TFF 2.LİG 34.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Sakaryaspor

Başlatan Kaya, 28 Nisan 2019, 22:16:14

« önceki - sonraki »

ngonge

04 Mayıs 2019, 15:42:16 #15 Son düzenlenme: 04 Mayıs 2019, 15:55:18 ngonge
İsmet Taşdemir'in yıldızları (Erhan Şentürk ve Cenk Kaplan) maalesef bizim zayıf halkalarımız.

Bütün takımlar yedekleri ile çıkmış, bizim hoca ideal 11'i ile çıkmış sanırım.

Sakarya'da baya baya takım yedek, kimi oyuncular senede 2-3 maça çıkmış. Ama yine de aman aman bir üstünlüğümüz yok. Hatta en net pozisyonu ofsaytı bozup adamını kaçıran Sakarya buldu.

Hoca'nın neden play off'a 4 gün kala takımı yorduğunu ise nasıl izah edebiliriz? Bence İsmet Hoca play off'a inanmıyor, bu maçta iyi top oynayarak kendini sağlamlamak, kariyeri açısından aldığı puan ortalamasını arttırmak amacını güttüğünü düşünüyorum.

evolution55

5trawberry

Raqua55

73 puanla play off oynamak kaderimizde yoksa sampiyonluk ne desek bos  :(

ngonge

Maçlar bu şekilde biterse rakibimiz Sakaryaspor. İnşallah Kastamonu bir tane atar da Sarıyer çıkar o zaman. Ama onların bilhassa atmayacağını düşünüyorum.

evolution55

jean

Sariyer denk gelsin istiyordum sakarya ile oynicaz hayirlisi olsun duzgun oynarsak herkesi yenecek gucteyiz

evolution55

Bu sene hepimizin istediği sonuçlar olmadığı gibi hepimizin istemediği play offlardan çıkarız inşallah 🙏

fanatik samsunsporlu

Samet oynadığında rahatlıyoruz.Ramazan ile sol tarafta iyi uyum yakaladılar.Sezonun ikinci yarısında da böyle oynasa şampiyonduk. >:(

Kaya

Her yaptığı iş tutan,ölüyü diriltecek mübalaası kadar şanslı,bi yerinden ballı denecek kadar da ballı kim ise playoff başlığını bi zahmet açsın.

Rica ediyorum  :D