Gece yoklaması

Başlatan Sadece Samsunspor, 30 Aralık 2007, 03:13:59

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Ben sekerlemeye baslar.Herkese ALLAH rahatlik versin.00:53

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Hakki tomacin acizligi ve fenarum un samsunu isgali gibi olaylarla,bugun,tum samsunsporlularin  uzerine karabasan gibi coktu.ALLAH  rahatlik versin herkese.00:33

edmontdante

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

ALLAH rahatlik versin herkese.is dunyasi icin yatma saati gecti.00:38

cgr

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

bugün bir arkadaşımız belki bilmeden yada bilerek gozgoz yılmaz abimiz le dalga geçti.moralimiz bozuldu.ama bilmeyerek  oldu diyelim artık.kim olursa olsun hiç kimse ile dalga geçemez.çünkü bu kul hakkına girer.ALLAH rahatlık versin herkese.00:55 tam plakada dakika.heyt be.şu sayının güzelliğine kurban olayım.

AntZ

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 17 Haziran 2009, 00:56:39
bugün bir arkadaşımız belki bilmeden yada bilerek gozgoz yılmaz abimiz le dalga geçti.moralimiz bozuldu.ama bilmeyerek  oldu diyelim artık.kim olursa olsun hiç kimse ile dalga geçemez.çünkü bu kul hakkına girer.ALLAH rahatlık versin herkese.00:55 tam plakada dakika.heyt be.şu sayının güzelliğine kurban olayım.

O zaman bize de 01.55 te cevap yazmak düşer  ;)

iyi geceler

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Oooo amelelerin yatma saati geçmiş.herkese ALLAH rahatlık versin arkadaslar.00:58 dünkü saatte göre 3 dakika rotar yaptım

ali ihsan

Sayfa 55 olmuş,görünce yazayım dedim.

safser

Bu gece var mı birileri????

europe_55

55. Sayfa´dan bütün site´ye iyi geceler dilerim...

Tufan

01:43 iyi geceler....

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Herkese ALLAH rahatlık versin arkadaşlar.ben yatar.yarın pazar ama çalışıyorum.ula millet yarın yatacak ben çalışmaya devam.adalet mi bu şimdi.neyse hiç işsiz kalmaktan iyidir.01-20

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Busines yatar beyler.yani halk dilinde amele dünyası.bu sayfaya da benden başka yazan yok.herkese ALLAH rahatlık versin00:38

europe_55

Ben varim ya abi... :)

Bütün siteye Allah rahatlik versin...
Malum, yarin okul var...