ŞOK! İsmail Uyanık İSTİFA ETTİ...!

Başlatan curva55, 20 Haziran 2005, 17:56:36

« önceki - sonraki »

samsunsevdalısı

Alıntı yapılan: "samsun216"
Alıntı yapılan: "ngonge"bir hafta istanbul dışındaydım neler olmuş bitmiş şaşkınlık içindeyim.o kadar herşey düzelecek gibi bir intiba vardı bir anda yerle bir oldu.bence başkan ın zamanlaması yanlış oldu,ne bileyim şu şekilde ne transfer yapabiliriz ne de eldeki oyuncuları tutabiliriz.umarım kısa sürede çözüme kavuşur bu iş.

sen tatillerde gez tiki gibi sonra gel bir şeyler umalım falan de.arkadaşım senin samsunlu olduğuna hiç inanmıyorum.bu ortamda da sinirlerimizi germe boş yere.

@samsun 216
sen daha buralarda yokken  Ngonge burdaydı hemde 5 yıldan beri.
bu forumda samsunsporluluğundan asla endişe duymayacağımız  insanlardan biridir Ngonge ...
bunları yeni üye olduğun için bilmemen normal,anormal olan posta koyman...
şu an için bu forumdaki kimsenin samsunluluğunu yada samsunsporluluğunu sorgulamaya hakkın yok,...
hele hele bu şekilde asla.
umarım uyarılarımızıda posta koyarak cevaplamazsın...

samsun216

Alıntı yapılan: "samsunsevdalısı"
Alıntı yapılan: "ngonge"bir hafta istanbul dışındaydım neler olmuş bitmiş şaşkınlık içindeyim.o kadar herşey düzelecek gibi bir intiba vardı bir anda yerle bir oldu.bence başkan ın zamanlaması yanlış oldu,ne bileyim şu şekilde ne transfer yapabiliriz ne de eldeki oyuncuları tutabiliriz.umarım kısa sürede çözüme kavuşur bu iş.

sen tatillerde gez tiki gibi sonra gel bir şeyler umalım falan de.arkadaşım senin samsunlu olduğuna hiç inanmıyorum.bu ortamda da sinirlerimizi germe boş yere.

@samsun 216
sen daha buralarda yokken  Ngonge burdaydı hemde 5 yıldan beri.
bu forumda samsunsporluluğundan asla endişe duymayacağımız  insanlardan biridir Ngonge ...
bunları yeni üye olduğun için bilmemen normal,anormal olan posta koyman...
şu an için bu forumdaki kimsenin samsunluluğunu yada samsunsporluluğunu sorgulamaya hakkın yok,...
hele hele bu şekilde asla.
umarım uyarılarımızıda posta koyarak cevaplamazsın...

arkadaşım samsunlu olmak bu foruma üye olduktan sonra başlamıyor.kimin samsunspor taraftarı olduğunu sorgulamak için-ki bence sorgulamadım düşüncemi söyledim-bu forumda değil samsunda yıllar geçirmek gerekiyor.mantıklı bir şeyler söyliyeceksen eyvallah ama samsun taraftarını bu forumla sınırlarsan olmaz.

samsunsevdalısı

@samsun216
samsunsporlu olmak için samsunda yıllar geçirmek mi gerekiyor,bu mudur yani senin olaya bakış açın, mantık dediğin...
samsunda doğmuş,büyümüş ama sürü psikolojisi ile başka takımları tutmuş insanların çokca olduğu bir ortamda samsuna hiç gelmediği halde, istanbul gibi bir yerde olmasına rağmen samsunspor aşığı olan bir insana bu lafları ettirmem.
samsunspor büyük bir camiadır,hemde bu forum gibi yüzlerce foruma sığmayacak kadar çok büyük.bizim taraftarı sınırlamak gibi bir misyonumuz yok.
biz burada ; hollandadan,fransadan,almanyadan,izmirden,istanbuldan,antalyadan,ankaradan,bursadan,sivastan,tokattan vs. bir çok yerden takımının yanında olmayı isteyen,birşeyler yapma arzusu içinde olan kısacası içinde samsunspor aşkı ile çarpan yürekli insanlarla samsunsporumuza bir nebze olsun katkı sağlamaya çalışıyoruz.
bu zor şartlar altında hala samsunsporu desteklemeye uğraş veren mücadele eden gurbetteki bu insanların senin attığın tarzdaki mesajlarla kırılmalarını engellemek sınırlamaksa evet sınırlıyoruz da,
eğer bizimle beraber elbirliği vererek bu takımın yanında olacaksan eyvallah,kişisel polemiklere girip huzursuzluk çıkaracaksan burada böyle bir ortamı sana sağlamayız bilgin olsun.

55ss1965

Alıntı yapılan: "samsunsevdalısı"@samsun216
samsunsporlu olmak için samsunda yıllar geçirmek mi gerekiyor,bu mudur yani senin olaya bakış açın, mantık dediğin...
samsunda doğmuş,büyümüş ama sürü psikolojisi ile başka takımları tutmuş insanların çokca olduğu bir ortamda samsuna hiç gelmediği halde, istanbul gibi bir yerde olmasına rağmen samsunspor aşığı olan bir insana bu lafları ettirmem.
samsunspor büyük bir camiadır,hemde bu forum gibi yüzlerce foruma sığmayacak kadar çok büyük.bizim taraftarı sınırlamak gibi bir misyonumuz yok.
biz burada ; hollandadan,fransadan,almanyadan,izmirden,istanbuldan,antalyadan,ankaradan,bursadan,sivastan,tokattan vs. bir çok yerden takımının yanında olmayı isteyen,birşeyler yapma arzusu içinde olan kısacası içinde samsunspor aşkı ile çarpan yürekli insanlarla samsunsporumuza bir nebze olsun katkı sağlamaya çalışıyoruz.
bu zor şartlar altında hala samsunsporu desteklemeye uğraş veren mücadele eden gurbetteki bu insanların senin attığın tarzdaki mesajlarla kırılmalarını engellemek sınırlamaksa evet sınırlıyoruz da,
eğer bizimle beraber elbirliği vererek bu takımın yanında olacaksan eyvallah,kişisel polemiklere girip huzursuzluk çıkaracaksan burada böyle bir ortamı sana sağlamayız bilgin olsun.
+1965 kimse Daha Yorum Yapmasın abimiz gerekeni söylemişdir zaten...

ngonge

Alıntısamsun216
sen tatillerde gez tiki gibi sonra gel bir şeyler umalım falan de.arkadaşım senin samsunlu olduğuna hiç inanmıyorum.bu ortamda da sinirlerimizi germe boş yere

ya bir kere fikir üret forum üyelerine laf yetiştireceğine.

samsun216

Alıntı yapılan: "samsunsevdalısı"@samsun216

yoo öyle yılları samsunda gecirmek gerekmıyo.forumda bulunma süresini sen taraftarlıkla bağdaştırdığın için öyle söyledim.yani bu mudur senin anlayışın  derken bu aklına gelseydi iyi olurdu.bir şeyler ileri sürerken kendi söylemiş olduklarını unutursan olmaz.aman ne destek!! ordan oturup bu foruma bir iki kelam yazmakla destek mi olunurmuş.sonra da kendisini samsunlu gercek taraftarlarla aynı kefeye koyacak.bu kolaya kacmaktır başka bir şey deil.

samsun216

Alıntı yapılan: "ngonge"
Alıntısamsun216
sen tatillerde gez tiki gibi sonra gel bir şeyler umalım falan de.arkadaşım senin samsunlu olduğuna hiç inanmıyorum.bu ortamda da sinirlerimizi germe boş yere

arkadaşım bende fikir cok.o pc nin başından biraz olsun kalkta gercek hayata bak.öyle kurulmuşsun şehzade gibi prensesini bekliyosun sanki.oturduğun koltuğu taht mı sandın!!!

curva55

Hepimiz SAMSUNSPORLUYUZ bunlara gerek yok.

ngonge

Alıntı yapılan: "ngonge"
Alıntısamsun216

arkadaşım bende fikir cok.o pc nin başından biraz olsun kalkta gercek hayata bak.öyle kurulmuşsun şehzade gibi prensesini bekliyosun sanki.oturduğun koltuğu taht mı sandın!!!

yahu sen ne abuk subuk şeyler yazıyosun.gülücem ama komik bile değil.sadece laf kalabalığı yapıyosun..

timofte

samsun216, foruma üye olduğundan beri diğer üyelere söz atmaktan başka bir şey yapmadın. Biraz daha Samsunsporluya yakışır tarzda yazsan fena olmaz. ilk geldiğinde de sirinler_1965 ile uğraşmaya kalkmıştın. eğer Samsunspordan yazacağına kişilerle uğraşmaya devam edersen no-post alman lazım diye düşünüyorum. İsmail başkan'ın istifası topicini böyle şahsi tartışmalara alet etmene gerek yok. kaldı ki ngonge'nin nasıl bir Samsunsporlu olduğunu bizler biliyoruz..

saygılar.

Anonymous

büyük başkanımıza ilk önce katkılarından dolayı tesekkür eder.onun yalnız bırakıldıgı görüşündeyim.BÜYÜK BASKAN UYANIK

bence koLpa bu is kimse kaybettigi para icin kuLübü birakmaz bence ismaiL uyanik cok para kazandi yada parasini kurtarmak icin kuLübü satmak zorunda kaLdi ama bu parasi biten insan isi deiL..