TFF 1.Lig, 12.Hafta | Eskişehirspor 2-1 SAMSUNSPOR

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 03 Kasım 2007, 16:15:41

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

Eger oyunun 90 dakikasi boyunca kontrollü ve akilli oynarsak , macin basinda kolay goller yemezsek , savunmamiz saglamligini korursa , Forvetlerimizde gününde olursa kazanmamak icin hicbir sebep yok.Bu macta alinabilecek bir 3 Puan takimimiza ilerki haftalar adina cok büyük moral olur.Bu performansimiz devam ederse devre arasi takviyelerle kafaya oynayabilecegimizi düsünüyorum.Allah yardimcimiz olsun.

sunbeam

Ben son haftlarda takimizi pek iyi takip edemedim ve size bir sorum var? Izledigim maclarda Ercüment'i genelde fazla gol yememize ragmen cok begenmistim. Ve duydugum kadariyla Boluyla oynadigimiz kupa macinda M. Bölükbasi son derece kötüydü. Nasil olduda Ligdeki Bolu maciyla birlikte M. Bölükbasi kaleyi devraldi? Herhangi bir sakatlikmi söz konusu yoksa baska bir nedenimi var?

mctlçy

Alıntı yapılan: "sunbeam"Ben son haftlarda takimizi pek iyi takip edemedim ve size bir sorum var? Izledigim maclarda Ercüment'i genelde fazla gol yememize ragmen cok begenmistim. Ve duydugum kadariyla Boluyla oynadigimiz kupa macinda M. Bölükbasi son derece kötüydü. Nasil olduda Ligdeki Bolu maciyla birlikte M. Bölükbasi kaleyi devraldi? Herhangi bir sakatlikmi söz konusu yoksa baska bir nedenimi var?

ercüment tecrübesizliği ve formsuzluğu nedenyle,ordu-ksk maçlarnda hiç olmayacak goller yediği içn kenara alındı fakt defansımız sayesnde mehemtinde kaleyi kaptrmayacağı gözüküor(4maç,2gol yedi)

King Of The North

Eskişehir form tutmuş durumda ancak unutmayalım ki bizdeki oyuncular şu anda hiçbir 1.lig takımında yok,Serkan Aykut ve Celil'e top geldiğinde MALlar nasıl bocaladılar görmediniz mi?. Kenan2Caner ve Hakkı'nın olduğu bir takımda gençlerle birlikte bu maçta da yolumuza devam edeceğimizi düşünüyorum.Ben zevkli bir maç izlemeye gideceğime eminim.Çünkü takımımız gerçekten futbol oynanaya başladı.

Sadece Samsunspor

Alıntı Samsunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Eskişehir'den Puan ya da Puanlarla Dönmek İstediklerini Söyledi.

Samsunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Eskişehir'den puan ya da puanlarla dönmek istediklerini söyledi.

Nuri Asan Tesisleri'nde açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Yücel İldiz, Samsunspor ile Malatyaspor arasında sürekli bir rekabet bulunduğunu vurgulayarak, "Son derece zevkli bir maç oldu. Biz kazanmak istiyorduk. Sahadan 3 puanla ayrıldığımız için mutluyuz" dedi.

Malatyaspor maçını geride bıraktıklarını, artık önlerinde çok önemli Eskişehirspor maçının bulunduğunu hatırlatan İldiz, "Şu an önümüzde çok önemli bir maç var. Eskişehirspor, bu grubun en iddialı takımlarından bir tanesi. Çok zorlu bir maç olacak. En iyi skorla döneceğimize inanıyorum" diye konuştu.  

Eskişehirspor'un takım olarak çok iyi mücadele ettiğini dile getiren Yücel İldiz, "Ama biz de Samsunspor'uz. İyi ve zevkli bir müsabaka olacağına inanıyorum. Bizim kendimize göre hesaplarımız var. Eskişehirspor da kendi sahasında oynuyor. Onlar da kazanmak isteyecek. Biz kazanamasak da kaybetmeyeceğiz. Puan ya da puanlarla Eskişehir'den döneceğiz" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Samsunspor, Eskişehirspor maçının hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Yücel İldiz yönetiminde 2 grup halinde çalışan kırmızı-beyazlı futbolcuların adeta pestili çıktı. Yaklaşık 2 saat boyunca kondisyon ağırlı idman yapan futbolcuların istekli ve hırslı çalıştıkları gözlendi.

SaMsUnSpOr 55

arkadaşlar eskişehir maçını yeneceğiz inşallah ama en fazla 2 gol yeriz kalede mehmet çok sakat çok hatalı maç 3-2 olur yeneriz

sunbeam

Alıntı yapılan: "mctlçy"ercüment tecrübesizliği ve formsuzluğu nedenyle,ordu-ksk maçlarnda hiç olmayacak goller yediği içn kenara alındı fakt defansımız sayesnde mehemtinde kaleyi kaptrmayacağı gözüküor(4maç,2gol yedi)

Durumu aydinlattigin icin sagol. Ama bana göre Ercüment daha iyi kaleci. Ordu ve Karsiyaka müsabakalarinda hatalar yapmis olabilir ama ondan önceki maclarda 2-3 gol yese bile onun üc mislinide kurtarirdi. Bencede Bölükbasi defansimizdan istifade ediyor ve oy yüzden daha iyi kaleci gibi görünüyor ama sacma. Malatya macini canli seyretme firsati buldum. Gol yemedi ama pek is düstü sayilmaz. Eger Ercüment kaleyi geri devralamazsa yazik olur. Bence Türkiye'nin en iyi kalecilerinden olma potansiyeli var.

Eskisehir macina gelince isimiz cok zor. Bir puan cikarabilsek iyi. Ilk 6 da olmamiz cok iyi. Insallah yavas yavas ilk iki mücadelesine dahil oluruz.

ozkan17

yaw burdan eskışağar 400km:(( bakalm babamı kandırırsam gelme ıhtımalı az da olsa war o buyuk taraftarın ynında olmak ıstıyorumm

mctlçy

Alıntı yapılan: "sunbeam"
Durumu aydinlattigin icin sagol. Ama bana göre Ercüment daha iyi kaleci. Ordu ve Karsiyaka müsabakalarinda hatalar yapmis olabilir ama ondan önceki maclarda 2-3 gol yese bile onun üc mislinide kurtarirdi. Bencede Bölükbasi defansimizdan istifade ediyor ve oy yüzden daha iyi kaleci gibi görünüyor ama sacma. Malatya macini canli seyretme firsati buldum. Gol yemedi ama pek is düstü sayilmaz. Eger Ercüment kaleyi geri devralamazsa yazik olur. Bence Türkiye'nin en iyi kalecilerinden olma potansiyeli var.

Eskisehir macina gelince isimiz cok zor. Bir puan cikarabilsek iyi. Ilk 6 da olmamiz cok iyi. Insallah yavas yavas ilk iki mücadelesine dahil oluruz.

kazanan haklıdır felsefesi uygulanıor 4mçta 2gol yiyen kaleci kesilmeyeceği içn yücel hocada na şans veriyor yoksa ercümnte güvenmediğinden değil

samsuna

arkadaşlar ordu maçı az kalsın ercümentin yüzünden gidiodu ksk maçı keza öyle gitti ercüment bi antalya maçında süperdi yenilmememiz sayesindeydi ama sonradan bitti bence mehmet çok iyi şuan hatada yapmıo tecrübeli adam uefa şampiyonu olan takımın yedek kalecisiydi bu küçümsenmicek bi olay ercüment nerde mehmet nerde ercümentin daha çok zamanı var tecrübelensin biraz daha süperlige hazırlasın kendini SAMSUN GELİYOR BU KEZ GERÇEKTEN GELİYOR

cem 55

bu haftaki macımız ligdeki en kritik maclarımızdan bir tanesi deplasmanda daha iyi oynayıp gol atmakta zorlanmıyoruz ama hala defans ve kaleci konusunda sıkıntılıyız rakibe cok kolay pozisyon veriyoruz ve bu haftaki rakibimiz eskişehirde bu pozisyonları rahatlıkla degerlendirebilecek cok kaliteli adamlar var dikkatli olmalıyız.malatya macında takım olarak cok iyiydik ama celil sanki kendini fazla zorlamadı  bu macta celile cok güveniyorum.üniversiteyi eskişehirde okumamdan dolayı mı bilmiyorum ama eskişehire karsı ayrı bi sempatim var taraftarı ve mazisiyle tıpki bizim gibi 1.ligi sonuna kadar hak eden bi takım eskişehir insallah sezon sonunda kol kola süper lige cıkarız.son olarak takımımız cok kolay kart görüyo bu konuda teknık heyetımız futbolcularımızı uyarmalı bu hafta celil serkan aykut caner kemal akbaba hakkı ve murat duman olmak üzere tam 6 oyuncumuz kart sınırında bu 6 oyuncudan hangisi eskişehir macında kart görürse haftaya kartal macında yer alamayacaklar kadro derinligimizinde cok iyi olmadıgı düsünülürse ilerleyen haftalarda bu bize sorun yaratabilir daha dikkatli olmalıyız.

jean

bu maci alirsak artik bizi kims etutamaz gibime geliyor

edmontdante

Alıntı yapılan: "samsuna"arkadaşlar ordu maçı az kalsın ercümentin yüzünden gidiodu ksk maçı keza öyle gitti ercüment bi antalya maçında süperdi yenilmememiz sayesindeydi ama sonradan bitti bence mehmet çok iyi şuan hatada yapmıo tecrübeli adam uefa şampiyonu olan takımın yedek kalecisiydi bu küçümsenmicek bi olay ercüment nerde mehmet nerde ercümentin daha çok zamanı var tecrübelensin biraz daha süperlige hazırlasın kendini SAMSUN GELİYOR BU KEZ GERÇEKTEN GELİYOR

gs  tecrübesi ve geçen sezon boluspor ile şampiyonluk yaşamış bir kaleci.Bunlar önemli atılar bence de .ERCÜ şu an için çok acemi.Gelecek vaad ediyor ama bence de şu aşamada Mehmet BÖLÜKBAŞI   kalede olmalı.

nomak55

bence eskişehir maçını almamız için öncelikle sergeni iyi marke etmemiz lazım aslında buda orta sahanın direnciyle alakalı bi durum bence defansata kenanla emre balak orta sahanın ortasında da hakkı kesin oynamalı çünkü..orta sahamız dirençli olursa sadece celili kaldırabilir diye düşünüyorum..arıca önemli olan bir noktada duran toplar gereksiz yere faul ve benzeri durumlardan kaçınmalıyız eskişehiri biraz telaşa sokarsak bence bu maçı alırız..Ama hiç kolay bir maç değil tam bir taktik mücadelesi olmasını bekliyorum..Yücel hocamızın en iyi yaptığı işlerden biriside bu tip değişik taktikler üretebilmesi...Haydi Samsunsporumuz Yürübeeeeeeeeee
beyler maçı dspor veriyormu acaba bilginiz varmı?

celebi

evet maç d sporda veriliyor cumartesi saat 13:00 da