20-Ocak-1989

Başlatan Anonymous, 19 Ocak 2005, 12:22:28

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

Şehitlerimize allahtan rahmet ve kazada sakat kalan yarakanlarada allah saglık versin o tarihte ben 1 yaşındadım babam fanatik samsunspor delesi bana anlattı o zamanı hem o duygulandı hem ben

ozkan17

Alıntı yapılan: erkan55 - 20 Ocak 2008, 19:57:20
acimizi paylasin herkese TESEKKÜRLER!
sehitlerimizi bir kez daha rahmetle aniyoruz

eger o zamanlar sehitlerimize birisi,ilerde samsunspor istanbul  ve antalya gibi takimlara eze eze yenilcek deseydi, o adama gülerdiler herhalde

celebi

Alıntı yapılan: ozkan17 - 21 Ocak 2008, 17:12:22

şu andada zaten kemikleri sızlıyordur şehitlerimiz.ve hayatta olanlarda kahroluyorlardır >:(

veis

beşiktaş kasımpaşa maçındada çarşı çok güzel bi pankartla jest yaptı.aynı şekilde trt de yayınlanan spor programındada anılmak hatırlanmak çok güzel bişeydi.acımızı paylaşan herkese sonsuz teşekkürler.allah kimseye böyle bi acı yaşatmasın malatyaya bile.

celebi

ama veisim trt de ne zaman söylediler ben o kadar bekledim söylememişlerdi

veis

trt de önce üç büyükleri verdi ve o zaman lig analizinde verilecegi söylendi ve 1.lig maçlarının orta bölümünde bant yayınladılar.

ozkan17

ya eskıden ıkıncı lıg panaroması vsvs dıye prglar vardı kanallarda..sımdı hıc yok ıkıncı lıg programı..
arkadaslar bıldıgınız warsa yazsanız yaa ıkncı lıg programlarını

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: ozkan17 - 22 Ocak 2008, 19:19:04
ya eskıden ıkıncı lıg panaroması vsvs dıye prglar vardı kanallarda..sımdı hıc yok ıkıncı lıg programı..
arkadaslar bıldıgınız warsa yazsanız yaa ıkncı lıg programlarını

Dspor p.tesi ve cuma gunleri yapıyor..

edmontdante

Bugün  Yan sahada oynanan Liseler arası Futbol maçlarında YENİ SAMSUN LİSESİ nin KIRMIZI-BEYAZ renklerde hazırlanmış "FUTBOL ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADIK,UNUTMAYACAĞIZ " Pankartı Yan saha tellerinde asılıydı.Sanırım maça o pankartla çıktılar.Hepsini tebrik ediyorum

edmontdante

Alıntı yapılan: edmontdante - 24 Ocak 2008, 15:42:14
Bugün  Yan sahada oynanan Liseler arası Futbol maçlarında YENİ SAMSUN LİSESİ nin KIRMIZI-BEYAZ renklerde hazırlanmış "FUTBOL ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADIK,UNUTMAYACAĞIZ " Pankartı Yan saha tellerinde asılıydı.Sanırım maça o pankartla çıktılar.Hepsini tebrik ediyorum

TEOMAN'I kaybettiğimiz gün yazmışım bu mesajı saat 14:42 de . :'( :'(

jean

youtube da kaleci fatihin anlatimiyla bir belgesel var cnn turkten alinti 6 parca toplam

jean

nuri asan hocadan cok etkilendim fatih sormus barcelonayi calistirsan samsunspor istese ne yaparsin adam kosa kosa gelirim demis mekani cennet olsun

veis

samsunsporunbaşkanı veya lideri kim olursa olsun hersene rahmetlileri kabirleri başında anıyorlar ya gerçekden geçmişe sahip çıkma adına duruşumuz adına vefa adına güzelliklere imza atıyorlar.tüm topçuları sezon başı alıp teoman abinin ve diger samsunsporlu rahmetli insanların mezarlıklarına götüreceksin ve diyeceksinki:BU TAKIMIN ASLANLAR GİBİ EVLATLARI VARDI.GİYDİGİNİZ FORMA LAFDA DEGİL GÖNÜLLERDE KUTSALDIR.

esedullah