Bir Gün - Mehmet YILMAZ - Roza Yayınevi

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Ocak 2012, 21:09:49

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

dünyanın butun cingenleri alsa satış rekoru kırar ama onlar da cingenlik yapıp ya almaz ya da parada çamura yatarlar :(  :'( :-* :P ;D :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Ocak 2012, 12:05:30
dünyanın butun cingenleri alsa satış rekoru kırar ama onlar da cingenlik yapıp ya almaz ya da parada çamura yatarlar :(  :'( :-* :P ;D :)

ya bırakınız efenim bu işleri.devletin su işleri.
nednim türkmenden katagulli işler için bilgi aldığınız söyleniyor..
kaynakçı sağlam ;)

Recep

Sayın Samsuni

Eğer gerçekten bir kitapta patlama yapmak istiyorsan telif hakkı bende saklı olmak üzere
Çömlekçi çocukları diye bir kitap yazabilirsin inan satış rekorları kırar :P ;D :D

ibo055

hocam şimdi 8 mi 10 mu üzerinden yollayacagız  parayı
dersenki gönlünüzden ne kopar diye   o zaman  düşünmek lazım derim      :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ibo055 - 27 Ocak 2012, 18:46:00
hocam şimdi 8 mi 10 mu üzerinden yollayacagız  parayı
dersenki gönlünüzden ne kopar diye   o zaman  düşünmek lazım derim      :)

gönlünden ne koparsa :)
az önce gönderdim kargo ile İstanbul'dan...

ibo055

tamam hocam teşekkür ederim  samsunspor kredi kartına 5 taksit yapıyormuşsun  diye duydum   :D  yarın verim bilgileri

Ajan

Bir merakımı sormak istiyorum Mehmet abinin yazdığı Bir Gün romanı haricinde başka bir romanda olayların geçtiği mekan olarak şehrimizin seçildiği bir kitap var mı?

Ayberk

Daha önce yine Mehmet Abi yazmıştı foruma Çalı Harmanı'ydı diye hatırlıyorum kitabın ismi ;)

celebi

kitabı sanırım ilk alanlardanız güzel olmuş emeğine sağlık hocam

Ajan

Alıntı yapılan: Ayberk - 27 Ocak 2012, 23:31:06
Daha önce yine Mehmet Abi yazmıştı foruma Çalı Harmanı'ydı diye hatırlıyorum kitabın ismi ;)

Evet abi doğru hatırlamışsın Yunanistan ile yapılan nüfüs mübadelesini anlatıyormuş. Mehmet abi gene bir ara aynı romandan uyarlanarak dizi veya film yapılacağından da bahsetmişti o konuda da bir gelişme olur umarım.

Desiqner

Alıntı yapılan: Ajan - 28 Ocak 2012, 02:11:15
Evet abi doğru hatırlamışsın Yunanistan ile yapılan nüfüs mübadelesini anlatıyormuş. Mehmet abi gene bir ara aynı romandan uyarlanarak dizi veya film yapılacağından da bahsetmişti o konuda da bir gelişme olur umarım.

O kitabı Akın Üner diye bir abimiz yazmıştı diye hatırlıyorum.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Ajan - 27 Ocak 2012, 23:29:15
Bir merakımı sormak istiyorum Mehmet abinin yazdığı Bir Gün romanı haricinde başka bir romanda olayların geçtiği mekan olarak şehrimizin seçildiği bir kitap var mı?

Eren, benim bildiğim iki kitap var
birisi can yayınlarından çıkan ve şu an baskısı olmayan ıslak kentin insanları
ikinicisi akın üner'in çalı harmanı

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=40481

http://www.pandora.com.tr/urun/cali-harmani-mubadele/221077

##kdc##

mehmet yılmaz

Arkadaşlar piyasaya çıkmadan önce ilk parti elime ulaştı, listeye ismini yazanlar bana ulaşabilirler...
Fiyatı 10 lira.
Teşekkürler..

Ahmeti