37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

Stoper

TFF'ye röportaj vermiş.
Samsunspor ile ilgili kısım;

Alıntı2011-2012 sezonu ile birlikte kariyerin değişiyor ve Samsunspor'un yolunu tutuyorsun. Transferin nasıl gerçekleşti? Ayrıca 1. Lig'den, Süper Lig'e geçmiş oluyorsun. İki lig arasındaki farkları da anlatır mısın?

Güngören Belediyespor'dan Süper Lig ekibi Samsunspor'a transferimin en büyük etkenlerinden biri kuşku yok ki rahmetli Turhan Özyazanlar Hocamdır. Daha önce geçmişte Samsunspor'da çalıştığından ötürü beni buraya önermişti. Bu önerisi doğrultusunda da Samsunspor'un radarına girdim. Defalarca maçlarımıza geldiler, izlediler ve beğendiler. O zaman 400 bin lira bonservis bedeli artı iki oyuncu karşılığında Samsunspor'un yolunu tuttum. Tabiî alt ligden gelmenin dezavantajlarını da yaşadım. Süper Lig bambaşka bir deneyim ve bambaşka bir kategori. Daha önce 2. Lig'de, 1. Lig'de ve Süper Lig'de de oynadım. Birçok farklılıklar var. 2. Lig'de futbol kalitesi biraz daha düşük. 1. Lig'de kalite artıyor. Süper Lig'de kalite artık çok üst seviyede... Tabiî burada sadece oyuncu açısından kalite, klas, çalışkanlık yetmiyor. Hepsinden birer parça olması gerekiyor. Zaman içinde tecrübe kazanarak Süper Lig'de de tutunmayı başardım.

Hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmadım

Samsunspor o sezon küme düşüyor. Sen yeniden 1. Lig'e geri dönüyorsun ve bir sezon daha 1. Lig'de oynuyorsun. Ancak istikrarlı bir görüntü çiziyorsun. O günlerde neler yaşadın?

Samsunspor'da oynadığımın ilk sezonumda Süper Lig'den düştük ve 1. Lig'e geri döndüm. Ancak hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmadım. Her zaman yeniden çıkmayı düşündüm. Yarım sezon 1. Lig'de oynayarak istikrarlı, kararlı ve azimli bir şekilde mücadele ettim.

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=33252

ugurozkan

bu akşam ts'ye karşı sivas'ın golünü kaydetmiş.
bizden gittikten sonra bir sezon hariç hep süper ligde oynamış. yedi, sekiz, on gol attığı sezonlar var.
kendisinden yarım sezon önce bizden ayrılan murat yıldırım iki sezon hariç süper ligde oynamış ama bir sezon hariç yalnızca bir gol katkı sunabilmiş.
şaşırtıcı geldi bana. 2012'de kariyerlerini tahmin etseydim tam tersini söylerdim.

AhmetDenizci

Gollerine devam ediyor.

Sadece Samsunspor

Bizdeyken gencti ama kumasi belliydi. Suan tecrubeli 32 yasinda.

5trawberry

Hakan arslan adamdır. Yerdeki tekmeye kafa soktuğu pozisyonu asla unutmam.

Elyesa

adam gibi adamdir yine bir gol yine takimini sirtladi..basarilarin devamini dilerim hakan arslan

Ayayorgi Tekfuru

2012-2013 sezonu Kartal deplasmanında uzaktan gelişine çok güzel bir golü vardı canlı izlemiştim Kartal'da. Zaman çabuk geçiyor.