Son İletiler

Sayfa1 2 3 4 ... 10
1
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Youssef Ait Bennasser
Son İleti Gönderen 55.hakan - Bugün, 15:54:09
Bariz bir gol pozisyonu olmamasına rağmen elle oynaması gol yememize sebep oldu. Özellikle ceza alanı çevresinde bu tür acemiliklerden kaçınması konusunda uyarılmalı.
2
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Carlo Holse
Son İleti Gönderen brigand - Bugün, 09:43:45
Gösterdiği performans her açıdan tarif edilemeyecek kadar iyiydi. Her şeyi yaptı, daha da fazlasını yapmak için hırsı vardı.
3
Maçlarımız / Ynt: SÜPER LİG 2023-2024 | 35....
Son İleti Gönderen brigand - Bugün, 09:42:41
Beklediğimiz, istediğimizin de üstünde bir motivasyon ve performans gördük saha içinde. Yoruma, izaha fazlaca gerek yok. Emeği geçen herkesin emeklerine sağlık. Sezonu kapattığımızı düşünüyorum artık. Son hafta itibarıyla sezonun genel fotoğrafları çekilir, yorumlar, eleştiriler yapılır elbette.

Tribünde bize bu hazzı yaşatan, ülkenin en büyük balonunu, hem sahada hem tribünde gereken muamele ile paket edip gönderen herkese tekrar tekrar teşekkürler :)
4
Son İleti Gönderen 55.hakan - 05 Mayıs 2024, 23:45:39
Arı gibi çalıştı nazar değmesin. Ortada daha etkili olacak gibi.
5
Son İleti Gönderen emre - 05 Mayıs 2024, 20:09:48
Hep kanatta harcandığını düşünüyordum. 10 numarada harika oynadı. Trabzon maçının en iyisiydi bence. İkinci golde yaptıkları harikaydı.
6
Son İleti Gönderen emrealtinsk - 05 Mayıs 2024, 00:13:43
Trabzon maçında sahanın en iyisiydin müthiş mücadele ettin çok koştun aynen devam aslan kardeşim
7
Son İleti Gönderen mehmet yılmaz - 04 Mayıs 2024, 23:28:13
https://www.youtube.com/watch?v=HGmaXAQvYFY

BKuzey'in Kralı Samsunspor

Ne güzel bir akşam oldu bizler için; tarifi zor. Öyle ki, hem tribünde hem de sahada hemen her istediğimiz oldu. Uzun süredir beklediğimiz Karadeniz Derbisi'nin Samsun ayağında, Trabzonspor'u üstelik çok hak ederek mağlup etmek hayli keyifliydi.

Geçen hafta Kasımpaşa'ya deplasmanda kaybettiğimizde tribündeydim. Maç biter bitmez, renktaşlarımın çoğu büyük bir ümitsizliğe kapılmışlardı. Gerçekten oynanan oyun hiç iç açıcı değildi. Ama buna rağmen onlara Trabzonspor maçının havasının çok başka olacağını söyledim. Kazanacağız dedim. Peki buradaki argümanlarım neydi? Bir kere iç sahada başka oynuyorduk. Deplasman ile evimiz arasındaki durumumuz doğu ile batı kadar birbirine uzaktı. Ayrıca bu maçın Karadeniz Derbisi olduğunu ve derbilerin havasının farklı olacağını düşünüyordum. Nitekim Markus Hoca da hafta içi "taraftarımızın beklentilerinin farkındayız; bu maçta oyuncularım hayatlarını ortaya koyacak" tarzında bir açıklama yaptı. Bir de, bizim iç şartlarımızın olumlu olmasının yanında Trabzonspor'un konsantrasyon sorunu da olabilirdi. Bütün bunlar oldu. Taraftarlarımız hafta boyunca yaptıkları hazırlıklarla ve tribünleri tamamen doldurarak gereken desteği fazlasıyla verdiler.

Sonradan girenler dahil, bütün takım fevkalade oynadı. Ama birkaç isim biraz daha öne çıktılar. Bennasser, çok büyük oynadı bu maçta. Keza Van Drongelen de öyleydi. Bola, Holse, Taylan da biraz daha öne çıktılar. Ama hepsi çok iyiydi. Rakibimizi umduğumuzdan kolay mağlup ettik.

Biz Samsunsporlular için bir maçı kazanmak güzeldir ama Trabzonspor maçını kazanmak daha güzeldir. Samsunspor olarak hem sahada hem de tribünde çok iyiydik. Markus Hoca'yı ve takımı kutluyorum. Tribünde yer alan renktaşlarımla ve Samsunsporlu olmakla gurur duyuyorum.

Çünkü biz her şeyden önce saygıyı hak ediyoruz. Çok uzak ve zorlu yollardan geldik. Öldü, bitti denilen yerlerde tabiri caizse dokuz canlı kedi gibi, bir direniş takımı olarak bugünlere gelebildik.

Bu maçta sadece sahadaki rakip futbol takımını yenmedik aslında. Kendinden başka her şeyi yok sayan, onlara tepeden bakan, rakibine saygı duymayan, onu tanımayan, cahilce bir kibri de yendik. Kuzeyin Kralı tabiriyle anlatılmak istenen esas şeyin skorlar yahut sportif başarı olmadığını asla anlatamayacağımız, tribün fotoğrafına attığı golle cevap veren bir zihniyeti de yendik. Özgüven, küstahlığı yendi. Kutlu olsun...

Söylenecek çok şey varsa da, bunları bir yazıya sığdırabilmek kolay değil. Daha fazlası için youtube/TV 55'teki maç yorumumu izleyebilirsiniz.
8
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Teknik Direktör - Markus ...
Son İleti Gönderen emre - 04 Mayıs 2024, 22:02:17
Alıntı yapılan: emre - 20 Nisan 2024, 20:12:04Bizi bu sene zalim felekten kurtardığın için Allah senden razı olsun. Bu  Soner'i bize reva gördüğün için *******.

Allah razı olsun. Bu sene ki en büyük şansımızsın. Sezonun tribünü sezonu maçı oldu Trabzon maçı.

Maçtan önce bu maçın hassasiyetini anlayıp takımı bu yönde aşılaman harikaydı.

İnşallah daha nice başarılara birlikte...
9
Son İleti Gönderen Stoper - 04 Mayıs 2024, 21:24:11
İşte bu kadar!
Tebrikler Samsunspor'umuz.
Hoca takımı çok iyi hazırlamış.
10
Son İleti Gönderen _SoN_ - 04 Mayıs 2024, 20:10:20
Bu muthiş oyun ve muhteşem skor için katkısı olan herkese sonsuz teşekkürler, SAMSUNSPORLU olmaktan bir kez daha gurur duydum. Bu şekilde kenetlenirsek bizim bu ligten düşme konusunu konuşmamız bile hayal olur. TERBRİKLER SAMSUNSPOR.
Sayfa1 2 3 4 ... 10