Lig A 19. Hafta l Kocaelispor 3 - 4 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 28 Ocak 2007, 17:16:56

« önceki - sonraki »

Lusage

Alıntı yapılan: "55samsunlu55"burhan nasıl bir futbolcu bilmiyorum ama kocaelispor taraftarları resmen samsuna geldiğine seviniyorlar, beceriksiz olduğundan bahsediyorlar. eğer dedikleri gibiyse yandık demektir.İnşallah yanılıyorlardır

evet bende gördüm Burhan 90 Dk. oynamış gibisinden konuşuyorlar. Ama şu da var. Bir futbolcu bir takımda iyi oynayamaz fakat daha sonra gittiği takımda harikalar yaratır. Burhanda öyle olabilir. He olsun yada olmasın İlk Yarıda izlediğimiz Gökhandan daha iyi olsun yeter.

Bu ortalar konusuna bende katılıyorum. Yani uzun zamandır ilk defa böyle tehlikeli kornerler yada serbest vuruşlar gördüm. Ve 2 golümüzde duran toptan geldi. Buda bir işaret olabilir. İleride normal pozisyondan çok duran toptan gol atabiliriz. Tabi bu sadece 6 ay sürebilir. İnş. Serdar antrenmanlarda maçtan daha iyi olurda Vestel Manisa onu satmayı düşünebilir.

Edit :

Maçı kazanacağız inş. bir aksilik olmazsa ismet paşayı üzeceğiz :D

Bu arada kocaelinin attığı ve yediği golü gördüm. İkiside defansif hata. Eğer bize karşı böyle hatalar yaparlarsa bunun cevabı çok acı olur. Ve bizdende karşılık olarak bir defansif hata pek beklemesinler. Allah nazardan saklasın defansımız çok iyi :)

kadir55ist

selam
arkadaşlar sezonun en zorlu maçlarından biri olacağı kesin .
kocaeli içerde çok iyi bizzde deplasmanda iyiyiz .
onların forvet hattı iyi bizin defans iyi.
yazarken bile heyecan yapıyor bu maç adam da.
6 puanlık maç inşallah hayırlısıyla alırız.
hakem cemil şensöz bunları çok mu arıyorlarki ismi şanı duyulmamış hakemlerle oynamak insanın canını sıkıyor .
inşallah bi yanlışlık olmaz mustafa çulcu =körfez

veis

bu takım az ruhunu ortaya koyarsa kocaelini yener ama artık puan kaybına tahammülümüz olmadıgı için tipik beraberlik mantıgına bürünmemeliyiz çıkıp saldırmalıyız.

forzasamet

evet bu macı tv vermiyo
biz bu maçı ya alacaz ya da alacaz baska caresi yok

55cem55

Alıntı yapılan: "Lusage"evet bende gördüm Burhan 90 Dk. oynamış gibisinden konuşuyorlar. Ama şu da var. Bir futbolcu bir takımda iyi oynayamaz fakat daha sonra gittiği takımda harikalar yaratır. Burhanda öyle olabilir. He olsun yada olmasın İlk Yarıda izlediğimiz Gökhandan daha iyi olsun yeter.

Bu ortalar konusuna bende katılıyorum. Yani uzun zamandır ilk defa böyle tehlikeli kornerler yada serbest vuruşlar gördüm. Ve 2 golümüzde duran toptan geldi. Buda bir işaret olabilir. İleride normal pozisyondan çok duran toptan gol atabiliriz. Tabi bu sadece 6 ay sürebilir. İnş. Serdar antrenmanlarda maçtan daha iyi olurda Vestel Manisa onu satmayı düşünebilir.

Edit :

Maçı kazanacağız inş. bir aksilik olmazsa ismet paşayı üzeceğiz :D

Bu arada kocaelinin attığı ve yediği golü gördüm. İkiside defansif hata. Eğer bize karşı böyle hatalar yaparlarsa bunun cevabı çok acı olur. Ve bizdende karşılık olarak bir defansif hata pek beklemesinler. Allah nazardan saklasın defansımız çok iyi :)

arkadaşlar ben şunu soyleyeyım burhan bizim forvet hattımızı çok canlandırdı adam 90 dk koştu pozisyona da girdi en azından geçen sezona gçre çok daha iyiyiz boyuda uzun duran toplarda çok avantajlıyız zaten hele ki orta saha hareketli olursa biz bu maçı çok rahat kazanırız..sadece kontra ataklarda uyumsuzluk var onu da hallettimi tamamdır bizim olay heleki erol formu yukseltsin serdar özkan ilk 11 e girdimi çok ii oluruz burhana tam destek gelir arkadan

MeL_55

AlıntıGALİBİYET HEDEFLİYORUZ

Samsunspor bu hafta sonu deplasmanda oynayacağı Kocaelispor maçının hazırlıklarını sürdürürken, Genel Menejer Ercüment Coşkundere, "Kazanmaktan başka düşüncemiz yok" dedi

GALİBİYET HEDEFLİYORUZ
Samsunspor'un ligin ikinci yarısına bomba gibi girdiğini belirten Genel Menejer Ercüment Coşkundere, "Orduspor karşısındaki mücadelemizi Kocaelispor maçına da görmek istiyoruz. Lige çok iyi başladık, performansımız kesinlikle artacak ve galibiyet serimizi sürdüreceğiz" diye konuştu.

SAVAŞAN KAZANIR
İkinci Lig'de oynanan futbolun tamamen bir savaş olduğunu de sözlerine ekleyen Coşkundere, "ligde kazanmak istiyorsan terinin son damlasına kadar mücadele vermek zorundasın. Biz oyuncularımıza bunun ne olduğunu anlattık ve meyvelerini almaya da başladık. Kocaelispor karşısında tek düşüncemiz 3 puan" dedi.

King Of The North

Bu maçı alabilirsek lige ağırlığımızı koyacağımız kesin.Üst sıralardaki takımların puan kaybedeceğini düşünüyorum çünkü alt tarafda da kaynamalar olacak.Samsun kişilikli oynarsa bu maçı rahatlıkla alır zaten son 5 maçtır adamlar bizi yenemiyor,bu seriyi bozmamalıyız.Nasıl ki bizim MALatyaya şansımız tutmuyor onların da bize tutmuyor.Bu bir genelleme yoksa oynamadan kazanılmaz tabiki.

samet

inşallah kazanacağız ama kocaeli taraftarı çok kesmiş ben onlara eski günleri hatırlamalarını tavsiye ederim...biz malatyayı yaktık orayıda yıkarız...

hasselbaink

Körfez taraftarı sanal alemde çok atıp tutuyor ancak onbnie yakın insanın bulunduğu bir ortamda sayıları 30-35 olacak bu insanları çok da ciddiye alamaka lazım. Samsunspor taraftarı büyüktür; izaha gerek yoktur.
Yüreğimiz hem takımımızla hem de orada bulunacak olan Samsunsporlularla.

Kocaelispor Yunus-Taner ikilsiyle nispeten iyi bir hücum hattına kavuştu. Bizim de savunmamızın iyi olduğu bir gerçek. Açık, konuşmak gerekirse forvetimizie pek güvenmiyorum. Ama oratadan gelen Adnan, Erol gibi isimlerle, duran top organizasyonlarında ileri çıkacak olan Tufan, Kenan gibi uzun boylu oyunculara güveniyorum. Burhan için bir izzet-i nefs maçı olabilir eski takımına karşı. Ancak Burhan, Samsunspor'un ağırlığını kaldırabilecek bir oyuncu gibi görünmüyor. Sinan alternatifi düşünülebilir.
Az gollü bir maç olacaktır diye düşünüyorum.

Ladikli

Yarın herşey İzmit İsmet paşada belli olacak.Kocaeli evinde, biz ise deplasmanda iyiyiz.ordu maçında yeni transferlerimizin takıma olumlu katkıları açıkça görülüyordu.Bunda ordu takımının taransfer yapmamasını ve iyi olmamasınıda göz önünde bulundurmak gerekir.Burda takımın ben daha iyi oynayacağına ve galip geleceğine inanıyorum.

forzasamet

aynı dileklerde bulunmamak elde degil allah ın izniyle oyunumuzu oynar ve yeneriz ama kocaeli daha kendi sahasında yenilmedi bunu göz ardı etmemek gerekir

Turkoman

bencede sanal alemde cok konusuyolar insallah bu maci alicaz. kolay bi mac olmiicak ama ben bizimkilere güveniyorum sorun olmayacak bu mac.

forzasamet

tukoman kesinlikle haklısın dostum
biz bu maçtan en kötü beraberlikle döneriz berabere kalırsak üzülmeyelim zaten lig a nın kaliteli takımlarından birisi ama kesinlikle 3 puan için çıkacaz sahaya gönül isterdi o maçta olmayı ama evdeyiz malesef ama kalbimiz gönlümüz onlarla beraber bu
forzasamet=forzaşirinler

Mapavrili_53

Bundan sonra tüm maclar FINALDIR, SAMSUNSPORUN ilk 6 ya girecegine inaniyorum, ardindanda play offtanda Sampiyon olarak Süper Lige cikacaktir, yeterki inanin.

mehmet yılmaz

Kocaeli için de bizim için de puan olarak olduğu kadar psikolojik olarak da çok önemli bir viraj. Kazanan takım özgüven bakımından önemli bir ivme kazanacak.

Defansif olarak iyi durumda görünüyoruz. Ancak forvette bir sıkıntı var. Çok gollü bir maç olmayabilir. Erol Kapusuz henüz fizik olarak hazır değil gibi görünüyor. Haydar'ın kanat bindirmeleri karşısında Sinan Demircioğlu'nun performansı önemli olacaktır. Feridun ofansif yönü kuvvetli bir kanat adamı olasına rağmen Ordu maçında hemen hemen hiç çıkmadı. Burhan-Gökhan ikilisi kontraya müsait değil. Bu nedenle Sinan Özkan düşünülebilirdi.

Muhtemel kadromuz;
Akın- Feridun-Kenan-Tufan-Sinan-Zafer-Erol-Adnan-Serkan D.-Burhan-Gökhan Kaba