Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

yönetici

Yönetim ekibi mail kutusuna gelen bir mail

Paylaşalım istedik;

AlıntıFirstName: o......
LastName: a..........
comments:     tum samsunlu abilerim biz mac sonras? sirinlerle yali koy k?ftesi
yedik ifter? actık bizde o sırada bulancak mac?ndan geliyoduk karde?lerimizle ifter?
act?k bakt?kki unye girisinde mersinliler pusuya yatmıs unye merkezinde 20 ki?iydik
ama yinede mersinlilerin camlar?n? kırdık sizi yapt? san?yolar ama B?Z YAPTIK
alayına isyan ölumune unyespor55
email: xxxxxx@xxxx.com

samsunsporulan

hakan55

Bizim mersinlilerle en ufak münakaşamız olmamıstır yanlıs bilgi olmasın kafalarda..Mactan sonra 1 arkadasımızı 1-1.5 saat sahılde bekledık mersınlıler bız ordayken gectıler bız onlardan 45 dk sonra cıktık yola ve yolda da karsılasmadık.Kafalarda yanlıs ızlenımler olmasın..

hakan55

Alıntı yapılan: Oflu - 09 Eylül 2009, 13:17:42
Adam dogru diyor ama, sanki Amerikan askerini pusuya düsürmek icin bekliyorlar.  >:(
Insan gibi, adam gibi mac seyredemiyorlar.
Taraftarlik, eskiyaliksa, ayiliksa, dagdan inmislikse ben taraftarligi birakiyorum arkadas, yok öyle  >:(
oflu laflarına dikkat et adam gıbı konus neyın ne oldugunu bılmeden mersınlılerın yazısyla kımseyı yargılayamazsın.Bılmeden bıdaha konusma..!!!

Tuareg55    sende sakin ol geregı olmayan muhabbetlere girme tamammı kardesım..

aLeM

oflu gelde sırınlerı anlatım sana ama aklını alırlarsa ne olacak bunu da bılerek gel

sBc-55

HaSaNCaN

oflu ciddi ciddi derneğimize bekliyorum çay içmek için biz normal insan gibi konuşarak sorunlarımızı aşan insanlarız gelirsen bizi memnun edersin  ;)

aLeM

bızım kabadayı oldugumuz yok olmakta ıstemıyoz zaten

aLeM

ama suda bı gercek yagmur yagsa bızden bıleceksınız

Oflu

Öncelikle hepinizden ve özellikle Sirinler grubundan özür dilerim. Mersinlilerin yazdiklarina, sizinde görüslerinizi almadan inanmamaliydim. Hata bende...
Bir anda sinirlendim, Samsunlularin ve Samsunsporlularin böyle anilmasini istemedigim için parladim biranda. Samsunluyuz, medeni, kültürlü, bilgin ve cagdas insanlariz. Dagdan inme, sonradan görmelikle alakamiz yoktur.
Her yerde insanlarin parmakla "Bak iste bu adam Samsunlu" demesini istemisimdir hep. Ona göre davranmisimdir, hal ve hareketlerimi ona göre ayarlamisimdir daima. Ve diger Samsunlularinda böyle olmasini istemisimdir. Samsunluluk durusu ile insanlarin karsisinda cikmisimdir.

Yazida, Samsunspor taraftarini kati ve insanliktan yoksun göstermek istedi Mersinliler apacik. Bende baliklama atladim. MIY maglubiyeti ve zorlu Rize deplasmaninin yarattigi negatif hava, patlamama neden oldu, tekrar tekrar özür dilerim arkadaslar.
Almanyada kaldigim için Hasancanin çay davetine tesrif edemeyecegim. Nasipse seneye yazin insallah.

celebi

kaptan 55

demek ünyelilermiş, ünyelilerin gözümde değeri bir kat daha arttı.ulan tantuni kafalı mersinliler atıp tutuyolar bide

lan pusuya yatan kendileriymiş pusuya düşen yine kendileri  :D :D

Mal İnsanlar Yurdu :D

hakan55

Şunuda herkez bilsin arkadaşlar bizim için kavga isteğimiz en son şeydir.Burak abimizin(çiço) dediği gibi tribün sevgi ve saygıdan geçer..

kaptan 55

burak her zaman saygılı bi çocukdu zaten,gençlerede böyle örnek olması çok güzel bi davranış.

elli5

Forumu Okuyorum da Atlatıp Duruyorum ..

Allah ım ya kimler anıyor isimlerimizi , kimlerle muhatab oluyoruz ya ,,şeytanlarmış SABIR SABIR SABIR !!!