Turgut Tüfenk Başkan olsun'mu ?

Başlatan 34_55, 18 Şubat 2009, 13:01:16

« önceki - sonraki »

guvener55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 18 Şubat 2009, 13:03:36
Turgut Tüfenk-Fuat Köktaş-Galip Öztürk üçlüsü ..

takımın durumu ortada.biz hep bi kişi çıksın da şu takımı iyi yerlere getirsin die bekliyoruz ama ekip çalışmasını hiç denemedik.bu üç kişi arasından en fazla finansal kaynak galip öztürkte,yetkili makamlarla ilişkileri ele alırsak özellikle türkiye genelinde fuat başkanımızın çok önemli bağlantıları var,turgut tüfenkde samsunsporu seven ve yöneticilik bilgisini barındıran biri olarak takıma katkıda bulunabilir.bence ortak bi oluşum içerisine girmeliyiz kongre arifesinde

Mert

Bence bunların üçü de olmaz arkadaşlar boşuna ümitlenmeyelim.Sadece dışardan desteğe devam ederler.

kayacan

Ben Sivasın nasıl çıktığını canlı olarak takip etmiş biri olarak şunları söyleyebilirim. Mevcut başkanımızın devam etmesi gerekir. Ama olduki devam etmedi başka başkana ihtiyaç duyuldu mecnun gibi birini bulmamız gerekir. Bu adamı herkes sevmeli aynı zamanda herkes çok korkmalı. Halit Öztürk yaşasaydı rahmetli tam biçilmiş kaftandı. Bu adamdan İstanbul ve Ankaradada çok kişi çekinmeli. İşte böyle birini bulursak bu takım düzlüğe çıkar. Ancak mevcut başkanıda beğeniyorum takımda disiplini sağladı.

never.55

bence böyle iyi bı birliktelik yakalanmışken gerek taraftar yonetım gerek futbolcu taraftar gerekse takımımızın çok iyi yolda olduğu bı ortam varken turgut baba takımı alırsa bu takım 2 yıl içerisinde çok iyi yerlere gelir.ve turgut tufenk de samsunsporun tarıhıne unutulmaz başkan olarak geçer diye düşünuyorum.bu olay hem takımımız için hemde turgut tufenk için onur verici bı durum olur..yalnız tek başına değil yanında herkesın ona destek olması gerekır..sonuçta oda ıyı nıyetını kullandırtmak ıstemez

HoliganSamSunLu

Tribün_ali

Galip öztürk olsa cok daha iyi olur gönlümden gecen oo onun gibi adam lazım bu camiaya

europe_55

Galip Öztürk ya da Turgut Tüfenk olsa gercekten cok iyi olur...