Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

seckin55

yonetim bilet fiyatında azcık indirime gitmeli.en azından 10 lira olan maraton bileti 7.5 lira olmalı..daha da çok taraftar çekmeliyiz..bayrak dagıtıp kırmızı beyaza boyamalıyız stadı..sponsor bulmalıı.:))metrooo yap bi kıyak

gnc bengülü

Alıntı yapılan: seckin55 - 14 Şubat 2010, 23:03:12
yonetim bilet fiyatında azcık indirime gitmeli.en azından 10 lira olan maraton bileti 7.5 lira olmalı..daha da çok taraftar çekmeliyiz..bayrak dagıtıp kırmızı beyaza boyamalıyız stadı..sponsor bulmalıı.:))metrooo yap bi kıyak

haklısın kardeşim bilet fiyatları ucuz olursa stat full çeker

erkutdem55

Alıntı yapılan: seckin55 - 14 Şubat 2010, 23:03:12

Bırakın bu populist muhabbetleri asgari ücretle çalışan adamın cebinde 5 tl.lik sigara var.Stad 10 tl.ye hayli hayli full çeker.İnsanlar birşeyler istiyorsa birşeyler de verecek.150000 tl prim dağıtılacak,para bunların hepsi

eLLis

Bilet 10 lirayken full e yakın çektik şu durumda 10 lirayken çok rahat full çekeriz hava şartları inşallah iyi olur o gün.

supernatural_55

bilet 15lira da olsa stad full çeker arkadaşlar bizim seyrci böyle giden bi takımı 2 3 lira için yalnz bırakmaz.bu maçtan 6-0 bekliyorum Savaş patlama yapcak gibi artık bu hafta.bizim kale ve savunma hattının bu takımdan gol yiceğini sanmıyorum penaltı olursa bi gol atarlar belki;)

GençKozluklu

Bu maçı alırsak ki alacağımıza inanıyorum. Bolu maçı play offa giden maç olur. Bolu da iyi bir tribün yaparız. Seyircimizler Bolu'yu yenebiliriz. Ancak ben HAcettepe'den çekiniyorum.Kalecimize çok güveniyorum.Pavlik ve Ersin de defansta iyi. Bu 3 oyuncuylanasıl olsa yemeyiz ve mutlaka biri çıkıp atar. Artık böyle bir gücen gelmeye başladı. Alt sıralar için 6 puanlıkbir maç. Kazanırsak artık bu takımı kimse tutamaz. Play off gelir diyorum.

Kırılma anı...

holigan_itü

bundan sonrakı her maç bızım ıcın fınal hacetttepeyı yensek boluyu yenmek ıstıcez sonra buca adana fln allah yolumuzu acık etsın ınsallah alnımızın akıyla cıkarız bu 4 mactan bence oyunculara tekrardan bır prım verılmelı bu 4 maç için en azından 9 puan alsalar ıyı olcak aslında boyle konusuyoruz da ınsallah hersey ıstedıgımız gıbı gıder

erkutdem55

anket çok çekişmeli gidiyor sonuç ne çıkacak acaba

gozgoz yýlmaz

Şu ana kadar ki tek beraberliği ben verdim, sırf nazar boncuğu olsun diye. Yalnız şu da var, biz tam deplasman takımı olduk, Allah korusun ilk golü yerske zorlanırız.

Oflu

maviay55

Samsun geliyor Samsuuunnnnnn.... ne de qüzel dinleniyor bu gece samsunspor marsımız  :)

hacettepe duramaz önümüzde yıkarız

utku_01

Bizim macdan yeni geldim Adanaya.Öncelikle hacettepe eski hacettepe değil.İkinci yarı basladıgında beri yenilgileri yok.İlk yarı olan macda sahada yoklardı ama ikinci dönem iyi oynuyorlar.Gecen hafta Boluyu boluda yendiler bu haftada bizden puan almasını bildiler.Kontrollu oynuyorlar disiplini elden bırakmıyorlar.Forvetlerimiz yine cok kacırdı kırılmadı mac.Samsundaki macda zor gecer ama seyirci avantajıyla Samsun 1 adım önde.Samsunspor için bu ligin en önemli maçı yenerse playoff için güzel sonuç olur diğer sonuclarda bu fırsatı bir sonraki haftalarda yine bekler.Az gollu gecer bu mac.İkinci yarı tek gol olur o da Samsunspordan.

Dartagnan

King Of The North

Şu son 3 maçın sadece 1'ini kazansaydık düşme hattının tam içindeydik,bu maç hem alttan kurtulma hem de üst sıralara doğru hedef belirleme maçı olacaktır,umarım bir kaza yaşamayız, giden Karşıyaka ve haksızca elle golu yediğimi Konya maçlarına yanmamak elde değil..