7 - Burhan Coşkun (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:50:48

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

İlhan'ın Kuşadasıspordan geldiği sezonda yedekken oyuna girdikten sonra yaptıklarını yapıyor.Biraz daha gayret ederse olacak bu iş.

Tribün_ali

bu gün sahanın en iyilerinden di gölünüde attı

mehmet yılmaz

Kartal'a yine golünü attı. Bugün kaçırdığı gole rağmen iyi oynadı, rakibi bunalttı. Oktayla iyi anlaştı.

Tufan

keşke biraz daha bassa adama sanki kendini yormadan rahat rahat oynuyor.

Nuri Asan

Ordu'da golümüzü atacak olan futbolcu.
Demedi demeyin.

Ölümüne_Samsunspor

HELAL OLSUN BURHAN ABİ BU MAÇTA DA BOŞ GEÇMEDİN..

Akyol

20 Aralık 2009, 20:45:41 #81 Son düzenlenme: 20 Aralık 2009, 22:54:04 Akyol55
Aferin Burhan aferin golden dolayı değil mücadelenden dolayı çok seviyorum seni helal olsun sana...

mehmet yılmaz

kadro dışı kaldıktan sonra dönüşü çok iyi oldu. her hafta üstüne koyuyor, bugün orduya da golünü attı. aferin burhan, böyle devam et...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Aralık 2009, 22:36:07
kadro dışı kaldıktan sonra dönüşü çok iyi oldu. her hafta üstüne koyuyor, bugün orduya da golünü attı. aferin burhan, böyle devam et...

Alıntı yapılan: Akyol55 - 20 Aralık 2009, 20:45:41
Aferin Burhan aferin golden dolayı değil mücadelenden dolayı çok seviyorum seni helal olsun sana...

evet çokl haklısınız dakika 80 de ileri uçta kaybettiği topu , geriye kadar koşup tekrar kazanması görülmeye değer bir enstanteneydi...hemde  maç  3- 0 ken...bir çok golcün "amaan" diyebileceği bir pozisyonu kovalaması takdire şayandı..

Mücadele hırs  azim ve teslim olmama ... Burhanın geri dönüşünden itibaren sergilediği oyun  tarzı..

Öğüt :

Bakın işte bunları yapınca bizim tarafatarımız bütün kötü günleri nasıl unutuyor sizin peşinizden geliyor.. Sizden istediğimiz tek şey mücadelenizi görmek.Görünce herşeyi unutup  ne kadar mutlu oluyoruz sizde görüyorsunuz...

celebi

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Aralık 2009, 12:10:03
Öğüt :

Bakın işte bunları yapınca bizim tarafatarımız bütün kötü günleri nasıl unutuyor sizin peşinizden geliyor.. Sizden istediğimiz tek şey mücadelenizi görmek.Görünce herşeyi unutup  ne kadar mutlu oluyoruz sizde görüyorsunuz...

kumköylü ahmet

burhan tesekkurler simdiden iyi tatiller sana sagolun yaaa

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 17 Aralık 2009, 19:14:06
Ordu'da golümüzü atacak olan futbolcu.
Demedi demeyin.

İbrahim ben sana demedim mi Burhan bu maçta gol atack diye.
Beni yanıltmadığın için,sözünü tuttuğun için seni gözlerinden öpüyorum Burhan'ım.
Yalnız Erciye5 maçında çokk ayıp ettin.İki golüm var diyip bir gol atman hiç olmadı :D
Hep böyle ol canımızı verelim.
Karabük maçında senden asist bekliyorum golüde Hakan Akman'a attır.

Kaptan

kadrodısı kalmak mı yoksa devre arası alınma ihtimali olan forvet işi mi bu kadar hırslandırdı burhanı daha net karar veremedim

gozgoz yýlmaz

babasamsunlu

:):):)

seni bulacaamm  goz goz abi seni bulacaamm :):)  maçtaydın demek..bir gün maçta bir şey yapacam yinede bulacaamm :):) facebookta ekleyecem seni :):):):)