Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Turuncu

Kasımpaşa 1-0 sivasspor gol cenk işler

ali ihsan

Antalya diye Rize'ye geldik herhalde  :D  Yağmurdan kafamızı otelden dışarı çıkaramıyoruz yahu  :o

emre

bugün kardeşimin sınavı vardı çarşamba da adamların sorduğu soruya bakın:
aşağıdaki takımlardan hangisi gol atınca kolbastı oynar??
a.gs  b.kayseri  c.denizli  d.trabzon

Jnr.Serkan

böyle bi soru mümkünmü.şaka gibi

eakgül55

emre

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Aralık 2009, 19:07:30
ne sınavıydı bu  >:(

5. sınıf dersanenin yağtığı rutin sınavlardan biri kardeşim,şaka gibi gerçekten..

kuzey55

küçük beyinli bir öğretmenin aklı sıra reklamı olmuş..işte bu yüzden bu adamlar 1 adım ileri gidemiyor.

Sercan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 05 Aralık 2009, 19:22:33
küçük beyinli bir öğretmenin aklı sıra reklamı olmuş..işte bu yüzden bu adamlar 1 adım ileri gidemiyor.

Bence işte bu yüzden adamlar bizden çok adım öndeler... >:( >:(

Turuncu

kuzey55

katılmıyorum.futboldan başka tutunacakları bir dal yok.bu kafayla olmayacak da...

denizlisporluyuz

trabzonla samsunun arası iyi değil diye biliyorum doğru mudur

emre

Alıntı yapılan: denizlisporluyuz - 05 Aralık 2009, 19:41:14
trabzonla samsunun arası iyi değil diye biliyorum doğru mudur

iyi değil  ???  ::)  ;D

Sercan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 05 Aralık 2009, 19:37:59
katılmıyorum.futboldan başka tutunacakları bir dal yok.bu kafayla olmayacak da...

Futboldan başka tutunamayacak bir dalları olmayabilir ama o futbol dediğimiz bir dalın o şehri nerelere götürdüğünü görüyoruz...trabzonu metropol,Samsun'u kasaba sanıyor insanlar...

kuzey55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 05 Aralık 2009, 19:43:21
Futboldan başka tutunamayacak bir dalları olmayabilir ama o futbol dediğimiz bir dalın o şehri nerelere götürdüğünü görüyoruz...trabzonu metropol,Samsun'u kasaba sanıyor insanlar...

bu önyargı son zamanlarda oldukça değişti.en büyük eksikliğimizin bu olduğunu biliyoruz.ama bu sadece futbolda ekskliğimiz.

denizlisporluyuz

trabzonspor taraftarı son yıllarda denizlide edebiyle deplasman yapmayan takımların başında geliyor
bizim de nefretimizi kazanma adına hızla ilerliyor
tribün açısından samsunsporu bir adım ilerde buluyorum
ancak ts nın memleketçilik bilinci oluşmuş şehirlerın başında geldiği de gerçektir
sever miyim trabzonluları?
bitim kadar sevmem ;D