Suat Kılıç'a Canlı Yayında Samsunspor Sorusu

Başlatan YaşarDoğu, 30 Aralık 2009, 23:31:05

« önceki - sonraki »

Ollivanders

KareAs55

Bunları bizde biliyoruz İşadamları sahip çıkması  gerekiyomuş Günaydın!!! :-X

mehmet yılmaz

El classico oldu yine... Aşina cümleler.

Temenni etti sonunda, biz de temenni ediyoruz da aramızda bir fark olmalı değil mi?
Neyse, en azından ulusal medyadaki bir programda Suat Kılıç'ın keyfini kaçırmayı başardık ve araya Samsunspor'umuzu kattık.

CurvaSudSamsunspor

Takıldı cevap verirken diğer sorulara ıııııı demeden cevap veriyor du samsunspor denince ıııı lamaya başladı besmele çekmeden azına alırsan böyle ııııııııı larsın >:( >:(

Ollivanders

YaşarDoğu

- Geçmiş dönemdeki başarısız yönetimler yüzünden 30-40 milyon arası borcu oldugunu söyledi.

- Şuan Bank Asya da orta sıraların altında oldugunu,

- 1.250 bin nufüslü şehirde stadın dolmadıgını söyledi,

- Siyasetçilerin yardımlarının biyere kadar oldgunu ,

- İnş. işadamları yardımda bulunur dedi....

supernatural_55

Saçın yansın yahu bunları sadece puan durumuna ve lige bakan adam bile düşünür yani:))neyse ki Samsunsporumuzn adı geçti ulusal kanal sonuçta taraftar olarak görevimizi yaptık bence biz.bilgilendrmen için sağol Süleyman abi

Sercan

Bu adam nerde ne konuşacağını,nasıl geçiştireceğini çok iyi biliyor...

Ollivanders

bir onu biliyor sercan zaten :) siyasetçi olmanin hakkini veriyor

Sercan

celebi

YaşarDoğu

Şuanki Hükümetin en berbat en başarısız milletvekillerine sahibiz.

Ne yapsak ne etsek biçareyiz arkadaşlar....

Ollivanders

Burda hic bir partiyi desteklemiyorum sadece tarafsız bir samsunsporlu olarak dusuncemi soyluyorum. Bir sonraki seçim doneminde bu milletvekillerini gormek istemiyorum samsun ve samsunspor halkindanda iyice tartarak oy vermesini istiyorum. Partiye değil adamina gore oy vermeliyiz . Adamina gore vermezsek boyle olur.

55Melek55

31 Aralık 2009, 01:06:03 #28 Son düzenlenme: 31 Aralık 2009, 01:07:08 55Melek55
aramizdan bagimsiz birini secelim vekil olarak sirf oraya kayvag etmeye gitsin bakin ozaman nasil gözler buraya bakyior

diyeceke tek sey samsun atatürk sehri öncülük buraya , 19 mayis sehri vs---

kimsenin götunu yemez atatürku duyunca...bu vekiller yanci...ercan gemide film var ...orada bi kamil var kaptana hep götunu yiyieyim ayaka yapiyor ...bizim vekillerde öyle...takmis rozeti ...yalakalil yapiyor var mi memlekete bi faydan cakdin mi bi civi

Kaya

Boş laf salatası uzmanı Suat KILIÇ her zaman ki gibi olağan açıklamalarda bulunmuş.Önemli olan güzel konuşmak ya da güzel konuşmaya çalışmak değil az ve öz olmak doğru tespitler yapmak ama nerdeeeeeeee...