Yenilsen De Yense De - NTV Spor

Başlatan Sioux, 03 Eylül 2011, 14:02:03

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bir kere bu programa katılacak olan taraftarın kesinlikle İstanbul'da yaşıyor olması lazım. Öbür türlü gidiş-gelişler zaten mümkün olmayacaktır. Ayrıca benim yaşım ve tarzım bir tribün-tribüncü programına uygun değil,kaldı ki benim de öyle bir programla işim olmaz bu saatten sonra. Genç kardeşlerimiz var bu işi çok iyi yapabilecek olan.

Burak

Mehmet Abi'nin tanımına en çok uyan kişi bence Mustafa Kar'dır

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Burak - 05 Eylül 2011, 15:29:35
Mehmet Abi'nin tanımına en çok uyan kişi bence Mustafa Kar'dır

Benim tanıdıklarım içinde de bu evsaf için öyle ama tanımadığımız baska değerli Samsunsporlular da olabilir tabii...

Serkan

Alıntı yapılan: Sercan - 05 Eylül 2011, 14:46:22
yok la ne alakası var :) :) folklör konuşurlarsa giderim tabi,hatta bir debreli bile oynarım banu'yla :D

benim gelmemem lazım senin yayına çıkabilmen için o halde  (=

ibo055

05 Eylül 2011, 17:44:52 #19 Son düzenlenme: 05 Eylül 2011, 17:47:55 ibo055
bence bu işi celebi başarır  teklif yapmak lazım  ;)

samuray

programı tesadüfen izledim samsunsopru temsil eden arkadaş pek konuşmadı konuşan kişiler hep aynı  sanki uyuz oldum o yüzden sms atacam böyle giderse niye hep apnı insanları konuşturuyorsunuz diye >:(

ahmet55

Alıntı yapılan: ibo055 - 05 Eylül 2011, 17:44:52
bence bu işi celebi başarır  teklif yapmak lazım  ;)
Çelebi De souza Andrade'yi programa Çıkartırsak onu durdurmak için de Selahattin Abimizi yanında göndermemiz gerekecek. Allah Göstermeye Çelebi o programdaki diğer takım taraftarlarını O Biçim Benzetir..  :suslen:
Eğitim Yanlısı Öğretmen Çelebi Seviyoruz Seni

Şaka Bir yana Bu programa Mustafa Kar Kardeşimiz Layıktır..
Bir Sonraki Yayında Mustafayı Görmek İsteriz.
Gerekli Masraflar Grup İstanbul Tarafından Karşılanacaktır. Grup İSTANBUL KART + Yarım Döner  :) :evet:

**KaR6**

Öncelikle çok teşekkür ederim herkese, gurur duydum.. bir şeyler yazmazsam yanlış yorumlanabileceğinden korktum açıkçası.. süreci anlatayım önce, sonra sonuca gelelim..

yeni katılımcılar arandıgı söylendikten sonra bi gaza gelip mail attım programa çok düşünmeden.. sonrasında ise tatil sebebiyle Samsun'a geldim ve Samsun'da iken aradılar ve görüşmeye çağırdılar.. Tatili yarıda kesip istanbul'a dönmek pek mantıklı gelmedi açıkçası çünkü ertesi hafta zaten dönecektim istanbul'a.. bunu da kendilerine belirttim, onlar da o zaman tekrar görüşmeler olacak, haber bekleyin dediler.. ertesi hafta istanbul'a geldiğimde arayan soran olmadı tabii :)

sonuç olarak ise çok üstelemedim, çünkü hem avukatlık stajımın ciddi dönemi başlıyor ekim'de hem de çekindim biraz açıkçası.. Samsunspor mevzuu sonuçta, biraz öne çıktın mı çekemeyen çok oluyor malumunuz ve bi de it kopukla ugrasacak vaktim yok.. bunların hepsi program başlayana kadar kendime sundugum ve cok da ciddi olmayan sebeplerdi açıkçası ancak artık daha ciddi bir mani var, o da Samsunsporlu bir kardeşimizin, arkadaşımızın hali hazırda programa katılmış olması.. sen git ben geleyim demek bana yakışan bir davranış olmayacagından şu anda hiçbir girişimde bulunmayacagım.. ama yine konu Samsunspor oldugundan, takımımızın en iyi şekilde temsil edilmesi boynumuzun borcudur.. henuz ilk program oldugundan dolayı katılan arkadası yargılamaktansa, beklemekte fayda görüyorum.. işler istendiği gibi gitmezse tekrar bir oturulup konusulur.. şimdilik durum budur, tekrar adımı zikreden herkese teşekkürlerimi sunuyorum..