TFF 1. LİG 2020/2021 1. HAFTA | Altay 0-0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Acar, 28 Ağustos 2020, 14:26:11

« önceki - sonraki »

ask55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 02 Eylül 2020, 14:33:03Maça kadar forvet gelsede ilk 11 oynayamayacak gibi, forvette Ahmethan ile çıkacağımız kesin gibi, hatta en net ilk 11 e yazılabilecek isim şuan için. Kalede nurullah sağda caner, defans ortada yalçın, orta sahada ferhat ve gökhan alsan, kanatların birinde Burak çalık ilk hafta için netleşen isimler.

Nurullah
yalçın
caner
ferhat
gökhan alsan
burak çalık
Ahmethan

Bu 7 isim dışındakileri net diyemeyiz, en azından şimdilik.

Erhan ve Oğuz başlar abi yaz kenara :)

_SoN_

Alıntı yapılan: ask55 - 02 Eylül 2020, 14:41:58Erhan ve Oğuz başlar abi yaz kenara :)

Erhan idamanlarda olağan üstü performans sergilemiş olsada, Caner'in yeni sezon performansının sahada görülmeden, Erhanla başlama ihtimali bana çok uzak geliyor, açıkçası senin bu ısrarın menide meraklandırdı :) bence Caner'in kesilmesi hele hele ilk haftalarda çok zor.

ask55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 02 Eylül 2020, 16:09:28Erhan idamanlarda olağan üstü performans sergilemiş olsada, Caner'in yeni sezon performansının sahada görülmeden, Erhanla başlama ihtimali bana çok uzak geliyor, açıkçası senin bu ısrarın menide meraklandırdı :) bence Caner'in kesilmesi hele hele ilk haftalarda çok zor.
Hatta yedek olarak Caner değil de genç çocuk Yunus Emre Çift oynayabilir.
O kadar Caner'in olmayacağını düşünüyorum :)
Bakalım nasıl olcak.

maço

Yunus Emre de imkansız :)

19luk siyahi kardeşimiz de videolarında sağ bek oynuyordu bazı maçlarda.
O bile olabilir .

İnşallah Caner olmaz.

cembaba

Valla ben Caner'i çok seviyorum. Bizim takımda bu ligin ne tecrübeli oyuncularından biri. Bence Caner oynar.

Nurullah

Caner Veli Yalçın Kerem Can

Ferhat
Gökhan Savicevic

Gyasi Ahmethan Plumain

bekliyorum.

muzaffer4

13 Eylül pazar günü saat 19:00 da oynanacaktır.

Stoper

Forvette Ahmethan'ı izleyelim bakalım. Ts hazırlık maçında oldukça diri görüntüsü vardı.

ata55

Seyircisiz olması bizim için avantaj.
Yenilmeden döneriz, hatta yeneriz.

cembaba

Yarın itibariyle maç haftasına giriyoruz. İyi bir başlangıç yaparız inşallah.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_SoN_

Az kaldı, hazırlık maçları için tek karşılaşma izleyebildik, onda da yeni transferleri göremedik, ilk 11 i net tahmin için 3-4 haftaya ihtiyacımız olacak, bu ilk maça şı 11 ile çıkamımız muhtemel. Kadro dizilişini Ertuğrul hocaya göre yapıyorum, benim kafamda hep 2'li ön libora var, ordada kesinlikle deplasmanlarda Muhsin ve Ferhatla başlardım.

Ertuğrul hocaya göre çıkabilecek kadro,

Benim kafamdaki çıkması gereken kadro. ( kanatlarda ilerleyen dakikalara göre sevisavic ve burak ahmethan değişikliği, gökhan alsan ile kubilay değişikliği düşünülebilir)

cembaba

Bu maçta açıkçası askerden yeni gelmiş gibi bir Samsunspor bekliyorum. İstek ve motivasyonu sahaya doğru yansıtabilirsek galip ayrılırız. Başlangıçta Altay ile karşılaşmak iyi olacak bence. İlk 5 hafta maçlarımız çok zorlu. Play-off oynayacak veya Süper Lig'e oynayacak takımlarla karşılaşacağız.

Sadece Samsunspor

Oguz ferhat ve gokhan alsan oynamayacakmis sakatliktan dolayi

KocumVolkan

İddaa Altay 1.45 beraberlik 3.50 Samsunspor'umuz 4.5 şeklinde oranlamış...

Hatta bu haftanın 1.lig iddaa programında en düşük oranlar Altay ve Akhisara(1.35) verilmiş..

Anlaşılan kimse bizi favori görmüyor :D Ben ise beklediğimizden de rahat bir şekilde galip geleceğiz diye düşünüyorum.

orucreis

ask55

Son antrenman videosundan anladıgım kadarıyla bu 11 ıle cıkacagız.
İki gündür Edwin Gyasi antrenmanlarda yok.Sebebi ne acaba ?