Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Manisaspor 3 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 28 Eylül 2008, 22:27:02

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı

Manisa mesaisi
Bir günlük bayram izninin ardından dün tesislerde toplanan Kırmızı-Beyazlılar, Manisaspor ile oynanacak 6. hafta maçının hazırlıklarına başladı. Saat 17:00'de başlayan idmanda ilk olarak ısınma hareketleri yaran futbolcular, istasyon çalışması ile antrenmanı noktaladılar.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=17568

Ladikli

Manisa bize göre lige daha iyi başladı,ama bizde de son haftalarda gözle görülür bir düzelme.ismet arzuman manisada oynadımız maçı katletmişti düştüğümüz sene.Bu sefer kazan biz oluruz umarım.iddaa da çok berbat oran vermiş bu arada.1,25-4-6,75.kazanır ve hepsini de yanıltmış oluruz.

maço

super oran kacmaz banko dıyorum sız rahat olun 10 lıra basın

kuzey55

evet banko SAMSUN...ev araba ne varsa satın basın :)

red_white

manisaya akın etmemiz lazım stadı inletmemiz lazım

MeL_55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 02 Ekim 2008, 19:42:03
evet banko SAMSUN...ev araba ne varsa satın basın :)

kuzeyy55 sana güvenip herseymi kaybedersem nolcak :D

kuzey55

hiçbişey banane zorlamı oyna diyorum sana :) bu arada manisada 2 kart cezalısının yanı sıra sakatlarda varmış.haftaya kasımpaşa deplasmnları var 1-0 olsun bizim olsun havası hakim.samsunsporun formda olması çekinmelerine neden olmuş...

red_white

Tahsin başkanımızda şu anda sitede teşekkürler sitemize sahip çıktığı için

kuzey55

başkanımm güngören maçındaki gibi hücum oynayıp kazanmak istiyoruz..duy sesimizii..bizi manisadan boynu bükük geri göndermeyinnn...

red_white

başkanım samsundaki gruplara otobüs verilsin orda yalnız kalmayalım bu seriyi ordada dewam ettirelim güweniyoruz sizlere

FaT1h

Samsunspor karşılaşmasının bilet fiyatları;
KAPALI TRİBÜN 10 YTL,
AÇIK TRİBÜN 5 YTL,
KALE ARKASI TRİBÜNÜ 3 YTL olarak belirlendi.

bilet fiyatları acıkalnmış biizmkiler ne kadar acaba ???

SamsunluReis

Amsterdamli

Bugun 10 dakika antrenmanı seğrettim. Çift kale maçta as kadroda şu futbolcular vardı:

--------------Hasan---------------
Turgay----Gökhan----Kenan----Can
---------------Sefa----------------
Turgut--Murat--Hakan Akman--Oktay
--------------Burhan----------------

kuzey55

serkan yine oynamayack anlaşılan.bu tür maçlarda serkan gibi oyunculara çok ihtiyacımız olacak.

FaT1h