Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 18 Aralık 2011, 12:07:56
Bende çoğunluk gibi gelmesi taraftarıyım.
Yönetim akıl ederse iyi iş başarmış olur.
Çünkü istanbul takımları da genç ve böyle yetenekli oyuncuyu cüzi miktarlara kaçırmak istemeyebilir.
Özellikle Gs yana yana türk kanat oyuncusu arıyor.
Alırsak sistem de değişir, en iyi yaptığı iş olan top taşıma özelliği stada özel olarak taraftar bile çeker..
Hatalarını konuşmıcam, hakkında özel olarak söyleyebileceğim en güzel şey sadece Samsunsporlu olduğunu bilmemdir.

Sen gelsin diyince bir anda vazgeçtim içim ürperdi  al_sana

LisandroLopez

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D

ben lisandrolopez kardeşimin adının turgut doğan şahin oalrak değiştirilmesini talep ediyorum. :)
oylamaya sunsak sanrım  1000 tane evet çıkar lisandro :)

kalptenþimþek

sadece turgut olayı değil...bugün sağ kanadımızda turgut olsaydı; murat ortada daha güçlü, zenke ileride daha faydalı olacaktı..puanımız da 20 den az olmazdı kesinlikle..

babasamsunlu

celebi

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 18 Aralık 2011, 23:45:01
sadece turgut olayı değil...bugün sağ kanadımızda turgut olsaydı; murat ortada daha güçlü, zenke ileride daha faydalı olacaktı..puanımız da 20 den az olmazdı kesinlikle..

:--* :ok >l< >l< >l< >l< >l<

kalptenþimþek

ahmetsefa55

Hakan Ünsal: GS'nin transferde 1 numaralı hedefi Amrabat. Diğer isimler Alper Potuk ve Turgut Doğan Şahin. Taiwo ile de ilgileniliyor

Ollivanders

LisandroLopez

twitter

saim55

Turgut bazı hatalar yapmış olsa da bizim altyapımızın eseri olduğu için bizim çocuğumuz sayılır. Gençken yaptı bir şeyler ama biz taraftarız affedebiliriz. Yeter ki gelsin bizde oynasın, formanın hakkını versin.
Eğer alınırsa en iyi transferimiz olur.

maviay55

AlıntıFatih Terim'in istediği 23'lük golcüden itiraf!
Galatasaray'ın transfer gündeminde olan Ankaragücü'nün genç futbolcusu Turgut Doğan Şahin önemli açıklamalarda bulundu.

G.Saray'ın kadrosuna katmak istediği A.Gücü'nün genç golcüsü Turgut Doğan Şahin, transfer söylentilerini doğruladı. Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını cevaplayan Turgut Şahin, "Benimle şuana kadar bir görüşme söz konusu olmadı fakat menajerim böyle bir teklifin olduğunu söyledi. Ayrıca G.Saraylı yöneticilir kulübümle de görüşmüş olabilirler; ama menajerim önümüzde zorlu bir maç olduğundan gelişmeleri bana anlatmaktan kaçınıyor" dedi.

Her genç futbolcu gibi kendisinin de üç büyük takımlardan birine transfer olma arzusunun olduğunu vurgulayan genç golcü, "G.Saray gibi büyük bir kulübün benimle ilgilenmesi, transfer teklifinde bulunması sevinç ve mutluk verici. İnşallah A.Gücü'nün de menfaatleri doğrultusunda, kulübüme para kazandırıp gitmek isterim" ifadelerini kullandı.

FATİH HOCA'NIN BENİMLE İLGİLENMESİ MUTLUK VERİCİ

Genç golcü, G.Saaraylı yöneticilerin Fatih Hoca'ya 'üzerine çalışılırsa çok iyi bir golcü olur' şeklinde rapor sunduğu Fatih Terim'in de transfere olumlu baktığı yönünde çıkan haberlerin sorulması üzerine, "Tabiki bu tarz haberler beni heyecanladırıyor ve daha da teşvik ediyor. Benim adıma güzel şeyler bunlar. Fatih Hoca'nın genç futbolculara ne kadar önem verdiğini herkes biliyor. Terim'in beni istemesi de ayrıca mutluk verici. Son maçın ardından herşey ortaya çıkacaktır" şeklide cevap verdi.

Konuşmasından çocukluğundan beri Galatasaray'ı tuttuğunu ifade eden Turgut Şahin, Profesyonellik gereği şartlar üç büyük kulübün hangisinde uygun olursa, o kulübün formasını giyebileceğini söyledi.

sporx

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: maviay55 - 20 Aralık 2011, 17:47:50

ben turgut fb'li diye biliyodum haberi yapan kişinin pompalaması bi haber de olabilir son söyledikleri.

brigand

E hani Turgut doğuştan Samsunspor'luydu !