Yenilsen De Yense De - NTV Spor

Başlatan Sioux, 03 Eylül 2011, 14:02:03

« önceki - sonraki »

Sioux

şu an ntvsporda yenilsen de yensen de var.
samsunsporu temsilen bir arkada var
pek fazla konuşmuyor
tanıyan var mı bu arkadaşımızı?
gerçekten bir samsunsporlu mu yoka çift takımlı mı?

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntvspor

Sercan

Akyol

Alıntı yapılan: Sercan - 03 Eylül 2011, 14:08:12
çakma 5numara :)
Şu programa benim arkadaşım kardeşim diye değil bilgisiyle doluluğuyla ve ihtisas alanıyla katılacak tek adam Mustafa Kar'dır.

-Santrafor Kemal Tokak...!  Bizi temsil ederken dikkat etmek gerek diye düşünüyorum. Sevindiğim tek konu formamızı orada görmek oldu... :ok

millwall

ben bu arkadaşı bir yerlerden tanıyorum ama nerden ?

muzaffer4

ordusporlu dan daha iyi temsil ediyor bizi adam forma bile giymemiş atkı takıp çıkmış...

cem 55

grup istanbul olarak bizimle boluya kocaeliye deplasman yapan ferhat kardeşimiz programdaki arkadaş boluya kocaeline dedim çünkü güvenlik olarak çalıştıgı için çogu deplasmana gelmek istedigi halde işi dolayısıyla gelemiyo en son ibb hazırlık maçına da gelmişti orda görüşmüştük.programı tam izleyemedim ama sadece samsunsporlu oldugunu rahatlıkla söyleyebilirim kardeşimizin en az 10 sene önce üç eziklere karşı 100 kişiyle tribun yaparken bile elinden geldigince tribunde olan bi arkadasımız. millwall sen beni de tanırsın kardeşim altay konyayla olimpiyatda playoff maçı oynarken seninle tanışmıştık bi 10 arkadaş altaya destek vermiştik tribuncu adamın tanımadıgı kimse olmaz mutlaka bi maçta görmüşsündür gözün ordan ısırıyordur.

LisandroLopez

Santrafor Kemal Tokak dediyse hiç çıkmasa daha iyiymiş.

muzaffer4

bi konuşamadı gitti yahu ama bizim konumuz deil şikeciler konuşuyor fb ts gs bjk eskişehir a.gücü konuşuyor ordusporlu da konuşamadı formamımızn orada olması yeter

ahmet55

Bu kardeşimiz Samsunsporludur!! Programı izlemedim. Kemalin Saha içindeki mevkisini heyecandan dolayı yanlış söylemiş olabilir. O Televizyona Çıkıp Samsunspor Formasını Temsil Etmesi bile Gurur verici bir olaydır.

ibo055

kardeşimiz  koyu samsunlu  ibb hazırlık macında yanımdaydı
orda olması yeter bizim için  >l< >l< >l<

mehmet yılmaz

Arkadaşı ben tanımıyorum ama tanıyan kardeşlerimin "O gerçek bir Samsunsporludur" demesi yeterli. Bu önemli zira tutup da çift takımlı birisi olsaydı orada, rezalet olurdu. Ayrıca Manisa, Ordu gibi takım taraftarlarının üzerlerinde forma yokken orada yeni sezon formasıyla bulunması da bir artı.

Ancak, bence eksik olan birkaç yönü var kardeşimin. Birincisi çok pasif kalıyor. Orada bulunmak önemli ama yeterli değil, Konuşmak, aktif olmak lazım. Yarın öbür gün Samsunspor'un haklarının savunulması icap edecektir. Oldukça heyecanlı maalesef. Zaten Kemal'in mevkiini bilmiyor değild, heyecandan yanlış söyledi ve hemen ardından düzeltti zaten.

İnşallah bu eksiklerini de kapatır ve bizi daha da iyi temsil eder. Ya da bu eksikleri gidermiş olan bir başka kardeşimiz yer alır o ortamda.

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Eylül 2011, 14:35:40
Arkadaşı ben tanımıyorum ama tanıyan kardeşlerimin "O gerçek bir Samsunsporludur" demesi yeterli. Bu önemli zira tutup da çift takımlı birisi olsaydı orada, rezalet olurdu. Ayrıca Manisa, Ordu gibi takım taraftarlarının üzerlerinde forma yokken orada yeni sezon formasıyla bulunması da bir artı.

Ancak, bence eksik olan birkaç yönü var kardeşimin. Birincisi çok pasif kalıyor. Orada bulunmak önemli ama yeterli değil, Konuşmak, aktif olmak lazım. Yarın öbür gün Samsunspor'un haklarının savunulması icap edecektir. Oldukça heyecanlı maalesef. Zaten Kemal'in mevkiini bilmiyor değild, heyecandan yanlış söyledi ve hemen ardından düzeltti zaten.

İnşallah bu eksiklerini de kapatır ve bizi daha da iyi temsil eder. Ya da bu eksikleri gidermiş olan bir başka kardeşimiz yer alır o ortamda.

Şöyle canlı yayın tecrübesi olan birisi lazım abi :P :D

Ajan

Alıntı yapılan: Sercan - 05 Eylül 2011, 14:40:18
Şöyle canlı yayın tecrübesi olan birisi lazım abi :P :D

Senin gibi biri mi abi  :D :D

Sercan

Alıntı yapılan: Ajan - 05 Eylül 2011, 14:42:53
Senin gibi biri mi abi  :D :D

yok la ne alakası var :) :) folklör konuşurlarsa giderim tabi,hatta bir debreli bile oynarım banu'yla :D

SAMSUNLU ORUMA 55

Samsuni [Mehmet abi] keşke sen çıksan bu programa