TFF 1.Lig, 4.Hafta l Kocaelispor 2-3 SAMSUNSPOR

Başlatan mehmet yılmaz, 09 Eylül 2007, 23:39:45

« önceki - sonraki »

ender

bizimkiler gene demislerki kazanmak zor ama taraftarid sevindirmek istiyoruz.bizimkilerin bu tur soylemlerini duyduktan sonra maci kazandigimizi hic hatirlamiyorum ben.ne zamanki kesin kazanmak ve 3 puan konusulur o mactan beklentim olur.bu hafta kesin kaybederiz gibi geliyor bana.kaldiki kocaeli bizim hersene ilacimiz olan bir takim.bizimkilerde inanc yok.

jean

arkadaslar bu galibiyet istatikslerini nerden buluyorsunuz kocaeli macini bence alacaz bu sefer kazanacaz bir ani var kocaeli ile ilgili biiz samsuna yenmislerdi 1-0 kirmiz kart cezalis oynatmislardi hukmen biz almistik maci harbiye 3 puan almistik o ani var kocaeliyle iligili

HoliganSamSunLu

Kocaelisporda geçen yıldan çok farklı aldığı sonuçlar belli çok zor bir maç olacak gönül tabi kazanmaktan yana ama ben bu takımın her türlü süorizine açığım inşallah yeneriz..... Ferudun oynamasın yeter...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "jean"arkadaslar bu galibiyet istatikslerini nerden buluyorsunuz

Kendi arşivimden ve elbette hafızadan. ;)

Yerel gazeteler bile çıkaramıyorlar bu arşivi. Geçen sene Eses maçlarımızı vermişlerdi tam bir rezalet. Resmi dergimizde bile sallamışlardı skorları.

Neticede bu gönül işidir.

samsunmania

Kocaeli taraftarı İstanbul maçında sahaya girmiş.Belki ceza verip sahalarını kapatırlar. Bizim için avantaj olur.

AntZ

Alıntı yapılan: "samsuni"Kendi arşivimden ve elbette hafızadan. ;)

Yerel gazeteler bile çıkaramıyorlar bu arşivi. Geçen sene Eses maçlarımızı vermişlerdi tam bir rezalet. Resmi dergimizde bile sallamışlardı skorları.

Neticede bu gönül işidir.

Abi helal olsun. Sizleri gördükçe bu takıma bağlılığım ve umudum bir kat daha artıyor. Önünde saygıyla eğiliyorum.

Burdaki herkeste bu kadar gönülden bağlı bu takıma. Hizmet edeni sırtında taşıyor. Erciyesten evimizde 3 tane yedik ama ufak tefek tepkilerin dışında kimseden ters birşey duymadım. Biliyoruzki en yürekli taraftar bizde, yönetim elinden geleni yapıyor, takımda sonuçlar kötü olsada iyiye gidiyor.

Lig daha yeni başladı ama bizi izlemeye şimdi başlayacaklar.

Bu dereden daha çok sular akar

İnanıyoruz ve başaracağız.

Allah size bu takımı şampiyon görmek nasip etsin  :wink:

gakkoş

ben bu maçtan samsundan bi 3 puan bekliyorum,erciyes maçında çok iyi mücadeleci sonuna kadar savaşan bir takım vardı ama şans yoktu bu hafta kocaelini devirir kocaelide diye düşünüyorum enaz 1 puanla döner SAMSUN.

bafradan55

Elazığ lı kardeşim foruma hoşgeldin.
Taraftar olarak değişen yönetim ile lige çok büyük umutlarla ve beklentilerle başladık, ancak göründüğü kadarıyla hepsi boşa çıkıyor. İnsan kahroluyor. Yıllarca bu takımın peşinden koşan insanlar bile artık biz neden gülmeyelim, biz neden Kartal gibi, Malatyaspor gibi olmayalım demeye beşledılar. Bu takım için artk iyimser tablolar oluşturmaya gerek yok. Artık bahar havası estrimeye çalıiıp prim yapanlara da taviz verilmesine gerek yok.
Kocaeli maçına 1 puan gözüyle bakıyorum.

samsunlu_alemdar

beyler bu maça 4 bır yandan gıtmelıyız kocaeliye geçen sene nasıl yendıysek bunları bu senede aynen ole olmalıııı ayrıca taraftarları sıtede baya kın kusuolar bu sefer çıkışımız olmaz gibilerinden ama onlara kımın baba oldugunu gosterelımmm

Tribün_ali

Kocaeli zor deplasman ama onlara karşı büyük bir üstünlügümüz var inşallah alırız macı

Sadece Samsunspor

kocaelisporun forum sitesine baktım şimdi tek dedikleri şu geçen senenin hesabını alacaz birde hakkı bilerek kırmızı kart gördü izmite gelmemek için diyorlar bi akııllıda erciyes maçımızı seyretmiş dah pas yapamıyorlar diyo fark atarız diyo - onlara acı acı koycaz haberleri yok  :twisted:

samsunlu_alemdar

ibneler terbiyemi bozdu yaaa geri geri konusuolar klavye delikanlısı olmuş pezolar.ama deplasmana gideyım bakıcazzzz artıkkk

beşnumara

onlar da bu durumdan korkuyorlar zaten inşaallah federasyon para cezası verir saha kapatma cezası vermez diyorlar ama bence de inşaallah vermezler samsun taraftarı gitsin kocaeliye bu maçta en az 500 kişi olmalıyız kocaelide

King Of The North

Bu maçta 3 puanla tanışamazsak teknik adamı gönderirler arkadaşlar ama içimden bu sefer 3 paunı alacaz gibi geliyor.Kocaeli'den en kötü zamanlarımızda puan çıkardık.

Gurbetci Bülent

Bence bu macta iyi futbol kötü futbol birakip nasil olursa olsun 3 puani almamiz lazim, hem ara iyice kapanmaz hemde moraller yerine gelir.
Nekadar gec gelerse 3 puan o kadar da ister istemez stres gerilim olur hem takimda hemde taraftarlarda.
Bizim futbolu begenmemisler körfezler sanki kendileri süperlig de oynuyorlarmisda düseli nerdeyse 10 yil oldu halen 2.Ligdeler.
Teknik direktör yücel ildiz bence bu mactan ve ordu macindan dört puan alamazsa kendisine yavas yavas güle güle diyebiliriz gibi geliyor bana.
Zaten takimi hazir hale getirene kadar bu gidislen lig devre arasina girecek nerdeyse.
icimde bi his var bu macta cakacagiz sanki kocaeline,sakin gecen seneki gibi olmasin takim deplasmanlarda vurup gelen ama sahasinda hüsran olan bi samsunspor.