Ama süper lige çıkış maçımız olsun o stada 30bin kişi sığmaz  ;)

Evet abi kocaeli maçında o kadar zorlandım ki turnikelerden çok kalabalıktı.Herkesin ağzında aynı cümle "u.lan bide süper lige çıksa bu takım sığmayız stada"

Jnr.Serkan

ah bi süper lige çıkalım bir kişilik yerde 5 kişi oturmayan şrfsz olsun  ???

seckin55

bizde 5 kişi gidiyoruz ankaraya...

Mehmet abi ankaraya toplu olarak gidilecekse araç ayarlayabılırım..minubus veya yarım otobus..

sBc-55

Şuanlık 1 Otobüs Gidiyoruz Ankaraya Sayı Artabilir.takmın peşindeyiz takıma destek gerek

55.hakan

ankara ya gelecek arkadaşlara iyi yolculuklar herkesi bekliyoruz başkente

cem 55

saglam bi deplasman olacak şirinler sögütlübahçe geliyo ankara grubu kaç haftadır bu maçı bekliyo biz istanbul grubu olarak geliyoruz recep abim zaten bengülüleri toplamaya başlamıştır geliyoruz ankara bu büyük taraftara 3 puan yakışır taraftarın aşkına saldır samsunsporum

fanli03

başkentli samsunsporlu abilerimizin kardeşlerimizinde desdeğiyle inşallah serinin  2. galibiyeti gelecektir allah muaffak etsin...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: seckin55 - 22 Eylül 2009, 00:19:52
bizde 5 kişi gidiyoruz ankaraya...

Mehmet abi ankaraya toplu olarak gidilecekse araç ayarlayabılırım..minubus veya yarım otobus..

Bizim arkadaşlar bir minibüs bakacaklardı ama liste çıkaralım, sayıya göre bakarız perşembe-cuma...

Alıntı yapılan: cem 55 - 22 Eylül 2009, 01:43:50
saglam bi deplasman olacak şirinler sögütlübahçe geliyo ankara grubu kaç haftadır bu maçı bekliyo biz istanbul grubu olarak geliyoruz recep abim zaten bengülüleri toplamaya başlamıştır geliyoruz ankara bu büyük taraftara 3 puan yakışır taraftarın aşkına saldır samsunsporum

Eee... Biz? :)

Allah'ın izniyle geliyoruz uleyn...

cem 55

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Eylül 2009, 04:11:40
Bizim arkadaşlar bir minibüs bakacaklardı ama liste çıkaralım, sayıya göre bakarız perşembe-cuma...

abicim cok sevindim kongre maç aynı gün nasıl yaparız bilmiyorum diyodun ondan öyle yazdım çok keyifli bi pazar günü bizleri bekliyo siteden en az 60-70 kişi ankarada olacaz toplu bi resim çektirip sitenin girişine koyarız artık ankarada görüşmek üzere abim bende geliyoruz uleyn diye bitireyim izninle abi

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Eylül 2009, 04:11:40

ankaradan averajı duzeltinde gelin abi ;D