Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

55erhan55

evet düz topçu bile değil angut

gozgoz yýlmaz

Turgut denen mal Ankara'daki maç sonunda onu protesto eden ve travesti Turgut diye bağıran bizlere açıp şeyini gösterecekmiş de vaz geçmiş.

Keşke gösterseydi, çünkü küçük Turgut bile büyük Turgut'tan daha anlamlı bakar, birşeye benzer en azından. Hani, deriz ki, ulen şu şeyi birşeye benztiyorum ama, dur,dur neydi...Ama büyük Turgut'a bakınca onu hiç bir b.ka benzetemiyorum, pardon bir b.ka benziyor aslında...

Kodalak

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 28 Eylül 2009, 13:43:09
Turgut denen mal Ankara'daki maç sonunda onu protesto eden ve travesti Turgut diye bağıran bizlere açıp şeyini gösterecekmiş de vaz geçmiş.

Keşke gösterseydi, çünkü küçük Turgut bile büyük Turgut'tan daha anlamlı bakar, birşeye benzer en azından. Hani, deriz ki, ulen şu şeyi birşeye benztiyorum ama, dur,dur neydi...Ama büyük Turgut'a bakınca onu hiç bir b.ka benzetemiyorum, pardon bir b.ka benziyor aslında...

:D

ŞEREFSİZ göstereyim diye yanındakine sordu, yanılmıyorsam yard.antrönördü yanındaki geç içeri dedi alkışlayıp defoldu gitti.

gozgoz yýlmaz

Keşke gösterseydi yavsak, bire karşı bin görürdü, abooo ben de şeyim var sanıyordum, bi daha tövbe, çiş yaparken bile açmam artık derdi. O yard. antrenör olacak dallamayla içeride birbirlerine göstersinler.

Elma dersem aç, Turgut dersem açma!  ;D >:(

Jnr.Serkan

Baskent_Samsunspor

yalnız o antrenör bozuntusuda tribüne bakıp güldüya ulan ibneler soyunma odasında grup yapasınız birbiriniz parmaklayın olmadı binkişinin kucağında zıplayın halen sinirim geçmedi yaa

55erhan55

demekki samsunsporum bunun gibi ibneleri bünyesinde barındırıyor

berusa55

Dünki olanlardan sonra Turgut'un Samsun'umuzda işi çok zor!

Yaman55

bi piyango daha geldi taraftara bu kadar terbiyesizlik yapacak hala savunulucak

celebi

Alıntı yapılan: uçarlı - 28 Eylül 2009, 14:54:05
durun yaa. çok hakaret ediyorsunuz. acaba neden böyle birşey yapar ve böyle rezalet oynamıştır. herşey deyin ancak tekniğine bir söz söylerseniz onun baştan iyi bir oyuncu olmadığını belirtmiş olursunuz. oysa turgut iyi bir topçudur. burada bu rezaleti gören hoca neden müdahale etmemiş. neden forvetleri ortaya kadar çekmemiş onu sorgulayalım bırakmış forvetleri defansın kucağına.

yapmaya ya arkadaşım sen ne kadarda futboldan anlıyorsun. turgut gerçekten malın yeteneksizin önde gideni dünde şunu gördük tam bir yavşakmış

Jnr.Serkan

vallahi ben turguttan daha iyi top tekniğine sahibim iddia ediyorum...ondaki hız bende olsun wright-philips gibi adamım... ;D

Yaman55

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 28 Eylül 2009, 15:01:56
vallahi ben turguttan daha iyi top tekniğine sahibim iddia ediyorum...ondaki hız bende olsun wright-philips gibi adamım... ;D

ne hızı ya 10 metreye koşmuyor adam adem dün tek başına hem sağ bek hem sağ kanat oynadı

Kaya

Bugünden sonra TURGUT öyleydi böyleydi iyiydi kraldı gibi sözler söyleyen bu sitede ilk beni karşısında bulur futbolcu dediğin ilk önce ahlaklı olacak adam olacak yok teknikmiş yok hızlıymış yerim onun hızINı cebimizdeki son parayı vermişiz ankaraya gitmişiz beyfendi bi çıkarıp göstermediği kaldı,onun yanındaki hocasının da taaa.... koyim.

Yeter ulan bir gün düzelir dedik belki dedik bir umutla bekledik adamın bi anamıza sövmediği kaldı daha ne yapalım kardeşim anlamıyorum ki.VE AÇIKÇA SÖYLÜYORUM TURGUT BU TAKIMDA OYNADIĞI SÜRECE HER MAÇ AYAPINA TOP GELDİĞİNDE KENDİSİNE ANKRA MAÇINDA YAPTIKLARINDAN DOLAYI SÖVECEĞİM....

berusa55

uçarlı kardeşim sen bizle kafa mı yapıyorsun? Zaten asabımız bozuk Allah aşkına Turgut konusunda saçmalamayı bırak milletin hararetini yükseltme!

55erhan55

uçarlı kimen nesisin bilmiyorum ama bu sitede olan 1000 üyeden 999 tanesi turgutun bir mal olduğunu bilir bu sende öğren çünkü turgut gerçekten angut