Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Manisaspor 3 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 28 Eylül 2008, 22:27:02

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: TarzanOkan45 - 02 Ekim 2008, 13:11:57
Taraftarımızın oLup oLmadığını görmek için pazar günü manisaya geL oke?? ;) KapaLı tribüne dikkatLice bakk ;)

Şeytan ALi, MaLTa Ömer :P ;)

kardeş öncelikle sitemize hoşgeldin.burda sakın ahkam kesmeye kalkma oke ;);)Senin o tribününün bağırdığını bizim kapalı sosyete bağırır rahat ol...biz tarzan gibi kendimizi maymun sanmıyoruz merak etme isteyene muz da var dayakta...;);)

TarzanOkan45

arkadasLar ben buraya poLemik yaratmaya geLmedim ama yaLnış anLasıldım gaLiba ;) samsunspor manisada da sewiLen bi camia aramızda hiç bi sorun oLamaz ama sitenizde söyLe bi göz gezdirirken bizim hakkımızda  iLeri geri konustugunuzu gördüm onun için cvp vermek zorunda kaLdım yani ;) Bizde isteriz manisaya geLmenizi takımınızı destekLemenizi bekLeriz de :) sonucta iki takım taraftarı oLdugunda daha güzeL bi karsıLasma oLuyo ;)

veis

manisaya gelicegiz tabiki ve güzel karşılanacagımızdanda şüphemiz yok.maç ortamından dolayı hafif gerginliklerde olabilir ama dedim ya bizim maç haricindeki maçlarda sizlere başarılar. :P şuda bir gerçekki çok güzel bir maç olucak.

engizli55

Tufan

o açıktakilerle halay bile çekilmez bizim burda düğünler bile daha kalabalık olur bu maçtan..

furkan88

rafaelin olmaması rakibimizin yerden oynamak zorunda olduğu anlamına geliyor.bu durumda kenan ve gökhanın çok agresif,rakibi kaçırmaması gerekir.rakip büyük ihtimalle adem ve sezeri savunmamızın arkasına sarkıtmayı düşüncek.zaten orta sahaları teknik.bizim adem ve sezere karşı kesinlikle adam adama oynatmamız lazım.bunu sefa ve murat yapabilir.çok iyi pres ve bu iki topçuya karşı adam adama oynayarak bu takımın kilidini çözeriz.konraataklardada çok etkili oluruz.golüde bulacağımıza inanıyorum.

veis

ilk yarı gol yemezsek ikinci yarı açılmış bir manisaya muhakkak gol atar ve kontra larla bunu taçlandırırız diye düşünüyorum evet rafael yok ama ençok dikkat edilmesi geren oyuncuları bu sezon kaptanlıgıda alan genç golcüleri sezer.çok süratli vev etkili umarım hocamız bu gaflete düşmez ve sezere önlem alır.

cembaba

Alıntı yapılan: veis - 02 Ekim 2008, 15:17:18
ilk yarı gol yemezsek ikinci yarı açılmış bir manisaya muhakkak gol atar ve kontra larla bunu taçlandırırız diye düşünüyorum evet rafael yok ama ençok dikkat edilmesi geren oyuncuları bu sezon kaptanlıgıda alan genç golcüleri sezer.çok süratli vev etkili umarım hocamız bu gaflete düşmez ve sezere önlem alır.

+birde bızım ıcın en onemlısı serkan aykut diye dusunuyorum. bu mac artık dersını almıstır hocamız ve serkan aykut u oynanıtr. takım hıc degılse organıze ataklar gerceklestırır :(

veis

serkan ikinci yarı bana kalırsa daha verimli olur çünkü yaş itibariyle biraz agır kalıyor ama tabiki o bir kral o bir efsanedir.veya ilk yarı serkanla başlayıp 2.yarı turgutu onun yerine almakda çok mantıklı olur.serkanın gol atmasıda sayın yalçın gümüşdaga bir kapak daha olmuşdur sanırım.

veis

evet güzel bir konuya deginmişsin oda SERCAN.bu maçda kontralarda ençok ihtiyaç duyacagımız bir oyuncu idi ama kısmet işte bakalım kanatlar hızlı çalışmak zorunda bu maçda ve özellikle 2.yarı iyi bindirmeler yapmalılar.

veis

esasında ejder pres yapan ve ve savaşan bir oyuncu idi karşıyakada ama bizde hiçde öyle durmuyor.ben şahsen turgutu oynatmaz ve tek forvet ama defansif agırlıklı bir kadro kurardım ve ikinci yarı turgutu ve serkanı sahaya sürerdim.

veis

dogru ama ejderde çok formsuz esasında bence oraya bi tane pafdan hızlı ve saldırgan bir oyuncu alınabilir.

cembaba

aslında mantıklı abi hemde ilk önce rakibin gardı kırılınca saldırırdı takım.. Hele Antalyaspor Macındanda Anlasılacagı Gibi Takımımız 90 dk. boyunca koşuyor.. Dripling duz kosu capraz kosu herşey var.. İnşallah daha iyi oluruz.. Dediğine katılıyorum abi.

berusa55

Arkadaslar her maç farklıdır malumumuzca ama eğer Samsunspor'umuzun genç çocukları, Antalya ve Güngören maçındaki oyunlarını ve mücadelelerini bu maçta da göstersinler; inanın bana bizden yaş ortalaması çok daha yüksek olan Manisa'nın dibini çıkarırlar. İnşallah bizi mahçup etmezler...

Haydi Samsunspor'umuz!!!

veis

02 Ekim 2008, 16:37:21 #74 Son düzenlenme: 02 Ekim 2008, 16:49:16 berusa55
Allahın izniyle mahçup etmezler bizi.bayram hediyesini verdiler devamını da verir aslanlarımız bizim.