Samsun Basını

Başlatan samsunum, 15 Aralık 2015, 00:56:17

« önceki - sonraki »

samsunum

lanet olsun  basın  demeye  bile dilim varmıyor 3 -5 kendini bilmez yüzünden  takım  ne hale  geldi. Tabi ki  kötü  gidişin bir tek nedeni  o değil ama büyük bir etkisi oldu. Taraftar olarak susacak mıyız ? adamların  yıllardır  takıma  zarar  vermekten başka  bir şeyi olmadı. Ortak bir  tepki  vermenin zamanı  gelmedimi sizce? Site  eskisi gibi bir açıklama  yayınlamalı bana göre.

samsunmania

Bu kadar önemli bir maçtan önce böyle bir protestoda bulunmaları akıl karı değil. Yap protestonu yarın, tesislerin önüne koy kameranı. ama Türkiye seyredecek ya, şov yapılacak ya. Kaçar mı bu fırsat. Özat hatalı da olsa mevzu takımımız olunca bu kadar bencilce hareket yapılmaz. Haklı olsalar bile benim gözümde baş suçlu basındır bu saatten sonra.

Sadece Samsunspor

Özat'ın önüne gelip göz göre göre yapmak adamlık değildir. Samsun basınının Samsunspor'a ne faydası görülmüştür. Hep ortalık karıştırmak. Yazık.

orucreis

Yaptiginiz protesto seni biz gonderdik yolun acik olsun demektir. Bu kadar karaktersiz haysiyetsiz serefsiz olmayin. Az ekmek yediginiz yere faydaniz olsun

samsunum

Bazen diyorum ki bize her şey mustehak.  SöğütlüBahçelilerin açıklamasından  bir bölüm :-X :-X

AlıntıDevre arasında hedeflerimiz doğrultusunda hamleler yapılmazsa Erkut Tutu ve yönetimi koltuğu boşuna işgal etmemelidir.   

beşnumara

Trt'ye saatler öncesinden söylemişler zaten böyle bir protesto olacağını. Bedava reklam peşinde beyefendiler.
Fotoğrafa bakın bakalım hangisi Samsunsporlu? Sahte serefsiz haysiyetsiz yalaka basın.

samsunum

Sadece  spor basını  değil  genel olarak samsun  basını bu şehirin iyiliğini istemiyor. Daha düne  kadar Trabzonlu adamın  teki  çıktı. Samsunu yerden yere vurdu biz taraftar  olarak daha doğrusu Samsunlu  olarak ne tepki verebildik? Adam hâlâ  yazıyor  belkide.

korayxyz

Futboldan anlamayan hatta Türkçe konuşmayı, cümle kurmayı beceremeyen adamlardan köşe yazarı, spor yorumcusu yaparsan olacağı bu işte. Şerefsizler.

yilmazselcuk55

Şu resmi maratonun ortasından 3 boyutlu koreografi yapar gibi asacaksın!!!  Tepkini ortaya koyacaksın ŞEREFSİZLER !!!

samsunum

Sizce kim yalan söylüyor?

AlıntıSon dakika son dakika son dakika
Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, tesislerde görüştüğü Ümit Özat'ı kalması için ikna etti. Başkanı kırmayan Özat, istifasını geri alıp şimdilik gitmekten vazgecti.
Kaynak :Muhammed Çavuşoğlu

Alıntı@Mustafacevik10 
Ayrıldı kardesim Malesef bende çok üzgünüm..ama samsun taraftarı Hariç Hoca'yı anlayamadı   

samsunum

Basın  yine ümit hocanın  üstüne  oynamaya  devam ediyor. Bu haber doğru  değilse  hoca  az bile  yapıyor  bunlara.

Alıntı
ÖZAT'IN AMACI NE?

Gece odasına çağırdığı bir futbolcuyu kendi menajerine geçmesi için üstü kapalı tehdit ettiği iddia edilen Ümit Özat, dün de Ofoedu'yu idmandan kovdu

ÜSTÜ KAPALI TEHDİT ETTİ

Samsunspor'da Ümit Özat ile futbolcular arasındaki gerilim her geçen gün büyüyerek devam ediyor.  Teknik Direktör Ümit Özat'ın takımın önemli isimlerinden birini tesislerde odasına çağırdığı iddia edildi. Özat'ın oyuncuya 'Benim menajerime geçeceksin. Biz de seni daha iyi bir takıma transfer edeceğiz' dediği öğrenildi. Üstü kapalı oyuncuyu tehdit eden Özat'ın bu hareketi takımdaki diğer futbolcular tarafından da duyuldu.
gercekbizde.com   

orucreis

kolpa haberlere devam
Belki ofiyi idmandan kovduğu bile yalandır 1. ağızdan bilgi varmı

cembaba

Şimdi Ofoedu krizi de tatlıya bağlandı? Ne ortaya atacak basın bakalım... Bu takım bu hafta Yeni Malatya'ya patlar. Allah'ın izniyle kazanalım inşallah.

beşnumara

Basının yeni malzemesi yönetim ikiye bölündü olur. Ümit hoca ile bazı yöneticiler konuşmuyor derler. Derler de derler.

5trawberry

Halk Gazetesi'nde spor yazarlığı yapan Davut Aktaş kimdir necidir? Tanıyan var mi?