LİG A 25.Hafta İstanbulspor 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan King Of The North, 11 Mart 2007, 16:31:22

« önceki - sonraki »

King Of The North

Özellikle İstanbulspor ve Karşıyaka maçlarından alacağımız galibiyetler bizi kesinlikle ilk 6'nın içine sokacaktır ancak takımda büyük istikrarsızlık var.Bu haftaki galibiyeti de hoca değişikliğinin verdiği bir durumdan kaynaklandığını düşünüyorum.Önümüzdeki 3 maçta herşey belli olacak.

ali ihsan

İstanbulspor çok kapalı oynamıyor bu nedenle pozisyon bulmakta zorlanmayız ama bulduğumuzu atmamız lazım.Çünkü baskı altında kalınca kolay pozisyon veriyoruz.Tahminim bol gollü bir maç olacak.İnşallah yediğimizden bir fazlasını atarız.

sedatbuyuk

maça büyük bir aksilik olmadığı müddetçe gideceğim. maç pazar olsaydı tabi ki katılım daha iyi olurdu.

İstanbul'da yaşayan Samsunlu'ları görmek isteriz tribünlerde. Ayrıca, "Samsun Marşı" için tebriklerini ileten ve tanışmak isteyen arkadaşlarla da görüşme fırsatı bulmuş olacağım.

Kazanmak çok önemli... Tamam veya devam diyeceğimiz maçlar bu ve sonraki maç... önümzdeki iki maçı da kazanırsak son haftalara girerken avantajlı oluruz...

Hiçbirşey için geç değil...

körfez55

davete gerek yok biz her deplasmana gidiyoruz zaten istanbul bize deplasman sayılmaz.samsunspor neredeyse biz oradayız..söylemeye gerek yok yani

sedatbuyuk

Alıntı yapılan: "kou_Lü"davete gerek yok biz her deplasmana gidiyoruz zaten istanbul bize deplasman sayılmaz.samsunspor neredeyse biz oradayız..söylemeye gerek yok yani

İstanbulda yaşayan Samsunlular dedim... sen istanbulda mı yaşıyorsun ????????????????????????

herkes senin gibi vefakar değil tanıdığım kadarıyla...

bluegreen55

stad tam olarak nerede bilen gidişi tarif edebilecek varmı?

34 SS 1965

bu maca istanbuldan guzel ısler yapacagız bız buna ınandık sızlerde ınanın eger bu sefrde bu futbolculardan tık gelmezse saya ınıp bız top oynayacagız

MeL_55

Alıntı yapılan: "Ladikli"Mel 55.Canlı yayın akışını Samsuni iki hafta önce bildirmişti.Bu sefer biraz geç kaldın :D .

olsun bilmiyenler de vardir diye yazdim  :D

oğuzhan55

İstanbulspor'un paly oftaki en önemli rakiplerimizden birisi olduğunun bilincinde oynarsak sanırım futbolcularada değişik bir hava gelir.Zaten artık kalan haftalarda 3 puan alıp rakiplerimizin durmunu takip etmekten başka bir yol kalmadı.Özelliklede play of yolundaki takımlarla olan maçların ilk 6 içinde 6 puanlık maçlar olduğunu her şeyden çok düşünmeliyiz.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "bluegreen55"stad tam olarak nerede bilen gidişi tarif edebilecek varmı?

Stat Yenibosna-Bahçelievlerde. Metro ile rahatlıkla gidilebiliyormuş. Yenibosna durağında inip yürüme 15 dk deniliyor.

Nasipse ben de maçta olacağım. Ordu deplasmanından ve uzun bir aradan sonra takımımızı dışarıda seyretmek istiyorum. Bugünkü oyun her türlü sonuca açık bir maçı çıkarıyor ortaya.

Yalnız burada dikkat edilmesi gereken bazı şeyler var. Mutlaka paylaşmamaız gerekiyor. Lütfen herkes alttaki metni okusun.

AlıntıTürk Telekom Lig A'da geçen haftaya takımlar arasındaki rekabetten çok kavga, hakemlere saldırı, organizasyon bozukluğu ve hırsızlık olayları damga vurdu. Haftanın en önemli maçlarından biri pazar günü Bahçelievler Stadı'nda İstanbulspor ile Malatyaspor arasındaydı. İstanbul'daki Malatyalılar'ın yoğun ilgi gösterdiği maçta güvenlik önlemleri yetersiz ve organizasyon bozukluğu had safhadaydı. Çok sayıda biletli taraftar ve akredite gazeteci içeri giremezken; kapılara yüklenerek onar onar, yirmişer yirmişer içeri giren uyanıklar başta basın tribünü olmak üzere tüm stadı doldurdu. Stada giremeyen çok sayıda Malatyaspor taraftarı da maçı tel örgülere tırmanarak izlemeye çalıştı. Stat kapılarındaki yoğunluktan yararlanan hırsızlar da boş durmadı tabii. Hırsızlar, çok sayıda cep telefonunun yanı sıra bir tane de BMW marka otomobil çaldı. Bir vatandaş da arabasının çalındığını son anda fark ederek arabasının kayıplara karışmasını önledi.

Ayrıca yine naklen verilen İstanbulspor-Eskişehirspor maçı öncesinde de bilet sorunu yüzünden polisin Eses taraftarına copla giriştiğini biliyoruz. Bu nedenle maça gelecek olan arkadaşlar mümkünse erken gelmeye çalışsın. Ayrıca olabilecek adli vakalara karşı da tedbirli olsunlar bence.

Gruplar gelmezse tezahüratta sıkıntı yaşanabilir. İnşallah birileri gelir.

cem and naz55

ilk altı için çok önemli maç kazanırsak müthiş avantaj sağlarız beraberlik fena sayılmaz kaybedersek çok kötü olur

yusuf celebi

Değerli Samsunspor taraftarları,

Geçen hafta uygulamaya konulan maça gitmeme konusunu bir haftalığına olması kaydıyla yararlı olacağını söylemiştik.

Heskes gereken mesajı önemli ölçüde almıştır,bu konuyu daha fazla uzatmadan Samsunspor taraftarına yakışır bir şekilde olgunlukla yaşanılan kırgınlıkları içine atarak bu muhasebeyi sezon sonuna bırakmak suretiyle taraftar gruplarımızın yine takımın yanında yer almasını en iyi şekilde takıma destek vermelerini bekliyoruz.

Sizlerde bizlerde hep Samsunspor için birşeyler yapmaya çalışıyoruz uslup farklılıkları olsada doğruları yanlışların muhasebesini yaparak Samsunspor'a katkı sağlamada geri kalmamalıyız.

Siz taraftar gruplarının takıma katkılarını hiç kimse inkar etmiyor,yanlız yaşanılan bazı hadiseler sizlere karşı antipati oluşturmasına neden oluyor,bu nedenle bu olumsuzluklarıda çözdüğümüzde Samsunspor taraftarları Türkiye'nin kendinden en çok söz ettiren gıpta ile bakılan taraftarları olarak övünç kaynağı haline gelecektir.

Sürekli suçlanan bir taraftar olduğunuz yönündeki düşüncelere katılmıyorum,bizzat yönetimin içinden sizlere övgü yağdıran yöneticilerin de varlığını bilmelisiniz.

Ben yönetimin her şeyi doğru yaptığını söylemiyorum,bazı uygulamaları ve söylemleri bizleride rahatsız etsede gerektiğinde tepki gerektiğinde övgüyü ilgililere yansıtıyoruz,ama bir gerçek varki takımın gerçekten desteğe ihtiyacı var ve bazı kişilerin açıklamalarından dolayı bu desteği mahrum etmemiz durumunda ne Samsunspor nede biz taraftarlar bundan fayda görmemiz mümkün değildir.

Kaldıki yönetimin sözcüsü Telesport kanalında alt yazı olarak "taraftardan özür niteliğinde bir açıklama" geçti.
Bu konuyu daha fazla uzatmadan takıma gerektiği şekilde destek vermeye davet ediyorum.

Gelin bu kırgınlıkları bir kenara bırakalım takımımıza desteğe devam edelim.

KaleArkası

Alıntı yapılan: "tuzlalı"Maçın cumartesi olması çok kötü. Gelecek taraftar sayısını haliyle etkileyecek..

Doğrudur.Örneğin ben ve bir kaç arkadaşım;Cuma günü özel işim sebebi ile İstanbula gideceğim.Kafamda Cumartesi günü işlerimi halledip pazar günüde maça giderim diyordum ama maç C.tesi günü imiş.

ALI55

ARKADASLAR KIMSE GELMEMEZLIK YAPMASIN ÇALISANLAR HARIC TABIKI BEN KARDESIMLE GELIYORUM ELIMIZDE 6 METRE UZUNLUGUNDA BAYRAKDA VAR ENI 2.5CM GELIN HEP BERABER STADDA SAMSUN HAVASI ESTIRELIM BAYRAKLARIMIZLA ŞÖLEN HAVASINDA İSTANBULSPOR U GECIP ILK 6 ICIN BIR ADIM ÖNE GEÇELIM BİZİ VE SAMSUNLU OLANLARI YANLIZ BIRAKMAYIN BAYRAGA YAZIK 6 METRE UZUNLUKDA BAYRAM OLUPDA ACAMAMAK KOYAR ADAMA VALLA SAYGILARIMLA

maço

alı sen merak etme kardesım ıstanbuldan bızler gelıyoruz emınım samsundan da gruplarda gelecklerdır bakalım hayırlısı allahın ıznıyle alacagız bu macı