Lig A 19. Hafta l Kocaelispor 3 - 4 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 28 Ocak 2007, 17:16:56

« önceki - sonraki »

forzasamet

Alıntı yapılan: "alemşirinler55"
arkadaşlar youtube den video indirmek mümkün şu talimatları yerine getirin:
1.aşağıdaki linkten "youtube grabber 1.0.0.1" programını indirin.

DOWNLOAD YOUTUBE GRABBER 1.0.0.1

2.indirdiğiniz winzip formatındaki programın içinden "YouTube grabber" uygulama parçasını belgerime taşıyın.
3.Taşınan ikona çift tıklayıp açın karşınıza aşağıdaki şekilde bir pencere çıkacak

4.ve beyaz satıra youtube sitesindeki bir videonun URL adresini kopyalayıp yapıştırın.
5.son olarak Grab! tuşuna basın ve istediğiniz video bilgisayarınıza yüklensin...
[/color]

kardeşim ben indirdimde nereye indirdi bulamıyorum bilgisayarın içinde :o

sunbeam

Bende bulamiyorum! Ben simdiye kadar söyle yapardim: Mesela su siteye http://javimoya.com/blog/youtube_en.php girip ordan nereye indirecegimi secip arkasina .flv ekleyip indirirdim. Bu program nereye indiriyor videolari?

Ayrica FLV dosyalarini normal mpg. veya avi. ye falan cevirmek icin en uygun program hangisi bilen varmi?

tuzlalı

Arkadaşlar media dosyalarını birçok formatta çevirebilen, çok iyi bir program. Aşağıdaki linkten indirebilirisiniz.
http://rapidshare.com/files/801243/ImTOO.rar

(Paylaşım sitesi www.ozmena.com)

sunbeam

Alıntı5.son olarak Grab! tuşuna basın ve istediğiniz video bilgisayarınıza yüklensin...

@ forzasamet!
Nereye indiriyor bu Youtubegrabber videolari? Denemek icin üc kere bir video indirdim ama bilgisayarin neresinde oldugunu bulamyiorum. Nereye iniyor videolar? Herhangi bir secenek falanda yok!

ender

grabber dosyaniz neredeyse oraya indiriyor.belgelerime atin grabberi ve indirdiginiz dosyalarda belgelerimde olacaktir.

CeLL-O

arkada$lar youtube'den video indirmek çok kolay  :wink:

1-) www.downthisvideo.com adresine girin
2-) Videonun adresini yazın
3-) Download

Bu kadar ;)

piyanist

CELL-O paylaşım için çok teşekkürler.Böylece video arşivimiz dahada genişleyecek.

Çaðrý55

arkadaşlar bu kocaelililer sitelerinde bizi düşsün filan istemişler hep nedendir :?:

kerem55

Alıntı yapılan: "Çağrı55"arkadaşlar bu kocaelililer sitelerinde bizi düşsün filan istemişler hep nedendir :?:

kalp kalbe karşıdır da ondan. tarihleri boyunca en çok yenildikleri anadolu takımı biziz. izmitte bile galibiyetimiz daha çok. 4-0 lar 5-2 ler...