SÜPER LİG 2023-2024 | 28.HAFTA | Başakşehir FK 1 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan s_uzunkaya, 26 Şubat 2024, 11:08:58

« önceki - sonraki »

binikalamadım

ilk 25 dakika deplasman maçı için hiç de fena oynamadık yani

yk55

Adam kayarak geliyor *** yaaa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

binikalamadım

ugurozkan

Bu kırmızı kart gerçekten hayret verici. Ayağını bastığını anlayıp çekmesi bile görünüyor. Rakip oyuncu doğal konumunda değil yerde yatar halde, Marius ortadaki topu müdahalede ayağı yere doğru kapalı. Hakemlerin kötü niyeti değil kalitesizliği.

ercan0655

Küfür etsem kesmiyor,kırmızı kart olmasa taşaksehir oyun kuramiyordu.

takımda bir sürü sakat adam var. ne alaka Osman, Taylan, Soner yine takimda nasıl bu kadar çok sakatlık oluyor.

binikalamadım

rakibin kırmızı kart görmesini sağlamak zorundayız...

ugurozkan

ilk yarıyı berabere bitirip ikinci yarı ntcham yerine fofana girmeli. kontra atak yapacak tek isim o. fofi olunca yanına iki savunmacı bırakmak zorundalar.

ercan0655

Ntcham çok yavaş kalıyor tank gibi dönemiyor top tutamıyor. Osman ve Taylan yumuşak ve teknik olarak yetersiz mücadeleleri için birşey diyemem.
Zor bir ikinci devre bekliyor bizi adamlar oyun kuramazken,şimdi tüm dönen topları alıyorlar. Bakalım Gisdol hoca tavşan cikarabilecek mı şapkadan.😥

binikalamadım

her şeye rağmen ilk yarıyı berabere bitirmek çok iyi oldu...Hoca ya 3+3+3 e dönüp çılgınlık yapacak ya da 4+4+1 e dönüp fırsat kollayacak...ama artık yenilmemek çok önemli oldu...

55.hakan

Alıntı yapılan: ercan0655 - 03 Mart 2024, 13:24:22Ntcham çok yavaş kalıyor tank gibi dönemiyor top tutamıyor. Osman ve Taylan yumuşak ve teknik olarak yetersiz mücadeleleri için birşey diyemem.
Zor bir ikinci devre bekliyor bizi adamlar oyun kuramazken,şimdi tüm dönen topları alıyorlar. Bakalım Gisdol hoca tavşan cikarabilecek mı şapkadan.😥
Defansif özelliği olmayan bir Fofana ile birlikte bir adam daha eksik oynarız. Orta sahada Osman solda da Soner çıkmalı.

s_uzunkaya

Altına giren adama basmamak için çaba sarf eden birine kırmızı kart göstererek zevkli giden maçı bitirdi rezil herifler... Ah ntcham ah. O volelik topa ne lakayt vuruştu öyle.. Oyunun sayı olarak esitlenmesi lazım. Yoksa 45 dakika çok zor geçecek. Fofana 70. dakikadan sonra girip kontadan aldırabilir maçı.

ugurozkan

ağır fark yiyecek gibiyiz. hiçbir hücum planımız yok. intihar.

s_uzunkaya

Varinizi lanet olsun sizin. Geri zakali beceriksiz şerefsizler. Hakemin gözü önünde faul verdiği pozisyonda neden var devreye girerrrrr

ugurozkan

önümüzdeki maçlarda ritmimizi bozacak kadar rezil olmayalım yeter. ntcham ilk yarıyı mahvetti hala sahada.

_SoN_

Bir var sistemini bu kadar istediğin gibi kullanabilirsiniz, bu iki var pozisyonuda adamına göre sonuçlanabilir adamına takıma göre vara çağırabilir hakem, takımına göre iş yapılıyor, resmen bu var sistemini kullanarak bizi doğruyorlar.