Kadro Dışı Kalan Futbolcularımız

Başlatan Desiqner, 17 Ağustos 2011, 16:42:11

« önceki - sonraki »

gerçekler

o zaman petkoviçden öncesine gelelim yönetim ilk iş olarak eskiler ile anlaşacam dedi.hangi eskilerle anlaştı ahmet,murat,zenke..haaa bu arada zenke zaten anlaşmak zorunda idi anlaşmasında 300 bin euro getirise serbest kalır deniyordu.yani zebkeyi alacak takım zenkeye .... euro samsunspora 300 bin euro verecekti.sanırım nobre 800 bin euro ya mersine gitti

gerçekler

zenke avrupada menejerlere sordugunda bal yapmayan arıdır.nijerya milli takımında da yer bulamamıştır.zenke nin avrupa macerası için türkiyeye ihtiyacı var..ama süperlig takımlarının zenke riski zaten yok.onlar için süperlikte ne yapacagı soru işareti

gerçekler

ben şimdi soruyorum eskiler ile anlaşmadan takıma hoca getirdin.hocaya elimde bu var demedin dürüst olmadın bunlar ile anlaşmadım demedin.orhan,kemal,kılıçarsalnıda konuşalım sorusu olanında sorusunu sabah kadar cevaplarım

olmeca

abi sen yetkili bir abiye benziyorsun kemal'in kadro dışı kalması hakkında bilgi alabilirmiyiz , çünkü çok bilgi kirliliği var

supernatural_55

abi bi de mesajlarını bir seferde atarsan görüntü ve forum kuralları açısından çok iyi olur.teşekkürler şimdiden;)Sayende Hakan Bayraktar olayının da arka planını öğrenmiş olduk mantıklı geldi bana

gerçekler

kemal kadro dışıdır.bunun nedenleri cok sendeki bilgi kirliliği kemalde de var.kemal danimarkada iken milli macta suat cakıra abi ne olur oturalım konuşalım bitsin bu dedikodular dedi.sonra isa turan ile babası buluştu konuştu anlaşılamadı.isa turhan bazı seyleri içine attı bu arada tahsin kosif ortaya cıktı kemalin babasının samsundan sinirli ayrılmasına sebeb oldu.sonra bolu kampında isa turhan kemali bir rakamda ikna etti.aynı rakamı tahsin kosif ve başkan boluda kabul etti.hollanda kampı dönüşü imzalayacaktı.sonradan hollanda kampında kemalden hoca randıman alamdıgını söyledi cünkü 3-4-3 sisteminde kemal toplu cıkışlarda sorun oluyordu.ama bu kemalin gecen seneden hatda fıtbol hayatı boyuncaki eksikliği idi.samsuna dönüldü isa turhan gönderildi.suat cakır futbol şubeden affını istedi bunların nedenleride belli onlarıda konuşuruz.kemale tahsin kosif sanki boluda rakamı bilmiyormuş gibi ooo sana cok söylemiş isa öyle bir rakam yok dedi.sonuc bu kadro dışı

supernatural_55

Gene Tahsin..çıldırmamak elde değil eskiye döndük :deli: :kafa:

gerçekler

45 yaşında adam bilgisayar başına oturmuş.benden mesajları forum yada görüntü kurallarına uygun atmamı rica ediyorsun inan bende isterdim.bunu 1-beceriksizliğime 2-soru cevap gitmeme bagla insanların beni eleştirme ve kötüleme hakkıda var onada saygı duymalıyım

gerçekler

ben bu yazdıklarımı büyük harfle yazmak isterdim.burda kızılmayacak tek adam var sayın kazım yılmaz..adamcagız topcuyu fındık agacı gibi görüyor meyva vermesini bekliyor.ama ekibinde sportif anlamda ve samsunsporluluk duruşu anlamında kimse yok

furkan5534

kemal gıdıcekse gıtsın kardesım hayret bısı ama hayallerının takımı hamsı kafa travzona degıl bejeke ye gıtsın barı!!

**KaR6**

benim merak ettiğim bir şey var, bu takıma transferleri yapanlar yaptıkları takımdan memnunlar mı acaba?

gerçekler

burda kimse kemale kızamaz burda hiçbir topcuya kimse kızamaz.onun bjk ve trabzon diye bir olayı olmadı.onu yönetimdeki kıvırmalar ve otorite boşlugu bu hale getirdi.anahtarsız kapıyı acan cok olur.anahtarda yönetimdir.her hafta başka bir idareci ile masaya oturusan olacagı budur.kemalim mukavalesi vardır 1 sene daha bizdedir.eger yönetimde sistemi bozan olmasa cıkar başkan ulusal basına topcu benim ile 1 sene daha mukaveleli bu cocugun aklını karıştıran vatan hainidir yarınların milli takımına lazım olan bir topcunun futbol hayatını bitirecektir der.haaa bu arada kemali gs de istemiştir bjk da istemiştir.trabzon yine en masumudur onların dediklerini duysanız aklınız almaz

Lusage

Alıntı yapılan: gerçekler - 17 Ağustos 2011, 23:50:36bu arada tahsin kosif ortaya cıktı kemalin babasının samsundan sinirli ayrılmasına sebeb oldu.

Alıntı yapılan: gerçekler - 17 Ağustos 2011, 23:50:36kemale tahsin kosif sanki boluda rakamı bilmiyormuş gibi ooo sana cok söylemiş isa öyle bir rakam yok dedi.sonuc bu kadro dışı

Gene Tahsin gene Tahsin. Lan Can Ulun'u da sen yedin. Yeter da.. Defol!

supernatural_55

Peki abi bu yönetim içindeki farlı seslerin,sorunların ana kaynağı nedir?birbirlerinin kuyularını kazmaya çalışıyolar anladığım kadarıyla olan takımımıza oluyor:(

gerçekler

transferler tek tek bakıldıgında sorunsuz gibi duruyor.bu aynı bir bahceye fide ekipde ona bakmak sulamak ile ilgili.şu an sulayan bakan yok şu an fideyi ezen tahsin gibiler var..takım olmak ap ayrı bir konu anlata bildim mi...