TFF 1.Lig, 20.Hafta | K.Erciyes - SAMSUNSPOR: 2-0

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Ocak 2008, 16:03:03

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

samsun155

erciyesi indiririz aşğı abi yaa.önceki formları yok artık

celebi

Alıntı yapılan: samsun155 - 21 Ocak 2008, 15:19:52
erciyesi indiririz aşğı abi yaa.önceki formları yok artık

İNŞAALLAH DEDİĞİN GİBİ OLUR AMA BİLEMİYORUM TAKIMIMIZIN GÜVEN SIKIINTISI VAR

HoliganSamSunLu

ozkan17

Serkan oynarsa iki ihtimalli bir maç..bir puan koparırız eger Kral oynarsa eger serkan yoksa gene hüzün gene hüsran..

jean

yenilirz bencede erciyes sahasinda guzel ilk mactada 3 tane yemistik inslalah serkan aykut oynar

seskat

walla benim ümidim yok. kayseride bizi erciyes dağına gönderirler ve bize havadan başka bişe vermezler. rezillik. başka bişe değil. para pulla mac mı kazanılır. insan en azından koşar. defansda bekler 1 puan alır. bunu da yapamıyolar. bunlar analarının karnından parayla mı cıktı. yanlış anlaşılmasın. anaları anamdır. ama para para para  bu ne be. paraymış ey gidi günler ey. cok bekleriz. bunların hicbiri adam değil.

berusa55

buz gibi bir zemin ve havada işimiz cok zor.

cem 55

haber gazetesine şimdi baktım celil için sahanın yıldızıydı ama hakeme itirazdan sarı kart gördü diyo eger bu haber dogruysa celil bu hafta kart cezalısı ve oynayamayacak dogruysa diyorum cünkü diger ajanslarda bizden sadece sefanın kart gördügü yazıyodu celil yoksa ben bu mactanda puansız ayrılacagımız kanaatindeyim ayrıca celil dısında sefa sarı kenanda kırmızı kart cezası nedeniyle bu hafta yoklar bu hafta bize yine hüzün ufaktan gözüktü zaten kadro sınırlı  bide oyuncularımızın keyfi gördükleri kartlar dahada can sıkıyo furkan can ulun ve murat dumanda kart sınırındaki oyuncularımız bu haftada bu 3 oyuncu kart görür kocaeli macındada onlar oynamaz alıstık biz her hafta 3 cezalı oynamaya nasıl olsa

pitbul055

celil,serkan,kenan ve caner yok.allaha kaldık yine.hiç gitmesek bari kayseriyede boşa masraf olmasın.ne hallere düşdük

selahattin55

banko yenileceğiz benim bu takımdan hiç bir beklentim yok ama inşallah yanılan biz oluruz inşallah yeneriz. ama çokkkkkkkkkkkkkkk zorrrrrrr.

berusa55

eyvah eyvah...basgöl kayseriye gidemeyebilirz diye acıklama yapmıssa eger bu iş bitmiş demektir arkadaslar!

celebi

Alıntı yapılan: berusa55 - 22 Ocak 2008, 13:52:53
eyvah eyvah...basgöl kayseriye gidemeyebilirz diye acıklama yapmıssa eger bu iş bitmiş demektir arkadaslar!

her an her şey beklenir neden bu kadar şaşırdın ki

King Of The North

Paf takımla çıkarsak 3 tane atar geliriz,hiç değilse ruh vardır adamlarda,abilerini örnek almasınlar yeter.

MeL_55

arkadaslar haber gazetesinde basgöl diyor ki deplasmana gitmeye gücümüz kalmadi... bu durumlarada mi düscektik sonumuz cok kötü ne süper lig ne de ligde kalabilecegiz böyle giderse sonumuz adana göztepe gibi olur   :'( :'( :'( :'( :'( :'(

allahdan baska kimse yardim etmez bize !
onun icin cok dua edelim arkadaslar !!