Abdulkadir Özgen

Başlatan King1965, 04 Ocak 2013, 16:20:48

« önceki - sonraki »

seyf55

Bu adamın aldığı her kuruş haram hakkımız da helal sana Abdülkadir

seyf55

Alıntı yapılan: seyf55 - 08 Nisan 2013, 18:01:42
Bu adamın aldığı her kuruş haram hakkımız da helal sana Abdülkadir
helal olacaktı yanlış yazdım taşlayacaklar forumda beni :)

King1965

abdülkadir keşke seneyede bizle olsan

diocid

Seyretmesi zevk veren futbolcu, bu sensin Abdulkadir..

cembaba

Geldiği günden bu yana ilk defa arkadaşlarına uydu. Vasat bir maç oynadı. Dün kafası maçta değildi sanki.

55.hakan

Abdülkadir bile bu kadar uyur gezer bir vaziyette oynamaya başladıysa sorun gerçekten büyük.

Sadece Samsunspor

abdül dün sahada yoktun resmen ilk defa çok kötüydün resmen takıma uyum sağladın. belki oynasan tek başına yine alabilirdin maçı :(

seyf55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 15 Nisan 2013, 14:59:39
abdül dün sahada yoktun resmen ilk defa çok kötüydün resmen takıma uyum sağladın. belki oynasan tek başına yine alabilirdin maçı :(
evet kafası dağınıktı golümüzden sonra a.gücü diye bağırınca biizm maraton  maratona bakmış oynayacağı varsa da oynamaz futbolcu bu durumda zaten bahane arıyor çoğu oynamamak için yok hava sıcak yok bilmem ne

Serkan

ya bırakın abi allah aşkına ne ankaragücü diye bağırdılar diye oynamaması; çok mu umrunda sanki ne diye bağırdığımız koymuş o havalara ;

halı sahada biz bile takım iyi olmayınca mahallenin delisi ben miyim *** çokta tın diyoruz oynamıyoruz onun ki de o hesap...

Furkan

Top geldiğini ben pek görmedim ki adam ne yapsın hem yerinden farklı mevkide oynuyo hem takım top yapamıyo eleştrilecek en son isim olmalı Abdülkadir. İnşallah Bucaya patlarsın

5trawberry

Gollerin için teşekkürler ama, Samsunspor'u kafanda bitirmişsin.
Attın kazandın, taliplerin çok olur sen de haklısın tabi.

cembaba

Başkan ile konuşmasında kalmak istediğini belirtmiş. Şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurulması halinde kalabilirmiş. Tabii ama Rıza Hoca bırakmak isteyecek mi? Kulübü salacak mı? Bonservisi ne olur bilinmez.

Desiqner

Şampiyon bir kadro kurulacaksa gerçekten Abdülkadir başrolünde olmalı bu kadronun.
Ruhsuzların arasında kalması bizim içimize bile sinmiyor...

seyf55

Alıntı yapılan: CemBaba - 07 Mayıs 2013, 11:31:49
Başkan ile konuşmasında kalmak istediğini belirtmiş. Şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurulması halinde kalabilirmiş. Tabii ama Rıza Hoca bırakmak isteyecek mi? Kulübü salacak mı? Bonservisi ne olur bilinmez.

Rıza bırakmaz işimize yarayacak ya hemen mani olur

5trawberry

Rıza Hoca'nın sürekli şans vereceğini sanmıyorum. Abdulkadir Buca'da da iyi performans gösteriyordu. Rıza Hoca için o referans olmadıysa, bizde oynadığı kısım hiç olmaz.

Ama diğer Süper Lig klüpleri isteyebilirler.