Halk ekmek fabrikası kuruluyor

Başlatan YaşarDoğu, 12 Nisan 2010, 20:50:24

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

AlıntıYeni ekmek kapısı, İlkadım Belediyesi halk ekmek fabrikası olacak. İlkadım'da bir senedir hayali kurulan projede sona gelindi.

29 Mart 2009 seçimlerinin hemen ardından ilk kez Haberexen.com'un okuyucularına duyurduğu ekmek fiyatlarına yapılan zam İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş'ın ana gündemi olmuştu. Aradan geçen zaman zarfında proje unutuldu sanılırken, İlkadım Belediyesi'nin halk ekmek fabrikası projesi üzerinde yaptığı yoğun çalışmalar neticesinde sona geldiği öğrenildi.

Proje belediye binası içerisinde yapılan hizmetlerin yer aldığı panoları çoktan süsledi. Kurulacak ekmek fabrikasında hem tadı, hem fiyatı ile vatandaşın beğenisini kazanacak ekmeklerin üretilmesi amaçlanıyor.

Tüm prosedürlerin aşıldığını ancak yer konusunda son bir pürüzü halletmeye çalıştıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş, fabrikanın eski Yeşilkent Beldesi Sanayi alanında kurulacağını ifade etti.

Yer konusu hallolmadığı için ihaleye çıkmadıklarını kaydeden Demirtaş, " Projenin şartnamesi dahil herşey hazır. Yap işlet devret modeli ile ihale edeceğiz. İhaleye çıkmak için sadece yer konusunda ki son pürüzün çözülmesini bekliyoruz. Bu sorunda arazi büyüklüğünün uymaması problemi." dedi.

hayırlı olsun

**KaR6**

bize de bi ekmek düşecek mi peki burdan  ???

AntZ

12 Nisan 2010, 21:08:45 #2 Son düzenlenme: 12 Nisan 2010, 21:36:12 Ant55
Alıntı yapılan: **KaR6** - 12 Nisan 2010, 20:56:49
bize de bi ekmek düşecek mi peki burdan  ???

Halk Ekmek ve otopark gibi kalıcı gelir getirecek projelerimiz var. Samsun ve Samsunspor için hangi partiden olursa olsun herkesle bir araya geliriz. Samsun'un menfaatine zarar veren benim partimden birileri de olsa karşılarına çıkarım. Bizim partili kimliğimizin de önünde Samsunluluk kimliğimiz vardır.

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=5679.msg173488#msg173488

Seçimden önce verilen sözlere göre bize de ekmek düşecekti. Başkan halk ekmek fabrikası sözünü unutmadığına göre onu da unutmamıştır herhalde. Sanmam ama unuttuysa bizim unutmamak gibi kötü huylarımız var.

europe_55

Öncelikle hayirli olsun...
Umarim takimimiz´a da bir pay düser buradan...

samsunmania

Bunların kafayla bize hamur karma makinesinin parçası düşer gibime geliyor. HAdi yanıltın bizleri. Sözünüzü tutun.

Ollivanders

samsunspora birsey cıkacagını sanmıyorum buradan . Ne zaman samsundan samsunspor a birsey cıkmıs ki ?

mehmet yılmaz

Bizatihi yanımızda,derneğimizde söz vermişti ama sözün söz olduğu, sözün namus olduğu yıllar eskilerde kalmış, Samsunspor ile ilgili konularda iyice anladık bunu...

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Nisan 2010, 23:56:22
Bizatihi yanımızda,derneğimizde söz vermişti ama sözün söz olduğu, sözün namus olduğu yıllar eskilerde kalmış, Samsunspor ile ilgili konularda iyice anladık bunu...

Hatırlatırız Mehmet'im.  ::)

beşnumara

çok çok verecekleri kulüp için 3-5 ekmek onu da binbir zorlukla gönderirler.bir şey beklemeye gerek yok samsunspor için.

beşnumara

yazar mehmet bi yazar da söz veren sözünü inkar edecek mi o önemli olan. mete adanır spor kompleksi hala gerçekleşmedi gerçekleştiremez de.çok pasif ipler onun ellerinde değil.gavaklıları rezil ediyorsun seçimler öncesi hakkında konuşulanları haklı çıkarıyorsun.şaşırt bizi daaa