4- Valdomiro Duarte de Macedo

Başlatan AntZ, 14 Temmuz 2011, 21:28:30

« önceki - sonraki »

minci

Bence boş bir transfer. Kesinlikle oynayamaz. Çok ağır ve faullü oynuyor. Oynadığı maçlarda her an penaltı yaptırabilir. Tehlikeli bir bomba. Uzak durulması gerekir diye düşünüyorum. Gençlerle yapılan maçta A2 deki bir futbolcumuz karşısında çok zorlandı. Gerisini siz düşünün.

cgr

Hava toplarında ve topu oyuna sokmada etkili. Ama ağır olduğu gerçek. Belki idman eksikliğinden falandır. Cem'in dediğine katılıyorum. Pazar günü görücez işte.

ErkÇay55

Alıntı yapılan: maviay55 - 22 Ağustos 2011, 15:56:37
ercüment gül e göre çok yavaşmış bu adam varmı izleyen?

Ercüment Gül'ün dediklerine bende aynen katılıyorum Ankaragücü maçında seyrettiğim kadarıyla bu adam çok ağır ve çok açık verdi.

FaTiH_HaN

Her defans oyuncusunun hızlı olması gerekmiyor. Şu an Servet Çetin milli takımda banko oynuyo çok mu hızlı adam, değil. Ama vücudunu iyi kullanıyor, fizik gücü yüksek.

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 22 Ağustos 2011, 17:49:21
Her defans oyuncusunun hızlı olması gerekmiyor. Şu an Servet Çetin milli takımda banko oynuyo çok mu hızlı adam, değil. Ama vücudunu iyi kullanıyor, fizik gücü yüksek.

Hocanın sistemine asla uymayacak oyuncu..3 defansla oynuyorsan hızlı olması gerekiyor,çevik olması gerekiyor..3 defans oynayıp bu oyuncuyla oynamak intihar olur

LisandroLopez

İsimden kaybediyor.. Böyle adamları nerden bulup getirirler anlamam.Hoca isteyip takımdan kesiyorsa bu daha da ilginç

hacettepeli

aldığımızı öğrendiğimde hemen önceden oynadığı takımlara bakmıştım kimdir necidir diye. oynadığı takımlar bulunduğu ligin en düşük takımları. ve bu takımlarda hiçbir zaman as oynayamamış. bu adamı çok mu aradınız. şöyle oyunu düzgün ucuza alabileceğiniz başka stoper bulunamaz mıydı? bence sırf yabancı transferi yapılsın diye alınmış bir futbolcu. ayrıca da yaşlı kolay kolay da satamazsın voldomiro'yu. birinci sayfada utandır beni valdomiro hayırlı olsun demiştim, yine beni utandırmasını bekliyorum. sezon sonu göreceğiz. :rulet:

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: hacettepeli - 23 Ağustos 2011, 09:53:26
aldığımızı öğrendiğimde hemen önceden oynadığı takımlara bakmıştım kimdir necidir diye. oynadığı takımlar bulunduğu ligin en düşük takımları. ve bu takımlarda hiçbir zaman as oynayamamış. bu adamı çok mu aradınız. şöyle oyunu düzgün ucuza alabileceğiniz başka stoper bulunamaz mıydı? bence sırf yabancı transferi yapılsın diye alınmış bir futbolcu. ayrıca da yaşlı kolay kolay da satamazsın voldomiro'yu. birinci sayfada utandır beni valdomiro hayırlı olsun demiştim, yine beni utandırmasını bekliyorum. sezon sonu göreceğiz. :rulet:

sadece bu mu ? transferlerin yarısınından fazlası bomboşş

sadece55

Bu zenkeeee55 büyük ihtimall erhan55 ile aynı kişi...Hiçmi değişmez yorumlar ya

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: Erdinc - 23 Ağustos 2011, 13:17:17
Bu zenkeeee55 büyük ihtimall erhan55 ile aynı kişi...Hiçmi değişmez yorumlar ya

Erhan55 i tanımıyorum ben

hacettepeli

yapılan en kötü transfer ama her takım kötü transfer yapabiliyor. çünkü oyuncu izleme ve transfer yapma işi Türkiye'de yanlış sistemle yapılıyor.

ender

tamamdir serkancim dedigim gibi bir gun seninle gorusursek eminim birbirimizi severiz seninle.umarim oda nasip olur birgun.samsuna geldigimde ararim seni.hatta cok isterim bir hali saha maci sizinle cok oldu mac yapamayali.

Serkan

İnşallah bende çok isterim abi.

ChucKeR

Bu adamda '' SÖZLEŞMESİ KARŞILIKLI OLARAK FESHEDİLDİ. '' havası var.

Ahmeti

İlk gördüğümde dünyasından bezmiş bir hali vardı şimdi bakıyorum yine öyle sadece kafa toplarında iyi başka da bir yeteneği yok

İlk yarı bittiğinde gidenlerin başında gelir gibi geliyor bana.