Teoman Taş ( Timofte ) için yazılan yazılar

Başlatan ZiyaAdnan, 26 Ocak 2008, 04:26:17

« önceki - sonraki »

Derya

17 Nisan 2008, 10:53:55 #45 Son düzenlenme: 18 Nisan 2008, 00:22:14 Derya
Alıntı yapılan: sempatik bengülü - 17 Nisan 2008, 10:48:51
haklısın derya dualarımız 3-5 gün değilki teoaman abime herzaman

evet zeynep artık elimizden gelen sadece bu.Gerçekten çok zor öyle bir duyguki bu anlatılması bile imkansız.Halasının kızı en yakın arkadaşım,benim için çoooooooook değerli.Öyle konuşup,sohbet ederken birden gözleri doluyo anlıyorumki yine aklında Teoman abisi.Başlıyo ağlamaya ve ağlama bile diyemiyo insan.Ama bu acıyla yaşamayı oda öğrenicek,onun için çok büyük bir kayıp oldu ama canım ebrumun herzaman yanındayım ben,bununda beraber üstesinden gelicez.Seninlede kartal maçında tanışamadık ama o vesileyle tanışma imkanımız oldu ve çok memnun oldum zeynep

Sempatik Bengülü

17 Nisan 2008, 20:26:47 #46 Son düzenlenme: 17 Nisan 2008, 20:29:17 sempatik bengülü
teşekkür ederim derya bende memnun oldum.abimin yakın arkadaşıydı teoman abi sürekli görüşürlerdi üzücü olayı aldığımda işten daha yeni gelmiştim.çok kötü oldum hemen abimi aradım abim konuşamadı bile sesi titriyordu o an abimin yanında değildim ama ne hissettiğini ve nasıl olduğunu anlamak hiçte zor değildi.uzun süre siteye giremedi abim çok etkilendi  seviyorduk hepimiz ama onun sevgisi bambaşkaydı.teoman abi dualarımız seninle     UNUTMADIK UNUTMİCAZ UNUTTURMAYACAĞIZDA.....

Derya

17 Nisan 2008, 23:52:54 #47 Son düzenlenme: 18 Nisan 2008, 00:15:03 Derya
ogün maçta çok dikkatimi çekti zeynep,abinin yüzü hiç gülmüyodu nedeni Teoman'ın yokluğu diye hissettim ben çünkü birbirlerini nekadar çok sevdiklerini mesut söylemişti

mehmet yılmaz

19 Nisan 2008
Samsunspor-Giresunspor maçı, Giresun tribünleri

Derya

Resimleri paylaştığın için teşekkürler Mehmet abi.giresunsporlu taraftarlarada teşekkürler keşke orada olabilseydik.Ama gönlümüz hep ordaydı

veis

helal olsun budur işte kardeşlik dostluk vefa

berusa55

Eskisehir'in! ve daha deplasmanda adam gibi mac izlemeyi bilmeyen bircok takımın taraftarları "deplasman taraftarı" görsün.

Bravo Giresun'lu kardeşlerimize.

mehmet yılmaz

Arena Gazetesi

Haber Gazetesi

Halk Gazetesi

veis

ya karadenizli işte valla insanın tüyleri diken diken oluyor.
ama cennetin timoftesi gerçekden süper olmuş.

beşnumara

teoman abi eminim ki senin için yapılan bu sevgi gösterilerini görüyorsun.keşke aramızda olsaydın keşke.kendini ne kadar da çok sevdirmişsin insanlara.beynimize kazıdık adını.unutamıyoruz seni. :'( :'( :'(

veis

yaşamın anlamıda bu olsa gerek.herşey boş bu dünyada öldügünde bukadar sevenin varsa ne mutlu sana.malatyadan giresuna mersinden kayseriye bi sevgi yumagı oluşturmuş rahmetli.

celebi

veis

insanların samsunspora bakış açısını degiştirdi.sitelerdeki yazılarını takip ederdim tartışmalarda bile kişiligiyle ayakda duruyordu.sitede bile bi hatam olsa bana özelden msj atdıgında bile bir yapıcılık vardı.

mehmet yılmaz

Giresun tribünlerinde Teoman için açılan pankart bu hafta Zaman Gazetesindeki 1. Lig panoramasında yer aldı.

AlıntıGiresunspor, tarihinde ilk defa Samsun'dan üç puanla dönerken maçta centilmenlik hakimdi. Giresun tribünlerinde iki ay önce trafik kazasında hayatını kaybeden Samsun taraftarı avukat Teoman Taş için açılan pankart alkışlandı.

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=680273

veis

dedim ya cennetim timoftesi süper olmuş.