Euro 2016

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Haziran 2016, 11:13:03

« önceki - sonraki »

Stoper

Almanların elenmesi şaşırttı ama diğer taraftan Portekiz'in gelmesi çok açık belliydi. Çok dengesiz eşleşmeler oldu, Almanya, İtalya,İspanya,Fransa bütün kafa ülkeler bi yerde toplanmış.. Figo'lu, Nuno Gomes'li,Deco'lu,Rui Costa'lı Portekiz'den dolayı onlara çok sempatim var,klas ve futbolu sevdiren isimler. Ne diyeyim umarım kupayı Ronaldo ve arkadaşları alır.

mehmet yılmaz

Milli takımımızın elenmesinin ardından bu turnuvada her zaman olduğu gibi Almanya'yı tuttum. Bence kupayı en çok hak eden takım da onlardı ancak yarı finalde Fransa'ya hak etmedikleri bir şekilde elendiler.

Finalde ise Ronaldo'nun kariyerine milli bir başarı eklemesini istediğim için Portekiz'i destekledim. Kabul, top mop oynamadılar ama futbol böyle bir şey işte... Figo'nun, Rui Costa'nın alamadığı kupayı kazma Bruno Alves aldı :)

Bu arada eleyen ve yorulan elendi. İtalya, İspanya'yı eledi, Almanya'ya elendi. Almanya, İtalya'yı eledi Fransa'ya elendi ve Fransa Almanya'yı eledi, Portekiz'e elendi. Erken finalleri kazananlar bir sonrasında kaybettiler. İlginçti.

Messi mi, Ronaldo mu? Sorusu bence cevabını bulmuştur. Milli takım farkıyla Ronaldo...

jean

Portekizin almasini hic istemedim ne yazikki kazandilar yine ronaldo yalakasina gun dogdu yine olacak is degil fransa kendi hatasinin bedelini odedi atamayana atarlar cok istemistim fransanin almasini olmadi ne yazikki

Karabudun

Portekiz finale hasbelkader çıktı. Fransa, Almanya maçı dışında  oynadığı tüm maçlarda rakiplerine karşı üstünlük kurdu. Ancak ev sahibi olmanın avantasını da yemedi değil. Buna rağmen kupayı Portekiz'den ziyade onlara yakıştırıyordum. Diğer taraftan her iki takımı da finale yakıştırmıyordum. Finalde Almanya ve İtalya'yı izlemeliydik.