Sakaryaspor maçı öncesi kahvaltı organizasyonu

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Aralık 2008, 11:56:53

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

14 Aralık 2008, 21:07:04 #30 Son düzenlenme: 14 Aralık 2008, 21:11:12 MeL_55
Alıntı yapılan: MeL_55 - 14 Aralık 2008, 21:02:54
o bizim onur abi ya:) colecostina mi nedir bi üye ismi var o iste  ;D

heee bizim siteden olduğunu bilmiyordum neyse tanışırız bakalım

edmontdante

Caspartine

14 Aralık 2008, 23:40:38 #32 Son düzenlenme: 14 Aralık 2008, 23:46:00 Caspartine
bugün samsunsporlu arkadaşlarımızla olmak çok güzeldi. hoş bir sohbet ve tanışma ortamı oldu. ayrıca samsunsporumuzun galibiyetini birlikte yaşadık. bugün hem sizlerle tanıştım hemde forumumuza üye oldum. bu organizasyonu ayarlayan samsuni abimize, bu organizasyona beni davet ederek vesile olan sevgili slymnbsrn kardeşime ve bugün tanıştığım diğer samsunsporlu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Caspartine - 14 Aralık 2008, 23:40:38
bugün samsunsporlu arkadaşlarımızla olmak çok güzeldi. hoş bir sohbet ve tanışma ortamı oldu. ayrıca samsunsporumuzun galibiyetini birlikte yaşadık. bugün hem sizlerle tanıştım hemde forumumuza üye oldum. bu organizasyonu ayarlayan samsuni abimize, bu organizasyona beni davet ederek vesile olan sevgili slmynbsrn kardeşime ve bugün tanıştığım diğer samsunsporlu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum...

sitemize hoşgeldin samsunsporlu kardeşim ;)

mehmet yılmaz

bugün samsunsporlu arkadaşlarımızla olmak çok güzeldi. hoş bir sohbet ve tanışma ortamı oldu. ayrıca samsunsporumuzun galibiyetini birlikte yaşadık. bugün hem sizlerle tanıştım hemde forumumuza üye oldum. bu organizasyonu ayarlayan samsuni abimize, bu organizasyona beni davet ederek vesile olan sevgili slymnbsrn kardeşime ve bugün tanıştığım diğer samsunsporlu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum...

Eyvallah kardeşim...

Bizler de senin gibi nitelikli bir Samsunsporlu ile tanışmaktan dolayı memnun olduk; seni önce Allah'a sonra da Grup İstanbul55'e emanet ediyorum :)

kuzey55

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Aralık 2008, 00:05:09
Eyvallah kardeşim...

Bizler de senin gibi nitelikli bir Samsunsporlu ile tanışmaktan dolayı memnun olduk; seni önce Allah'a sonra da Grup İstanbul55'e emanet ediyorum :)

emantin başımızın üstünde abi :) sağlam bir arkadaş kazandırdık grubumuza.vesile olanlar sağolsun.ayrıca o güzel ortamda bulunan arkadaşlara abilere bir kez daha teşekkür ediyorum.

YaşarDoğu

EyvAllah kardeşim biz sadece içinde olan sevgiyi dısarı cıkarmanda vesile :D olduk.Bundan sonra Samsunspor umuzun yanında hepberaber olmak üzere.

beşnumara

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 15 Aralık 2008, 01:54:57

EyvAllah kardeşim biz sadece içinde olan sevgiyi dısarı cıkarmanda vesile :D olduk.Bundan sonra Samsunspor umuzun yanında hepberaber olmak üzere.
o zaman ne diyoruuuzuzz: lanet olsun içindeki samsunspor sevgisine :D

celebi

veis

gerçekden çok güzel bir düşünce olmuş.sonuçda samsunsporlulugumuz kadar birbirimize baglılıgımız abilik kardeşlik mantıgıda çok önemli.orada olmayı çok isterdik ama başka bir sefere inşallah beraber olmak dilegiyle.sonuçda kahvaltı süper dostluk süper sonuç zaten harika.

red_white

Samsunsporluluk giderek büyüyör bu aşk gerçekten anlatılmazzz

seckin55

Kahvaltıya katılacaktım ama  cuma günü; manisandan bir arkadasımın kısa donem askerligi samsuna düştügü haberini aldım ve pazar gunu 11 de kendsini otogarda karşıladım..yemegede gelemedım bu yuzden...gerçi kendisini maça getirdim samsunspor ve stadımız ile tanıştırdım...dedim ki kendisine samsuna ilk kez gelenler ilk önce samsunspor maçına goturulur..o samsunspor sevgisi aşılanır..bide samsnspor atkısını attık bogazına:)))60. dk sonraki taraftarımızda hareketlenince koca maratonda hayran kaldı gerçekten..super ortam dedii..:)))

Kahvaltıya katılamadık ama samsuni abinin de dedıgı gibi onemli olan maçta bulunmaktı ve çokta zevkli geçti...

CurvaSudSamsunspor

kahvaltı güzeldi yeni abilerimizin aramıza katılması beni baya mutlu etti..

maço

sonradan geldım 5 dakka oturmadım ama butun fotolarda varım :D

gercekten ıslerım nedenıyle fazla kalamadım.keske cok daha kalabalık bı sekılde her macımızdan once boyle bır kahvaltı organızasyonu yapabılsek

herkesle tanısamadım ama gercekten yuregı samsunsporla bırlıkte atan ınsanları gorunce ınsan bı tuhaf oluyor

saygılar

kuzey55

harbi yha adam 1 çay içti bütün fotograflarda çıktı :)