Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Manisaspor 3 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 28 Eylül 2008, 22:27:02

« önceki - sonraki »

Yalnızca BİZ

hayret hocaya bak.. demek ki serkanı almış... helal nasıl da akıl etmiş şaştım kaldım burada...

samsunmania

rockneverdies

Alıntı yapılan: berusa55 - 05 Ekim 2008, 21:38:23
Bu dakikadan sonra Serkan Aykut maça adapte olana kadar maç biter. Adapte olurken bir gol atarsa da şaşırmamak lazım Kral bu!

Çok güzel yaa... ;)

fanatik.samsunlu

dk 80  :( :( :(    varya 2-2 bıtsın kopacam heeeeeeeeeee :D

berusa55

Geçen hafta attığımız üç gol aynen geri döndü. Çok kötü bir mağlubiyet...

gozgoz yýlmaz

celebi

hadi bakalım hayrettin çok meraak ediyorum en diyeceksin mağlubiyet sonrası

ali ihsan

50 dk. 2-0 geriye düşüyorsun.serkanı 80 de oyuna alıyorsun.30 dk. ne diye bekledin be adam.MAÇI ÇEVİRİRDE REZİL OLURUM DİYEMİ DÜŞÜNDÜN HAYRETTİN,SEN BİZİ DELİ ETTİİİİİNNNNNN...

samsunmania

omurkara

hoca yanlış yaptı. serkanı 9 dakika evvel aldı oyuna. bak sen şunun yaptığına ya. bende bekliyordum 89. dakikayı serkan girecek diye. :-[

edmontdante

Şuraya bak ya.Kaçır kaçır  maçı 3-0 kaybet.Bu Turgut'tan falan bize fayda yok.Kim ne yetenek görüyorsa görsün ben görmüyorum arkadaş

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: celebi - 05 Ekim 2008, 21:41:54
hadi bakalım hayrettin çok meraak ediyorum en diyeceksin mağlubiyet sonrası

Atamayana atarlar...

celebi

fanatik.samsunlu

yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh                 yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh                     yazıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk                                             yazıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk            ne bu 3-0  >:( >:( >:( >:( >:( >:(