8- Mustafa Sarp

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:33:38

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 02 Eylül 2011, 15:19:24
Kendini tekrar ispatlamasına gerek yok zaten yaşı da gelmiş.Bence 1-2 sezon faydalı olmak adına elinden geleni yapacaktır.Başarılar dilerim.

Kendini tekrar ispatlamaktan kastım, şu an peşinden düğün, bayram yapan GS'lilerin tavırlarına karşılık aslında iyi bir futbolcu olduğunu yeniden göstermesidir.

Gorkem

hayırlı olsun faydalı olacaktır takımımıza.

germencisse

Kendisi şuan samsun sınırları içerisinde kendisi ile sohbet fırsatı buldum,umutlu konuştu..

SerhaT55

Hayırlı olsun inşallah faydalı olur  :_nazar

maviay55

kendini tekrar gösterecektir beğendiğim bir oyuncuydu gelmesine çok sevindim SARP hoşgeldin hayırlı olsun  :)

55__Gurbet__55

ibo055

bizim taraftarları görünce  coşar artık  nazar deymesin diyelim  :_nazar

celebi

faydalı olacaktır muhakkak

lucarelli

Fink ile beraber sezonun en iyi transferi benim için.  Bursasporda çok iyi idi. Galatasaray'da ilk yılında çok iyi idi. Süpriz golleri vardı. Bizde de çok faydalı olacğını düşünüyorum

##kdc##

hayırlı ugurlu bol kafa gollü bi sezon geçirmesi ümidiyle  :P

**KaR6**

kaçak güreşmesin, savaşsın ısırsın yeter..

Ekrem

O başarılı yılları bizede yansıtır inşallah Hoşgeldin  >l<

Mert

Mustafa sarp sanıldığı kadar boş bir adam değil.Burada yıldızı tekrar parlayacak.

Ayberk

Söylentiye göre Terim kendisine; "Yeter ki git, yıllık ücretini de verelim tazminat olarak demiş" Ulan harbiden böyle dediyse, buraya hırs küpü olarak gelmiş olman lazım! Zaten hırsla, gazla oynayan yapın var, göster kendini de utansınlar!

muzaffer4

maçtan sonra röportajını dinleyeceğimiz için şanslıyız maçı 3 dk de müthiş bir şekilde anlatıyor..