12.Hafta | Konyaspor:4 SAMSUNSPORUMUZ:2

Başlatan tuzlalı, 01 Kasım 2005, 12:45:40

« önceki - sonraki »

supporter

samsunsporumuz için zor maç.
devre arasında yapılacak takviyeye kadar her maç zor
kalede allum - kerem handikapı ,savunmada formsuz petkov ile kenan.
yine de her an her şeyi yapabilecek bir takımız ona güveniyoruz..

bir de konyaspor maç bilet fiyatlarını açıklamış çok ilgimi çekti.
kale arkası 1 maraton 3 ytl. hatta maça gelenlere ücretsiz forma dağıtacaklarmış.

bence bizim yönetime örnek olmalı. insanlar zaten samsunspordan önemli ölçüde kopmuş. stadı dolduracak bir fiyat belirlemesiyle hem takıma destek artmış olur, hem unutmaya yüz tutan bazı insanlar Samsunspor'u hatırlar. ne yazık ki ülkemizdeki futbol düzeni anadolu takımlarına maç hasılatları ile ekonomisini güçlendirme olanağı tanımıyor.
zaten bir avuç insan kalmış samsunspor maçına gelen.
onlara da kale arkasını 10 maratonu 15 yapmanın anlamı yok

bodensee55

banko maci alacaz moruklar rahat olun

samsunlu_gencler

Alıntı yapılan: "porter"bir de konyaspor maç bilet fiyatlarını açıklamış çok ilgimi çekti.
kale arkası 1 maraton 3 ytl. hatta maça gelenlere ücretsiz forma dağıtacaklarmış.

bence bizim yönetime örnek olmalı. insanlar zaten samsunspordan önemli ölçüde kopmuş. stadı dolduracak bir fiyat belirlemesiyle hem takıma destek artmış olur, hem unutmaya yüz tutan bazı insanlar Samsunspor'u hatırlar. ne yazık ki ülkemizdeki futbol düzeni anadolu takımlarına maç hasılatları ile ekonomisini güçlendirme olanağı tanımıyor.
zaten bir avuç insan kalmış samsunspor maçına gelen.
onlara da kale arkasını 10 maratonu 15 yapmanın anlamı yok
aynen katılıorum antep macı bileti 15 milyon olurmu ya.ondan taraftar gelmio

bengülü

yarın konya sporu inşallah yeneceğiz
kale sağlam olursa yeneriz inşallah

Kırmızı beyazlı otorite

Kaleye Seyhun'u alsınlar. Hiç olmaz ise tecrübe kazanır. Maç için ümitsizim

bengülü

slm arkadaşlar ben bu günkü maçdan gerçek ten ümitliyim dün akşam kont tv spor haberlerini izledim erdoğan arıcanın konuşmaların futbolcular kendine güveniyorlarsa bu maçı alırız açıklamasını yaptı akşamki antremanda takım gerçek ten neşeliydiler ben bu maçtan puan alacağımıza inanıyorum

Amsterdamli

Biz maca baslamadan futbolcularin kendilerini maca verip vermiyeceklerini bilemiyoruzki. O yuzden umitli olup olmamak cok guc oluyor. Bu futbolculara akil sir erse birsey diyecegim ama malesef.

Serkan oynarmi acaba bugun? Buda var mesela. Hem gol krali olmaya calisiyor, 200ler kulubune girmek istiyor ustelik Samsunspor ruhu tasiyor diye biliyoruz ama sahada geziyor.

salihcakir

26. dakikada rafaelimizin golüyle 1-0 öndeyiz..
bu çocuğa maşallah.
inşallah devamı gelecek. erciyes maçaındaki gibi öne geçtikten sonra laubaliliğe sürüklenmeyip bulduğumuz pozisyonları gole çevirmeliyiz.

bodensee55

golll beeee ben soize demisdim bu maci alacaz baska care yok ???rahat olun yavrum rafela bi daha salla ve bugun ilk kez gol yemicz???saldir samsun saldir bi daha ]

salihcakir

45+1 de ceyhun attı. maç 1-1 oldu..
dinlediğim kadarıylada konyasporun baskılı oyunu ve kaçan bir çok gol pozisyonu vardı. bakalım 2. yarı neler getirecek. umarım kazanırız. ama görünüşe bakılırsa ikinci yarıda tempomuzu artırmazsak puan bile hayal olur.

Fecr_55

durum 2-2...
51'dakika El Saka, durum 2-1 oldu
55'dakika Adnan 2-2 yapti...

samsunlu_gencler

bu ligi haketmioruz galiba 3-2 mac

Fecr_55

77'dk. ceyhun durum 3-2...
8 dakika var biti$e :?

salihcakir

neden bu kadar rahat gol yiyoruz. buna çözüm bu kadar hafta geçmesine rağmen neden bulunamıyor anlamadım gitti. konya yine çok pozisyon buluyor.

salihcakir

mağlup olduk artık.. su an skor 4-2. gene kara bir hafta sonu bekler bizi..