Spor Toto Kupası 3.Hafta: Samsunspor'umuz - Karabükspor

Başlatan samsun 55, 21 Nisan 2012, 19:52:21

« önceki - sonraki »

samsun 55

21 Nisan 2012, 19:52:21 Son düzenlenme: 27 Nisan 2012, 18:33:19 samsun 55

KDÇ.KARABÜKSPOR - SAMSUNSPOR
TARİH : 28-04-2012 CUMARTESİ
YER    : DR.NECMETTİH ŞEYHOĞLU
SAAT  : 13:00

buonanotte

mimar55

İlk defa bu Gazoz maclarina yorum yapiyorum biz karabuku yeneriz bizi onemsemezler bizi kucuk gorecekler ve biz kazanacaz....Gazozu biz icecezzz

Shane_Falco

Bu sezon iğrenç bir yıl geçirdik.34 haftanın 30 haftası şu lig bitse de şu futbolcu müsvetteleri gitse kurtulsak dedik.İyi ki dedik arkadaş o salak lig bitti spor toto kupası çıkardılar karşımıza.Başımıza bizi gidenlerden daha fazla ümitsizliğe kapılmamıza neden olacak genç görünümlü ihtiyarlar geldi.Her açıdan çok çok kötü bir sezon geçiriyoruz.Yeter şu saçmalıklar bitsin artık.Nefes alalım :S

BigBadMama5552

Dalga geçiyorlarmış gibi çıkardılar şu kupa maçlarını...2 haftadır puan alamadık. Bize hep asidi kaçmış gazoz denk geldi. Haftaya yenelim de Karabük'ü gerçek gazozun tadına varalım, yeter artık da  :D

samuray

öyle harbi teneke kupada olsa resmi maç istatistiklere giriyor sonuçta ya hiç bi amacı yok ama yinede yenilmekk üzüyor tek yararı elimizdeki gençleri takımımıza kazandırabilmek ama 6 7 genc a2 oyuncularıyha galibiyet zor gibi

yilmazselcuk55

Ben Galibiyet Filan İstemiyorum  0  çekelim ama bu gençlerden seneye takımda oynacak 3-4 tane SAMSUNlu oyuncu çıksın Yeter. Zaten ARMA'nın Peşindeyiz Bu turnuvada Hep yenilsek ne farkedecekki.

ChucKeR

samsunspor 50 yıllık camia bu 6 maç o istatistikleri ne kadar etkileyebilir ki. istatistiği de kaale almıyrum şahsen ben. bu kupadan klüb ufacık da olsa bir kazança sağlasa 20 maç kaybetmeye razıyım ben. ama malesef hiçbir umut göremiyorum.

öncelikle teknik ekip sene sonu değişecek. yeni bir hoca yeni bir plan oluşacak. sen şimdi atıyorum oğuzhana adam markajı vereceksin gelecek hoca alan markajı isteyecek. o zaman ne faydasını görecek oğuzhan bu 6 maçtan anlayamıyorum. prof. oynama tecrübesi desen neyin tecrübesini yapacak. rakip full kendi gibi amatör, amaç yok, tribün yok, yayın bile yok. yani hiç bir zorluk yok mental olarak. halısaha maçları daha iddaalı olur baklavasına oynarsan. eminim oğuzhan bu maçlardan daha kritiklerini daha stresslilerini oynamıştır zaten a2'de süper genç'de milli takımda vs.

teknik taktik işini bir kenara koysak yine hatalı bu gençleştirme olayı. senin elinde 10 genç oyuncu var bunları adapte edeceksin. bu o oyuncuların hepsini bir anda sahaya sürerek olmaz. 8 as 3 yedek oynarsın. ertesi hafta 7 as'ın yanına diğer 4 yedeği koyarsn. bu tempoyu kaldırabilenlerle devam edersin, kaldıramayanları elersin. şu an yapılan tam tersi.
bir genç kendini gösterecek kapasitede olsa bile al-ver yaptığı adam yeterli olmadığı için yeterli olan da kendisini gösteremiyor. sonuçta kurunun yanında yaş da yanıyor çatır çutur.
7 yedek 4 asın yanında performasnı yükseltemiyor  dahası ve işin en kötü yanı, 4 as yedeklerin seviyesine iniyor. çoğulculuk yasası. maradona değilsen çoğunluğun oyununu oynarsın.

brigand

Oynayanlardan potansiyeli yeterli olan zaten bir şekilde gösterirdi kendini. Ben hiçbirinin yeterli olduğunu veya süre verildiğinde belli bir seviye çıkacağını düşünmüyorum. İşimiz zor tekrar baştan bir takım kurmak zorundayız.

samuray

çalışacaksın arkadaş çalışacaksın rahmetli metin oktay antrenmandan sonra şut frikik çalışması yaparmış tanju.da öyle şimdi öyle topçular kaldımı merak ediyorum anrenman bittimi kaçacak delik arıyorlardır

isa55

Alıntı yapılan: samuray - 23 Nisan 2012, 19:03:24
çalışacaksın arkadaş çalışacaksın rahmetli metin oktay antrenmandan sonra şut frikik çalışması yaparmış tanju.da öyle şimdi öyle topçular kaldımı merak ediyorum anrenman bittimi kaçacak delik arıyorlardır

çalışmaları lazım.
herşey var. dümdüz saha, malzeme... oynama fırsatı da verildi.

mehmet yılmaz

25 Nisan 2012, 15:59:50 #11 Son düzenlenme: 25 Nisan 2012, 18:24:34 samsuni
Karabükun yarın turkiye kupası maçı var 2 gun sonra da gazoz kupasında bizimle oynayacaklar tamamen yedek çıkarlar ama o bile bizim takimdan 3-4 kat daha tecrübeli takım olur. ne olursa olsun kazanalim

SametYılmaz55

işten zar zor izin alıp Samsun'a geldim onda da maç dışarda :( iddaamız olmasada maça gitmek güzel olurdu herşeye rağmen

##kdc##

Bir otobüs olarak karabüke gidiyoruz. Inş 3 puanı alıp kupayı kazanma konusunda iddialı konuma gelicez..

Lusage

İlk 11
16. ATİLLA ÖZMEN
6. OĞUZHAN AZĞAR
19. MURAT YILDIRIM
22. ADEM ALKAŞİ
24. AKAKI KHUBUTIA
26. MURATCAN ÖNCÜ
37. HAKAN ARSLAN
44. AYKUT TOPAL
60. YANKI ŞENGÜN
84. DEJAN KELHAR