Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

Sercan

Kendimi ayarlamaya çalışıyorum inşallah bende geleceğim.Eğer maçtan sonraya bilet bulursam Ankara'dan geçerim Antep'e...

**KaR6**

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 21 Eylül 2009, 12:10:05
Kendimi ayarlamaya çalışıyorum inşallah bende geleceğim.Eğer maçtan sonraya bilet bulursam Ankara'dan geçerim Antep'e...

Ankara tam ayrılık şehri olacak zaten, orada ayrılacagız bu sene..

Sercan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Eylül 2009, 12:29:57
Ankara tam ayrılık şehri olacak zaten, orada ayrılacagız bu sene..

:D :D evet kardeşim dağılacağız artık ...

maviay55

başkent taraftar görsün

maviay55

buyurun dostlar buyurun 19 mayıs stadına şenliğe  :P

onur 55

arkadaslar rahat olun bu hafta hacettepeyle galıbıyet serısıne devam edıyoruz

onur 55

bu hafta kazanıp playoff potasına gırıyoruz allahın ıznıyle

Jnr.Serkan

beşnumara

bu tür dönüm maçlarımzıı son yıllarda hiç alamadık hep başımız eğik bir şekilde ayrıldık sahadan.bu sefer alalım bu maçı da bolu maçına tribünleri fulleyelim artık ve seriye de bağlayalım. maç inşaallah 19 mayıs stadında oynanır yoksa cebeci stadına mı alacaklar bizi? ::)

berlinli55

insallah bu macida alipta üst siralara tirmaniriz

jean

Kais

hacettepe'nin sitesinde stadın kapasitesi 30.000 diyor.ben 19.000 biliyorum valla.

Samsun 19 Mayıs Stadı Samsun'da bulunan 30.000 koltuk kapasiteli staddır. Stad Samsunspor'un iç saha maçlarına ev sahipliği yapmaktadır. Statta ışıklandırma sistemi, stad içi ve dışı kameraları,otomatik barkodlu bilet sistemi ve paratoner mevcuttur.Stadın tamami Uefa kriterlerine uygundur. Ayrıca tribünlerin tamamı kapalıdır.

Kais

ayrıca buda yazıyor.

Zaman gazetesi yazarı Mehmet YILMAZ'ın İletişim Yayınlarından hazırlamış oldugu SAMSUNSPOR KIRMIZI BEYAZ SİYAH 2009 yılında çıkmış olan kitabı bulunmaktadır. Taraftar sitesi www.samsunspor.biz'dir.

ali ihsan

Alıntı yapılan: Kais - 21 Eylül 2009, 21:21:13
hacettepe'nin sitesinde stadın kapasitesi 30.000 diyor.ben 19.000 biliyorum valla.

Samsun 19 Mayıs Stadı Samsun'da bulunan 30.000 koltuk kapasiteli staddır. Stad Samsunspor'un iç saha maçlarına ev sahipliği yapmaktadır. Statta ışıklandırma sistemi, stad içi ve dışı kameraları,otomatik barkodlu bilet sistemi ve paratoner mevcuttur.Stadın tamami Uefa kriterlerine uygundur. Ayrıca tribünlerin tamamı kapalıdır.

Ankara 19 Mayıs Stadından bahsediliyor  ;)

Kais

hayır abi sitelerinden alıntı yaptım.değiştirmedim.