Yeni Başkanımız Efsanemiz Emin Kar

Başlatan ibrakadabra55, 22 Temmuz 2012, 16:42:30

« önceki - sonraki »

Kaya

SAMSUNSPORlu A'dan Z'ye bir yönetim var artık..Bundan sonra başarı ve başarısızlık çokta umurumuzda olan bir şey olmamalı..Başkalarının piyon yönetimlerindense sonuna kadar Emin KAR..

kuzey55

Trabzonlular sayesinde burdayız,,,karadeniz dostluğu dostluk yemekleri gibi saçmalıkları görmeyeceğizz.  >l<

emre

yemişim başarısızlığı bu liste ile ölüme gidilir ölüme..

umit

bundan sonra iş taraftara düşüyor. herkes elinden ne geliyorsa kulübe katkı vermeli. kombine, dergi, forma, atkı... kimsenin şikayet etmeye, bahane üretmeye hakkı yok.

ahmetsefa55

o değil de beraber deplasman yapamıcakmıyız artık  :(

ya halı saha maçları ? takımla karşılıklı yapılır herhalde bundan sonra ?  8)

ChucKeR

samsunspor.biz polarlı kırmızı-beyaz formalı yöneticilerimiz oldu. bundan büyük onur yok. Allah utandırmasın.

maviay55

hayırlı uğurlu olsun..büyük kaptan Emin Kar ve ekibi saygıdeğer abilerim kardeşlerime başarılar.Allah utandırmasın

cem

ilk başta emin başkan olmak üzere bu forumda bulunup yönetici olan arkadaşlara hayırlı olsun,taraftar sonunda kulübü aldı
ve artık trabzonlu mahluklardan kurtulduk özümüze döndük,gerek trübünde gerek kombineyle destekçiniz olduğumuzu bilmenizi isteriz,sevgi ve saygılar..

Ahmeti

22 Temmuz 2012, 18:10:54 #98 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2012, 18:20:33 Ahmeti
Alıntı yapılan: Cheregi - 22 Temmuz 2012, 17:15:04
Listenin düzenlenmiş hali, sitemizden 6 asil 6 yedek...

Emin Kaptan (Kullanıcı adı: Samsunspor ruhunun bedene bürünmüş hali)
Erdem Eynel (maraton)
Mehmet Yılmaz (samsuni)
Akan Yüksel (babasamsunlu)
Doğan Atlı (doğan)
Ali İhsan Hasanpaşaoğlu (ali ihsan)
Nilşah Alptekin (nilşah)

Yedek

Mustafa Kar (kar6)
Salih Sakır (salihcahir)
Erkut Demircioğlu (erkutdem55)
Selçuk İleri (sejoe)
Özkan Us
Serkan Ay (serkan)

Yemin ediyorum bu listeyi görünce bir tuhaf oldum anlatılamaz duygular içindeyim.
Yüce rabbim herzaman içinde kötülük,fesatlık olmayanların yanındadır.

Samsun'umuza ve Samsunspor'umuza hayırlı olsun.

Bu listede bulunan kardeşlerimi ve abilerimi tebrik ediyorum.Allah'ım sonuna kadar yardımcınız olsun.

Cheregi

AlıntıSamsunspor'un yeni başkanı Emin Kar..

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un Olağanüstü Kongresi'nde eski futbolcu Emin Kar, başkanlığa seçildi..

Canik Kültür Merkezi'nde yapılan kongrede mali raporlar, faaliyet raporları ve denetim raporları okunarak kabul edildi. Ardından tek liste halinde gidilen seçimde Samsunspor'un eski futbolcusu Emin Kar, oyların tamamını alarak başkanlığa seçildi.

Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Kar, Samsunspor için tarihi bir kongrenin geride kaldığını belirterek, şunları kaydetti:
''En başından beri söylediğim bir şey vardı, ben adayım demedim sadece eğer Samsunspor için bütün çareler tükenecekse ve takım ortada kalacaksa ömrünü Samsunspor'a harcamış, bu şanslı formayı defalarca giymiş, kaptanlık yapma şerefini tatmış eski bir futbolcusu ve daha da ötesinde bir Samsunsporlu olarak görevden kaçma şansımız olamaz demiştim.''

Samsunspor herkesin malı olduğuna işaret eden Kar, ''Camiada bir barış ortamı oluşturmamız gerekir. Samsunspor için artık fedakarlık zamanıdır. Samsunspor benim hayatımı tamamen değiştirdi. Ama ben hiç bir zaman küsmedim aksine daha çok sevdim onu. Sizlerde küsmeyin daha çok sevin. Bu takım futbolcusu oldum, kaptanı oldum, idari yöneticisi oldum ve şimdi de her Samsunsporlunun hayali olan başkanı oluyorum'' diye konuştu.

Yönetim Kurulu ise şöyle oluştu:
''Erdem Eynel, Ayvaz Yılmaz, Hayati Ergür, Tayfun Yüce, Ali İhsan Hasanpaşaoğlu, Akın Üner, Nilşah Alptekin, Mehmet Yılmaz, Turgut Koldere, İsa Kınık, İbrahim İnan, Ali Kemal Gedikli, Mehmet Tusan Çakır, Akan Yüksel, Basri Kul, Recep Hun, Mehmet Bank, Ruşen Okul ve Doğan Atlı.''

-Emin Kar'ın öz geçmişi-
1981-82 sezonunda profesyonel olduğu Samsunspor ile o zamanki adı 2. Lig olan 1. Lig'de şampiyonluk yaşamış ve Süper Lig'de forma giyme fırsatını yakalamıştır. Süper Lig şampiyonluğuna oynayan ve Samsunspor tarafarlarınca 'Efsane' olarak nitelenen kadronun değişmezlerinden biri olan Kar, takımda kaptanlığa kadar yükselmiştir.

Samsunspor, Malatyaspor ile deplasmanda oynayacağı maça giderken 20 Ocak 1989 yılında Havza ilçesinde trafik kazası geçirmiş, Teknik Direktör Nuri Asan ile 3 futbolcu hayatını kaybetmiş, kaptan Emin Kar ise belden aşağısı sakat kalmış ve futbol hayatı sonlanmıştır.

Samsunspor'un küme düştüğü 2005-06 sezonunda da takımda idari menajer olarak görev almıştı.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20120722/samsunsporun_yeni_baskani_emin_kar.html

Cheregi

22 Temmuz 2012, 18:32:39 #101 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2012, 19:15:25 Cheregi
@engin55

Atladıklarımız varmış, tekrar yenileyelim

Emin Kaptan (Kullanıcı adı: Samsunspor ruhunun bedene bürünmüş hali)
M.Teoman Taş (timofte)
Erdem Eynel (maraton)
Mehmet Yılmaz (samsuni)
Akan Yüksel (babasamsunlu)
Doğan Atlı (doğan)
Ali İhsan Hasanpaşaoğlu (ali ihsan)
Nilşah Alptekin (nilşah)

Yedek

Mustafa Kar (kar6)
Salih Sakır (salihcahir)
Erkut Demircioğlu (erkutdem55)
Selçuk İleri (sejoe)
Özkan Us
Serkan Ay (serkan)
Halil İbrahim Taş (istanbuldan)
Recep Akyol (recep55)
Fatih Süne (merkez)
Recep Çalışkan (bengülü)

isa55

yeni yönetime zorlu görevinde başarılar diliyorum.

Ajan

Siteye yazmıyo galiba ama Tayfun Yüce'de taraftar kesiminden bir abimizdir.Şımarık Bujiteri'nin de sahibi olur.

engin55

TT olana kadar devam: #BuyukKaptandiBuyukBaskanOldu