TFF 1.Lig, 12.Hafta | Eskişehirspor 2-1 SAMSUNSPOR

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 03 Kasım 2007, 16:15:41

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

çok stresli bir maçtan sonra malatyayı yenerek puanımızı 17ye yukseltik çok şükür ve yükselişimizi sürdürdük ve haftaya zorlu eskişehirspor deplasmanına gidiyoruz bu maç bizim için bu mactan dahada önem kazanmış hale geldi bizim için zor maç olacak ama bizim yürekli oyuncularımız yüzümüzü bu zorlu deplasmandada guldurecektir süper lig yolunda çok önemli bir maç olacak allah yardımcımız olsun ben bu maçtan 3puan ile ayrılacagımızı düşünüyorum inşallah öylede olur maçı yine d spor yayınlayacak

berusa55

topici acan arkadasım samsunsporu samsunsporumuz olarak düzeltirsek sevinirim... bu arada serkanın cezalı olması moralimizi bozdu acıkcası ama insallah en azından onlara 3 puan vermeden döner takımımız ve ilk 6 hedefinden kopmadan devam eder. hadi hayırlısı!

harbisamsunsporlu5517

KARDES KUSURA BAKMA GÖZUMDEN KAÇMIŞ YALNIZ DİĞER MAÇLARIN BAŞLIĞIDA SAMSUNSPOR SAMSUNSPORUMUZ DEĞİL BEN EKLEYİNCEMİ HATIRLADINIZ ACABA

berusa55

KARDES CANINI SIKAN BİR SEY Mİ VAR DOGRUSU BU UZATMAYA GEREK YOK! gördüm ve uyarim dedim...sen canını sıkma..samsunsporumuz daha cok yakısıyor.yoksa senin kusurun falan değil!

Sadece Samsunspor

şu güzel günde tartışmayın bende bazı maçlarda samsunsporumuz yazıyorum ama sonra samsunspor oluyor otomatik oluyor heralde bırakın şimdi günün tadını çıkarın ya o mallara koyduk işte

Forvetim

iyi bir oyun sergilersek esesi de yeneriz. sürpriz olmaz. bir acı da esese yaşatalım..haydi bakalım..hırslı ve iyi hazırlanarak..

berusa55

evet keisnlikle! bugün bayram..yoksa harbisamsunsporluya karsı yazılmıs bir sey değil aklıma geldi söylim dedim herkes böyle acsın ha sonradan düzeltilir o ayrı...samsunsporumuz bugün bizleri mutlu etmiş gresi bos!

berusa55

bu arada serkan cezalı değilmiş bu iyi haber!

harbisamsunsporlu5517

hayır arkadaslar tartışmadan degil ben tum samsunsporluları çok severim aslada tartışmam sadece acaba yanlışmıı yaptım dıye kendıme kızdım bugun çok mutluyuz hepimiz bunu yaşayalım kırdıysam özur dılerim

berusa55

Alıntı yapılan: "harbisamsunsporlu5517"hayır arkadaslar tartışmadan degil ben tum samsunsporluları çok severim aslada tartışmam sadece acaba yanlışmıı yaptım dıye kendıme kızdım bugun çok mutluyuz hepimiz bunu yaşayalım kırdıysam özur dılerim

hayır sen yanlıs yapmadın sevgili dostum özüre ne gerek var.orda yine samsunspor yazacak belki de ama samsunsporumuz olarak yazalım dedik bu sefer yine...hepimiz kardesiz sevdamız aynı...
eskisehir macında takımımızın cok moralli ve istekli olacagını düsünüyorum. insallah bir kaza olmadan basımız dik döneriz!

harbisamsunsporlu5517

inşallah kardeşim alırız bu maçıda saolasın

Cagdas Ünver

Serkanin durumu ne cezali duruma düstü mü düsmedimi bilgi verirseniz sevinirim.Galip geliriz insallah eses karsisinda.Zirveden kopmama adina önemli bir mac olacak .Birde bu hafta rakiplerimiz Puan kaybederse eses maci bizim icin dahada önemli hale gelecek.

berusa55

serkan cezalı değilmiş. cezalı duruma düsen zafermiş.
eskisehirde takımı desteklemeliyiz! 100-150 kişilik bi taraftar grubumuz orda olsa yeteriz eskisehire... eskisehirde samsunlu cok var. onlar da samsunsporumuzu yalnız bırakmayacaktır. bursa grubu da orda olacagına göre ben baya bi taraftar bekliyorum acıkcası

King Of The North

Ben de Eskişehire gideceğim,bu takımı yalnız bırakmamalıyız,Zafer'in cezalı duruma düşmesi kötü oldu ama olsun diğerleriyle işi bitirmemiz lazım,takımız muhteşem oynamaya başladı artık bu kadroyla ilk 6 değil şampiyonluğa oynarız bence.

ozkan17

once sunu dıyım serkan kart mart gormedı caner gordu sarı kartı trubunlere cıktıgı ıcın..kral sahafa haftaya o yuzden kımse endıselenmesın..

Eskişağardan bence bı puan cok ıyı olur..sonucda ılk 2 ıcın rakıbımz bu macdan sora gerıye onemlı macımız kalmıyo rkıp olrak ınsallah bu deplasmandan alcamız 1 puanla yolumuze yukselımsımıze devame ederız..

۰۪۪۫۫●۪۫۰SÎnCê 1965..''_کąmکuŊsPor_''۰۪۪۫۫●۪۫۰

alınabılcek bı maglubıyetdede kımse takıma yuklenmesın pls..eskısehır deplasmanında yenılmek kımseye ınanılmaz gelmemesı lasım..yorum ları bıraz daha olumlu yapalım ki unutmayalım forumu takıp eden baska kısıler de war :wink: