Efsaneler Buluşuyor

Başlatan AhmetDenizci, 26 Mayıs 2012, 13:49:51

« önceki - sonraki »

cembaba

Abi o duruma o kadar deli oluyorum ki. Samsun diyince insanların aklına üç şey geliyor. Atatürk, 19 Mayıs bir de Samsunspor. Başka bu şehrin markası var da biz mi bilmiyoruz? Milletvekili olmak demek, şehrinin değerlerine sahip çıkmak demektir. Ancak başarı olduğunda reklamlarını asar yollara vekiller. Ayıp ya harbi ayıp! Neyse konu sapıtıyor. Daha çok şeyler yazarım da...

King Of The North

Sanki adamlarda para isteyeceğiz, ya da belediyede iş isteyeceğiz, mal gibi adamlar, biz de onlar geçerken ne masadan kalktık, ne de kafamızı çevirip baktık çıkarlarken, adam değiller, şehrinin markasına sırt çevirenler adam değildir benim nazarımda...

Musti

Çoğunluk bunlara prim verdikçe kafamıza eden çok olur.

özkan

Gittik,göremedik,geldik.

Süper organizasyondu.Osman bey yabancıların gelmesini istemedi herhalde.

**KaR6**

arkalarında isim ve 55, önlerinde de efsaneler asla unutulmaz - osman genç yazıyor.. orjinal değiller kısacası..

mehmet yılmaz

Pazar günü Samsun'da güzel bir organizasyon gerçekleştirildi ve Samsunspor'umuza emek vermiş, isimleri tarihe geçmiş pek çok eski futbolcumuz bir araya getirildi. Bu organizasyonu düşünen ve emek harcayanları kutlamak isterim; hezar tebrik...

Ancak bu organizasyonun tanıtım çalışması yeterince yapılmadı diye düşünüyorum. Ben, facebooktaki bir ilandan gördüm; o günün yerel gazetelerinde de o ilanda da saat olarak 14.00 yazıyordu. Canavar Hamdi'den kaleci Tekin'e, Bünyamin abiden Celil abiye kadar bir arada olmaktan mutlu olacağım ve mutlaka birkaç soru soracağım o insanlarla aynı ortamda olmayı çok arzu etmiştim. Şahsım adına ya da Samsunspor Resmi Dergisi adına herhangi bir davet almamıştım, tamamen tesadüfen bir gün öncesinde duymuştum ama benim için davetin önemi olmaz, çünkü söz konusu olan Samsunspor ile ilgili bir güzellikti. İki arkadaşımla beraber, fotoğraf makinemiz ve ses kayıt cihazlarımızla saat 13.30'da Hasan Doğan Spor Salonuna gittiğimizde ise programın duyurulduğu gibi 14'te olmadığı erken başladığı ve çoktan bittiği cevabını aldık. Kızdık mı? Hayır... Sadece üzüldük.

Heyecan verici bir fikirdi, orada olmak iyi olurdu. Samsunspor Kulübünü temsilen niçin kimsenin olmadığı konusunda ise hiç bir fikrim yok; belki yine böyle bir organizasyon ve iletişim sıkıntısı olmuştur, bilemiyorum...