PTT 1. LİG 33. HAFTA | Adanaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 29 Mart 2014, 17:27:07

« önceki - sonraki »

alperen_55

Bu maçı galibiyetle tamamlarsak ilk iki den çıkma şansımız baya yükselir fakat zor bir maç.skor :1-2 alırız.. :--*

beşnumara

Kanatlarda iki tane gamsız adam var ve bunların gerideki oyunculara hiç yardımı yok. Şahsım adına  galibiyet beklemek hayalcilik olur. Yine de disiplinli oynayıp gol yemezsek duran toplardan gol bulup bir şeyler yapabiliriz ama benim tanıdığım Adanaspor ilk yarı bize her türlü gol atar.
Son olarak yenileceksek kalede Furkan ile yenilelim hata yapacaksa furkan yapsın.

muzaffer4

jean

Bu maci ve mersin macini alirsak ordu maci final olur

Ollivanders

cakir55

Bu maçı alacağız inanıyorum. Antep maçına benzer maç olur.

# tapatalk #

korayxyz

Maçın oranlarına baktım. Bize 1.90 gibi çok yüksek bir oran vermişler. Bu bizim bu maçı kazanamayacağımız anlamına gelir. Muhtemelen yeniliriz beklentiniz yüksek olmasın :( :(

GurbetciFanatik

Bugünkü sonuclardan sonra alinmasi gereken mac degil artik ,
bu mac ya ilk 2 yada play off demek.

fanatik samsunsporlu

musa sinan geçen seneki maçta boş kaleye atamamıştı.inşallah telafi eder bu maç

maviay55

Yarın kazanırsak ilk 2 yle fark 4 e düşecek alt taraf kaynıyor olabilir üst tarafı da bizim kaynatmamız gerek Umarın yokluğunda Musa sinan ön tarafta da mutlaka Musa aydın a forma vermeli Kalpar zira duran toplara çok çok ihtiyacımız olacak  :--*

beşnumara

Çok dikkatli olmalıyız sabırlı olmalıyız 0-0 devam ettiği müddetçe maç bizim lehimize. Duran toptan vs. golü bir şekilde buluruz 0-0 götürdüğümüz müddetçe.

eprianu

İlk golü bizim atmamız lazım. İlk golü biz atarsak Kalpar yatar kalkar bu maçı aldırır

SametYılmaz55

bunu yapan kim acaba  :) gülmekten karnıma ağrılar girdi yemin ederim ;D

kuzey55

süper olmuş yalnız :) ekigho sıfatına tükürdüğümün modeli

beşnumara

Sitemiz üyelerinden Levent Öcal.  Yanılmıyorsam görsel çalışmalar başlığındaydi. Yalniz umar kendini görmezse küser oynamaz :) eline sağlık hocam.