Bank Asya 1.Lig 1.Hafta | Samsunspor'umuz - Erciyesspor: 2-1

Başlatan kaan, 28 Temmuz 2008, 13:29:55

« önceki - sonraki »

kaan

SAMSUNSPORUMUZ & Erciyesspor

SAAT:20:00

TARİH:31 Ağustos 2008 Pazar

19 MAYIS STADYUMU

gnc bengülü

kaan kardes super lıgden dusmeden once kayserıyle mac yaptıgımız zaman stad ful cektıydı ve bı o kadarda dısarıda vardı aynı seyler neden olmasınkı sadece stadı degıl cevresını bıle doldurmalıyız

veis

o maçı sabırslıkla bekliyorum allah izin verirse maça gidicem yenip istanbula samsunsporumuzu kartal maçı için getirecegiz.

commander

**KaR6**

gel veis abim gel, orada da görüşürüz bi halı saha macında :) öyle yada böyle kazanacagımızı düşündüğüm bi maç.. her ne kadar kaç yıldır sezonlara iyi başlayamasakta şeytanın bacagını kıracaz inşallah..

harbisamsunsporlu5517

inşallah net bir skorla sezona baslarız hepımız mac gununu sabırsızlıkla beklıyoruz umarım bekledıgımıze deger bır maç olur

Kais

1*0 olsn bızım olsn Allah'ım ne olur guldur yuzumuzu bıze elın MALatyalılarına aDANAlılarına rezıl etme gercı onlar kendı hlalerıne bakmdan bızımle aly edıorlar ama Allah Kerım ıns son gulen bız olurz

celebi

ilk maçımızı muhakkak almalıyız iyi başlamak her zaman için önemli

Kais

gelsınler karsılarız agırlarız ıc ıce kol kola macımızı ızlerız

Yalnızca BİZ

Ben de Kayserideyim. ALLAH'ın izniyle ilk maçımızda erciyesi yeneceğimizi düşünüyorum...

Baþkent_55

en ii şekilde ağırlamak lazım samsunspor taraftarı na yakışan budur .....ama yeneceğiz aradaşlar fazla yemek yimeyin samsunun pidesi meşhurdur.....afiyet şeker olsun

Tufan

erciyese şansımız tutmuyor daha 1 ay var maça ozamana kadar çok şey değişir ne olursa olsun o gün stattayız

veis

SAHAYI ONLARA DAR EDECEGİZ RESMEN SİLECEGİZ AMA saha dışında rahmetliye yaptıkları örnek tavırlarından dolayı teşekkür borçluyuz ve herdaim samsun halkıda yapılan vefayı unutmaz.

veis

veis

29 Temmuz 2008, 16:36:47 #14 Son düzenlenme: 29 Temmuz 2008, 16:37:37 berusa55
bende hani sahada saldırcaz veya ezicez dedim yanlış anlaşıldım diye düşündüm yoksa panterler veya diger erciyesliler gerçekten kaliteli insan olduklarını zamanında gösterdi.ama dedigim gibi saha içinde savaşan hırslı ve saldırgan bir samsunspor olacak.