LİG A 25.Hafta İstanbulspor 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan King Of The North, 11 Mart 2007, 16:31:22

« önceki - sonraki »

King Of The North

İlk kez bir maç başlığı açtım arkadaşlar inşallah uğurlu gelir de eze eze bir maç kazanırız diyorum.Her ne kadar umudumuz azalsa da bu maç 6 puanlık olduğu için kesin galip gelmeliyiz.

dr_ahmet

Bu maçı kaybetmemeliyiz yani bence beraberlikte fena olmaz.
Samsun'un İstanbulspor'a deplasmanda şansı tutar tek farklı bir galibiyette neden olmasın?

Alemci İsmail

9 puanlık bir maç bence,ne yapıp edip kazanmalıyız.Üstelik üstekiler de birbiriyle maç yapacaklar 2 maç daha alırsak 6.sıraya otururuz Allah'ın izniyle.

körfez55

inşallah istanbulda taraftarlarımızın çoğunlukta olduğunu düşünürsek(çekirdekçiler hariç) kazanmamız gerekn bi maç ve bence kazanabileceğimiz bi maç.istanbuldan ve cevre illerden bütün samsunsporlu taraftarları maça bekliyoruz..

kadir55ist

selam
telekom galibiyeti ve yeni hocamızın ilk maçına çıkışıyla inşallah ayrı bir hava yakalayabiliriz.
istanbul maçı ilk 6 hedefimiz açısından kırılma noktası olabilir maçı alırsak büyük ihtimalle alıcaz en kötü ihtimal beraberik.ilk 6 için önümüzdeki haftalar daha rahat olabilir.
maç günü ve saati en uygunsuz gün ve saattir.
aynı hafta malatya büyülşehirle olimpiyatta oynuyor pazar günü biz niye cumartesi saat 13 te oynuyoruz anlamıyorum.
bu yönetim uyuyyormu yada galip asal bari maç günü ve saatini ayarlamada yardımcı olsa.
maç pazar günü olsaydı samsun taraftarını ikitane bahçelievler stadı almazdı. cumartesi günü olması canl yayın olması seyirci sayısını çok etkileyecektir.
inşallah samsunumuz istanbulda üç puanını alarak samsuna döener bizler de istanbulda mutlu bir hafta geçiririz.

Alemci İsmail

Taraftar grupları zaten gitmeyecek maçlara artık yönetim özür dilemedikçe,maçın Cumartesi de olması sebebiyle birkaç çekirdekci seyircimizden başka giden olmaz maça.Gitmese de iyi olur takım taraftarsız top oynamaya başladı.

Ladikli

Maçın oynanacağı gün ve saat biraz kötü,ama bize ayrılan bölüm yinede dolacaktır.Hedefimizden uzaklaşmamamız için kesinlikle yenilmemeliyiz.Mustafa hocada telekom maçında takımın aksayan yönlerini görmüştür ve tedbirlerini alacaktır.Alemci İsmail kardeş takım top falan oynamadı sadece galip geldi,maç yerine sanki cenaze vardı stadta.

MeL_55

arkadaslar d spor da yayin var cumartesi saat 13:00 de
canli yayin dspor

Ladikli

Mel 55.Canlı yayın akışını Samsuni iki hafta önce bildirmişti.Bu sefer biraz geç kaldın :D .

Alemci İsmail

Ladikli kardeş kendin söyledin stadta cenaze havası var ve takım da oynamamış.Anlaşılan değişen hiçbir şey yok gene.

tuzlalı

Maçın cumartesi olması çok kötü. Gelecek taraftar sayısını haliyle etkileyecek. Bu durum sadece takımın göreceği destek adına dikkate alınmamalı. İstanbul ve çevre illerdeki Samsunspor taraftarına büyük bir haksızlık yapılıyor. Zaten yılda 2-3 kez takımı izleme fırsatı buluyoruz, o da bu tip kararla engelleniyor. Taraftar potansiyeli yoğun takımların maç günü ve saatleri belirlenirken bu konu dikkate alınmalı. Alınmıyorsa devreye yönetim girmeli. Ama kimden ne bekleyeceğiz. Takıma hükmetme basireti olmayanlar nasıl olacakta federasyon nezdinde ağırlık kuracak, lobi oluturacaklar.

34 SS 1965

metin abi tuzladan bıseyler yapacakmıyız maca gelecekmsın ben yıne herzamankı gıbı tayfamı tayfamı toplayıp gıderım maca gıdersenız haberleeslım

cem 55

istanbulspor macı ilk 6 yolunda gercekten önemli bi mac ama cok fazla umutlanmamamız gerektigini düsünüyorum.istanbulspor daha cok oyunu dar alanda sıkıstırarak oynayan pres yapan ve  rakibi oynatmamaya yonelık oyun anlayısı olan kendı evınde basarılı bı takım biz ise böyle oynayan takımlara karsı cok zorlanıyoruz örnek ankaradakı oftas macı 90 dakıka boyunca pozısyonumuz yok ve son olarak izmırdekı altay macı oyun 2-0 a geldıkten sonra yakalanan 1-2 cok net olmayan pozısyon.Ayrıca arkadaslarında ifade ettigi gibi macın cumartesi gunu olması ve televizyondan canlı yayınlanacak olmasıda taraftar sayımızı ve takıma verilecek destegi dusurecektır buda bizim için olumsuz bi gelişme.istanbulda yenibosnada bulunan bahcelievler stadının kapasiteside 4000 kişilik ve bize 2000 kişilik yer ayrılacak bildigim kadarıyla bilet fiyatıda istanbulspor rakip takım taraftarlarına sezon boyunca 15 ytl gibi yuksek bi ücret uygulamıstı bizim mactada buyuk ıhtımalle oyle olur.Bastan sonra olumsuzluklarla dolu iç karartıcı bi mesaj yazdım ama samsunsporumuz insallah tum bu olumsuzlukların ustesınden gelerek biz samsunspor sevdalılarına önemli bi galibiyet armagan eder.

jean

artik istikrari yakalamak lazim tv maci veriyor istanbulda taraftarimiz yogunlukta oldugunu dusunursek ev sahibi konusmundayiz yenilmemiz lazim yenersek sahene olur

akınyılmaz

oyle yada boyle bız ıstemesek bıle rakıplerımızın kendı kayıpları sayesınde play off a kalacagımızı zannedıyorum ama play off ta ne olur onu bılemem.