Ahmet Türk'e Samsun'da Yumruk Atıldı...

Başlatan Sercan, 12 Nisan 2010, 15:11:12

« önceki - sonraki »

Sercan

Ahmet Türk'e yumruk atıldı
Samsun'daki Bulanık olayları davasının çıkışında Ahmet Türk'e yumruk atıldı

Samsun Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Bulanık olaylarıyla ilgili duruşmaya BDP'li 5 milletvekiliyle, kapatılan DTP Genel Başkanı Ahmet Türk ve eski DTP'li Milletvekili Aysel Tuğluk "izleyici" olarak katıldı.

Samsun Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Bulanık olaylarıyla ilgili davanın ilk duruşmasına BDP'li 5 milletvekili ile kapatılan DTP Genel Başkanı Ahmet Türk ve eski DTP'li Milletvekili Aysel Tuğluk izleyici olarak katıldı.

Duruşma çıkışında bir kişi, Ahmet Türk'e yumruk attı. Türk'ün burnu ve ağzından kan geldiği görüldü.

BDP'li Sakık, saldırgana müdahale etmeye çalıştı ve polisleri yeterli önlem almamakla suçladı.

80 YIL HAPİS İSTENİYOR

15 Aralık'ta Muş'un Bulanık ilçesinde yaşanan olayda Turan ve Metin Bilen kardeşler, DTP'nin kapatılmasını protesto gösterileri sırasında baskılara rağmen kepenk kapatmamış, gerginlik üzerine ateş açmışlardı.

İki kişinin öldüğü olaylarda Bilen kardeşler için "haksız tahrik altında kasten adam öldürme, adam yaralama, meşru savunma kapsamında adam öldürme suçlarından" 80 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25081066/

erkutdem55

Olay anında tesadüfen ordaydım.2 metre arkadaydım hemen.Adam inanılmaz vurdu,sonra ortalık karıştı.Sakık el kol hareketleri yaptı,tehdit etti,vuran adamı araya götürdüler.İrice bir adamdı.Adama polis sert davranmadı kesinlikle.Ahmet Türk(!) hemen arabanın içine bindi.Sonra yuhlamalarla gittiler.Güvenlik sebebiyle Samsun'a dava alınması ve şehrin göbeğinde basın açıklaması yaptırılmsı çok çok saçmaydı.

kuzey55

12 Nisan 2010, 15:27:42 #2 Son düzenlenme: 12 Nisan 2010, 15:29:52 kuzey55
böyle bir davayı güvenlik nedeniyle karadenize yani Samsuna veriyolar resmen komedi.Samsun'da basın açıklaması yaptırırlar mı sana.

http://video.milliyet.com.tr/Ahmet-Turke-yumruklu-saldiri_1_37497.htm?auto=1

celebi

SametYılmaz55

erkutdem55

Yumruk attıktan sonra alkışlayanlar oldu kalabalıktan,daha büyük dayak yiyebilirlerdi,dua etsinler,hastaneye kaldırmışlar Türkü

Sercan

Ollivanders

YaşarDoğu

AKS Tv çevirip çevirip olayları yayınlıyor.Ben olayı hoş bulmuyorum yumruk atınca ne oldu PKK bitti mi? Aksine bunu gören piç kuruları boktan yere hrs yapacaklar.Ülkemizin bazı yerlerinde taşkınlılar yapacaklar ki herzaman da böyle olmadı mı? Bunları bu şekilde yok edemeyiz , daha ince siyaset ile bunları asimile etmeyiliz.

Ollivanders

Dogu da asimile edilen biziz suleyman abi. Bunlar buyudukce asimile edilemeyecek duruma gelecekler. 10 tane cocuk yapıyorlar simdi degil belki ama 20 sene sonra sayılarını kac katına katlayacaklar?

YaSeF55

Ollivanders

ayrıca bu olayın haklı oldugu gorusunde degilim. Ancak bir insan bu kadar sivrilirse bazı yerlere elini kolunu sallaya sallaya gitmeye calısırsa hem askerlerime kursun sıktırıp hemde rahat davranırsa bu adama bunu yapan biri kesin cıkacaktı. Bu olayın sorumlusu vuran adam ve ahmet turk. Evet bu kotu oldu ancak halikın patlaması gerceklesti bir yerde.

YaşarDoğu

Kardeşim yumruk atıldı , bitti mi?Sen orda devlet olarak 20 tane çocuk yapmayı yasaklayacaksın , ince siyaset diyorum , alttan ve sessiz  olmalıyız.

NTV de açıklama yapıyor Demirtaş , ülkede gerginliğe yol açaçağını herkes bilmeli diyor.Sen yumruk at , doğuda askerim körkuruşuna gitsin, lütfennnn...

Mustee13

YaşarDoğu