Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

samuray

Alıntı yapılan: germencisse - 21 Ocak 2015, 14:37:57
Silivrispor'dan Mustafa Kaya'yı alın. Hiç gülmeyin 3'e alın 5'e satın. Gökhan Karadeniz stilinde bir oyuncu..
[/quote mustafa kayamı alperen 10 tane mustafa eder ben silivride oturuyorum maçlarınıda izliyorum

samuray

ya bu karikikariy bu kadar beklemelerine bi anlam veremiyorum ya sakat olduğunu sağır sultan duymuş ama bizim yönetim duymamış sitemizde defalarca sakatlığından bahsedilmşti karikarinin

Sadece Samsunspor

Su tsye verilen paralar bize verilse uefada neler neler yapardik. Mal herifler sezon basi 20 30 trilyon tra sfer yaptilar 21 puan mi ne topladilar. 20 trilyona 20 puan. Simdide Erkan zengin gibi 30una gelmis adama 3 yilda 25 trilyona yakin garanti odeme yapacaklar. Saka gibi rakamlar. Insallah batar kulubunuzde kapanirsiniz. Bariz hukumet destegi ve katbekat geliyor tomar tomar yagiyor.

ult55ras

kavak_55

Sadece Samsunspor

Oha butun kampi bizle gecirdi otelde kaldi. Mac haftasi baska takima imzalamis. O da guzel

beşnumara

Erhan altının ısrar edip puan kaybetmemize vesile olan oyuncular hep gidiyor. Peksen de gidecek ali zorlu da. Peki bizim sucumuz neydi?
Bu adamların ne olduğunu oynattiginda herkes gördü sen ısrar ettin ama bu hataların yüzünden kac puanimiz gitti. Yazıklar olsun. Ben hakkımı helal etmiyorum erhan altına.

kavak_55

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Ocak 2015, 21:42:31
Erhan altının ısrar edip puan kaybetmemize vesile olan oyuncular hep gidiyor. Peksen de gidecek ali zorlu da. Peki bizim sucumuz neydi?
Bu adamların ne olduğunu oynattiginda herkes gördü sen ısrar ettin ama bu hataların yüzünden kac puanimiz gitti. Yazıklar olsun. Ben hakkımı helal etmiyorum erhan altına.

Hakkımızı helal etmeyeceksek bu ERHAN ALTIN için olmamalı. hakkımızı mehmet bank ve yönetimine göz göre göre umar gibi en iyi oyuncunun takımdan gitmesine göz yumanlara hakkımızı helal etmeyelim. hoca futbolcuyu getirtir oyuncuyu kazanmaya çalışması ısrar etmesi klübün tekrar tekrar oyuncu transfer etmesini engellemek içindir başarısız olana şans verir verir sonunda istemez ve gönderir bundan doğal ne olabilirki. her şeyin Sonunu ERHAN ALTIN hocaya bağlamak çözüm değil bunu hatırlatmak isterim. aksine günahıyla vebaliyle kenetlenmeliyiz. saygılarımla

beşnumara

Hocam ben erhan altının samimiyetine inanmıyorum. Bu adamların ne oldugunu gördü, biliyordu da ama bize yazık etti. Ben hakkımı helal etmiyorum mehmet panka da recep huna da erhan altına da.

MeL_55

hayret nasil ayrilmis erhan altin cocugundan

Desiqner

Erhan Altın'a sorunları bağlamak gayet ve gayet normal.Çünkü Erhan'a güvenilip alınan hiçbir adam fayda sağlamadı, aylardır insanların gözünün içine baka baka bahaneler uyduruyor.
İnternette birileri bir laf çıkarmış yok zor zamanımızda bırakmamışmış falan.Sanki bıraksa nereye gidecek ? 3.Lig'e...
3.Lig'de para alıp kaybolmak mı Ptt 1.lig'de Samsunspor gibi takımda kalıp reklam yapmak mı ? Kimse kimsenin babasının uşağı değil burada hayrına kalsın.

germencisse

Alıntı yapılan: samuray - 21 Ocak 2015, 20:25:54
Alıntı yapılan: germencisse - 21 Ocak 2015, 14:37:57
Silivrispor'dan Mustafa Kaya'yı alın. Hiç gülmeyin 3'e alın 5'e satın. Gökhan Karadeniz stilinde bir oyuncu..
[/quote mustafa kayamı alperen 10 tane mustafa eder ben silivride oturuyorum maçlarınıda izliyorum

Siliviride oturuyorsun ama hiç maçını izlememişsin o zaman. Alperen ile Mustafa arasındaki fizik farkını göremiyorsun sanırsam  ;)

kavak_55

ben sadece şunu sormak istiyorum.ERHAN ALTIN diyelimki başarısız peki bugüne kadar SAMSUNSPOR tarihinde gelmiş geçmiş tüm hocalara bakarsak aldıkları ve verdiklerine bakarsak çoğunun aldığının kaçta kaçının hak ettiğini söyleyebiliriz hatta küme düşürüp tazminat alanlara bakarsak tam bir rezalet ÖR. PETKOVİÇ ondan önce bir sürübu örnekler varken hala ERHAN ALTIN A hocalığına varana kadar hakaret ediliyor. bu adam bu söylemleri hak edecek ne yaptı takımı satmadı birileri gibi oyuncuları ayartmadı tek suçu SAMSUNSPOR aşkıyla görevini en iyi şekilde yapmaya çalışması. bu arada ERHAN ALTIN ınıda tanımam babamın oğluda değil sadece samsunsporlu olmasından dolayı bu yorumları yapıyorum. hocalığı da iyi denilen  çoğu hocadan çok daha iyi bu benim yorumum herkesin düşüncesi farklı olabilir.

Ollivanders

2017 de Şampiyonlar Liginde .... Real Madrid'e . Erhan Altın sağolsun.

55.hakan

SAMSUN HABER- PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, Romanya'nın CFR Cluj kulübünde forma giyen Fransız forvet Gregory Tade ile prensip anlaşması yaptı.

SAMSUN HABER- PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, Romanya'nın CFR Cluj kulübünde forma giyen Fransız forvet Gregory Tade ile prensip anlaşması yaptı.

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, Romanya'nın CFR Cluj kulübünde forma giyen Fransız forvet Gregory Tade ile prensip anlaşmasına vardı.

Kulüp futbol şube sorumlusu Metin Ateş, AA muhabirine, takıma takviye yapmak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

Ligin ikinci yarısına iddialı girmek istediklerini belirten Ateş, "Takımımızın en büyük eksiği forvet. Bu konuda çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Cluj formasını giyen 28 yaşındaki forvet Gregory Tade ile prensip anlaşmasına vardık. Bu futbolcuyu Türkiye'ye davet ettik" dedi.

Oyuncunun Samsun'a gelip sağlık kontrolünden geçeceğini, sakatlığı bulunmadığı takdirde resmi sözleşme imzalayacaklarını ifade eden Ateş, "Tade, oynadığı ligde 13 maçta 10 gol kaydetmiş. Ayrıca Romanya Kupası'nda da 2 maçta 2 gol atmış. Bizim aradığımız özelliklerde ve kendini ispat etmiş bir oyuncu. Umarım bu transferi sorunsuz çözeriz" diye konuştu.

Ateş, Samsunspor'un Denizlispor maçının hazırlıklarını Antalya'da tamamladığını kaydederek, "Takımımız bugün otobüsle Denizli'ye geçti ve orada kampa girdi. İnşallah Denizli'den 3 puanla döneceğiz" ifadesini kullandı.
kaynak: http://www.samsunkenthaber.com/haber/spor/samsunspor,-fransiz-golcu-gregory-tade-ile-anlasti/37559.html